Laipiojimo centrai Lietuvoje

Jei ieškote smagaus būdo įkaitinti kraują, kodėl gi nepabandžius laipiojimą sienomis (dirbtinėmis uolomis)? Per pastaruosius kelerius metus laipiojimo centrų atsirado visoje šalyje, ir tai greitai tapo mėgstama daugumos gyventojų veikla - daugeliui jų patinka varžytis tarpusavyje, kas pirmas pasieks viršūnę. Lietuvoje yra keletas įspūdingų laipiojimo vietų, kurias verta aplankyti: nuo į pietus orientuotų sienų, puikiai tinkančių pradedantiesiems, iki aukštų uolų, kuriose patyrę alpinistai galės tobulinti savo laipiojimo įgūdžius.

Taigi, jei esate pakankamai drąsūs (ir pakankamai vikrūs!), peržiūrėkite mūsų sudarytą geriausių Lietuvos laipiojimo centrų sąrašą; įveikę šias vietas tikrai patirsite adrenalino antplūdį kaip niekas kitas!


Laipiojimo centras Scala Dream

scala Dream 

Scala Dream laipiojimo centre galima rasti platų laipiojimo sienų asortimentą, pritaikytą skirtingiems laipiojimo lygiams ir patirties lygiams. Čia yra įvairių formų, aukščių ir sunkumo laipsnių sienos, kurios suteikia galimybę kiekvienam laipioti pagal savo sugebėjimus ir norus. Sienų paviršiai yra kokybiški ir saugūs, su įvairiomis struktūromis, leidžiančiomis gauti skirtingus laipiojimo iššūkius.

PLAČIAU