Tobula Dovana

Laipiojimo centrai Lietuvoje

Jei ieškote smagaus būdo įkaitinti kraują, kodėl gi nepabandžius laipiojimą sienomis (dirbtinėmis uolomis)? Per pastaruosius kelerius metus laipiojimo centrų atsirado visoje šalyje, ir tai greitai tapo mėgstama daugumos gyventojų veikla - daugeliui jų patinka varžytis tarpusavyje, kas pirmas pasieks viršūnę. Lietuvoje yra keletas įspūdingų laipiojimo vietų, kurias verta aplankyti: nuo į pietus orientuotų sienų, puikiai tinkančių pradedantiesiems, iki aukštų uolų, kuriose patyrę alpinistai galės tobulinti savo laipiojimo įgūdžius.

Taigi, jei esate pakankamai drąsūs (ir pakankamai vikrūs!), peržiūrėkite mūsų sudarytą geriausių Lietuvos laipiojimo centrų sąrašą; įveikę šias vietas tikrai patirsite adrenalino antplūdį kaip niekas kitas!

Laipiojimo cenras Bonobo Climbing

bonobo clImbing

Bonobo climbing centre yra moderni, plačios erdvės, kuriose galima rasti įvairių laipiojimo sienų, pritaikytų skirtingiems laipiojimo lygiams ir poreikiams. Čia galima rasti tiek pradedantiesiems tinkamas sienas, tiek ir sudėtingesnėms laipiojimo iššūkiams skirtas konstrukcijas. Sienos būna įvairių formų ir aukščių, o jų paviršiai sudaryti iš įvairių tekstūrų, kurios padeda skatinti laipiojimo įgūdžius ir suteikia iššūkį.

REZERVUOTI

Bonobo climbing centre yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems laipiojimo entuziastams. Čia galima gauti pagalbą ir patarimus nuo patyrusių instruktorių, kurie padės atrasti tinkamus maršrutus, mokys technikos ir suteiks visą reikiamą saugos įrangą. Be to, centras organizuoja laipiojimo kursus ir užsiėmimus tiek vaikams, tiek suaugusiems, taip pat rengia laipiojimo varžybas ir įvairias specialias įvykius.

Centras yra patogioje Savanorių pr. 180, Vilniaus vietoje, lengvai pasiekiama tiek viešuoju transportu, tiek privačiuoju transportu. Prie pat laipiojimo centro yra daugybė nemokamų automobilių stovėjimo aikštelių.

Bonobo climbing centre yra vieta, kur galima išbandyti savo laipiojimo įgūdžius, praleisti laiko su draugais ar šeima ir patirti įdomius nuotykius. Tai populiarus ir energingas laipiojimo centras, kuris yra daugelio laipiojimo entuziastų ir pramogų ieškančių žmonių mėgstama vieta.

Rekomenduojame apsilankyti šiame laipiojimo centre, jei norite išbandyti savo drausmingumą, stiprėti ir gerai praleisti laiką!


Laipiojimo centras Scala Dream

scala Dream 

Scala Dream laipiojimo centre galima rasti platų laipiojimo sienų asortimentą, pritaikytą skirtingiems laipiojimo lygiams ir patirties lygiams. Čia yra įvairių formų, aukščių ir sunkumo laipsnių sienos, kurios suteikia galimybę kiekvienam laipioti pagal savo sugebėjimus ir norus. Sienų paviršiai yra kokybiški ir saugūs, su įvairiomis struktūromis, leidžiančiomis gauti skirtingus laipiojimo iššūkius.

REZERVUOTI

Scala Dream yra vienintelis laipiojimo centras Klaipėdoje, kuriame galima praktikuoti laipiojimo sportą. Centras yra įsikūręs Mainų g. 6, šalia Klaipėdos miesto centro. Scala Dream siūlo įvairias laipiojimo sienas, skirtas tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems laipiojimo entuziastams.

Centro laipiojimo sienose įrengta moderni saugumo įranga, kuri užtikrina aukštą saugos lygį. Scala Dream laipiojimo sienose galima rasti ne tik paprastas lygių sienų, bet ir įvairias kliūtis, kurios sudaro daugiau iššūkių patyrusiems laipiojimo mėgėjams. Pats laipiojimo centro interjeras ypatingai pritaikytas laipiojimo sporto reikalavimams, kurio dėka laipiodami jaučiatės kaip tikrame laipiojimo potyriuose bei jaučiate kūno ir proto iššūkius.

Scala Dream laipiojimo centre taip pat organizuojamos mokymo programos tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems laipiojimo sporto mėgėjams. Mokytojai yra profesionalūs laipiojimo instruktoriai, kurie padės ir pasidalins patarimais atliekant įvairius laipiojimo pratimus įvairiose laipiojimo sienose. Be to, Scala Dream taip pat organizuoja laipiojimo varžybas, kuriose gali dalyvauti visi laipiojimo mėgėjai.

Galima teigti, kad Scala Dream yra ne tik įdomi pramogų vieta, bet ir puikus būdas išmokti laipioti arba tobulinti jau turimus laipiojimo gebėjimus. Laipiojimo centre yra ne tik saugu, bet ir labai įdomu, todėl Scala Dream yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori praleisti savo laisvalaikį aktyviai ir smagiai.