Scala Dream

Scala Dream

Scala Dream yra laisvalaikio centras, kur laukiami paties įvairiausio amžiaus ir fizinio pasiruošimo lankytojai. Nesvarbu, ar turite patirties, ar į laipiojimo centrą atėjote pirmą kartą, kvalifikuoti instruktoriai visada paaiškina, kaip laipiojimas uolomis gali būti saugus ir smagus užsiėmimas.

Scala Dream yra pramogų centras visai, įsikūręs Mainų g. 6, Klaipėdoje. Pagrindinė Scala Dream veikla – laipiojimo dirbtinėmis uolomis paslaugos ir pramogų organizavimas. Taip pat, Scala Dream yra treniruoklių aikštelė, tiek vaikams, tiek suaugusiems, galima atšvęsti vaikų gimtadienius, organizuoti kolektyvo team building'us, ar šiaip atvykti su šeima ir smagiai praleisti laiką.


Klausti teikėjo

Ar sugebėsite įlipti į neigiamo laipsnio sieną? Ar aplenksite savo šeimos narį laipiotojų...

Klaipėda
25.00

Laipiojimas uolomis jums tikrai patiks, nesvarbu, kiek jums metų, koks jūsų fizinis...

Klaipėda
12.00

Apie Scala Dream laipiojimo uolomis centrą Klaipėdoje

Scala lotyniškai reiškia kopėčios, laiptai. Slavų kalbose šis žodis asocijuojasi su uolomis, todėl kaip bepasižiūrėsime, Scala Dream yra tiesiogiai susiję su laipiojimo uolomis sportu.


Scala Dream įkūrė laipiojimo entuziastai, norintys patirti laipiojimo malonumus ir adrenaliną visus metus. Lietuvoje nėra kalnų, todėl profesionalai turi važiuoti į kaimynines šalis, kad rastų kur palaipioti natūralioje aplinkoje. Dėl to mūsų šalyje labai populiarėja laipiojimo uždarose patalpose centrai, kuriuose galima įrengti įvairaus sudėtingumo ir aukščio laipiojimo sienas. Uždarų patalpų pliusas – visiškas saugumas, nes galima labai nesunkiai įrengti apsauginių lynų laikiklius ir padėti laipiojantiems žmonėms išvengti kritimų ir traumų. Pradedantiesiems ir pažengusiems to visiškai pakanka, o profesionalai ieško rimtesnių iššūkių, nors formą palaikyti Scala Dream centre irgi galima. Dėl to čia sutiksite ir mėgėjus ir profesionalus, bei laipiojimo uolomis sporto entuziastus iš visos Lietuvos, ne tik pajūrio.

Scala Dream patalpose organizuojamos ir kitos sveikatingumo treniruotės – jogos. Po intensyvaus laipiojimo visada galima atsipalaiduoti ir pasistiprinti bei atsigerti Scala Dream kavinėje. Gėrimai ir užkandžiai yra lengvi ir sveiki, pritaikyti aktyviai sportuojantiems.