Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Kobido masažas pradėtas praktikuoti 1472 metais. Beje, šis masažas dar vadinamas imperatoriškuoju, nes juo mėgaudavosi tik imperatoriai ir samurajai. Samurajams masažas buvo atliekamas su tikslu palaikyti fizinę ir psichinę pusiausvyrą prieš išvykstant į kovą. Kobido veido masažas – tai tradicinės japonų medicinos ir įvairių masažavimo technikų kombinacija. Dėl savo poveikių šis masažas yra laikomas tiek fizine, tiek emocine terapija.

Kaip atliekamas kobido masažas varymas?

Šios procedūros metu veikiami specialūs taškai, greitais, lengvais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra atpalaiduojami veido raumenys, stimuliuojama odos kraujotaka, limfa ir nervų sistema. Masažo metu atpalaiduojami raumenys, tad išnyksta bendra raumenų įtampa, sumažėja stresas, įtampa, irzlumas ir nervingumas, jaučiamas energijos ir jėgų antplūdis.

Kobido masažas yra vertinamas kaip vienas efektyviausių natūralių odos gydymo, jos būklės pagerinimo ir senėjimo požymių stabdymo metodų.

Kobido japoniškas veido masažas vyrams - ideali dovana kiekvienam dailaus veido džentelmenui, trokštančiam gaivios ir jaunatviškos išvaizdos.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Šiauliai
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Kobido japoniškas veido masažas vyrams

49.00
Šiauliai, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 490 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 25 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Lotos masažai kūnui ir sielai

Lotoso masažai kūnui ir sielai - tai unikali masažo patirtis, kurios tikslas - suteikti klientams atsipalaidavimo ir ramybės pojūtį. Lotoso masažai kūnui ir sielai teikia individualiai pritaikytus masažus, kad kiekvienas klientas išvyktų pailsėjęs ir atjaunėjęs.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Lotos masažai kūnui ir sielai paslaugos