Paslaugų teikėjai

Aušra SPA
Aušra SPA Sielos ir kūno atgaiva Kauno širdyje – kodėl gi ne? Skirkite vos dvi valandas vandens procedūroms, ir likusi diena bus tiesiog nuostabi. Visa tai patirsite „Aušra SPA“, esančioje Vytauto prospekte įsikūrusiame „Aušros“ Verslo parke, prikeltame naujam gyvenimui. Net 850 kv. m. erdvė pirmajame verslo parko aukšte yra skirta būtent vandens poilsiui.
Bonobo Climbing
Bonobo Climbing Bonobo laipiojimo centras yra įsikūręs Vilniuje, Savanorių pr. 180. Laipiojimo centras veikia nuo 2018 metų. Per keletą metų jį pamėgo ne tik alpinistai, bet ir kitokių aktyvių pramogų pasiilgę vilniečiai ir miesto svečiai. Patyręs ir kvalifikuotas „Bonobo" personalas yra savo srities profesionalai, kurių tikslas – sudominti kuo daugiau žmonių šiuo laisvalaikio praleidimo būdu.
Fototakas
FotoTakas yra fotografo Antono Prokopovo įmonė, dirbanti su vestuvių fotografavimu bei filmavimu, taip pat ir asmeninėmis fotosesijomis. FotoTakas įmonėje dirba daugiau kaip 8 savo srities profesionalai. Taip pat teikiamos ir paslaugos fotografams, parduodami fotoaparatų presetai (nustatymų rinkiniai).
Gero masažo namai
Gero masažo namai Gero masažo namai - tai profesionalūs masažo namai, siūlantys aukštos kokybės paslaugas Marijampolėje, kurie rūpinasi savo išvaizda, sveikata ir atsipalaidavimu. Atliekame atpalaiduojančius ir klasikinius masažus, kūno formavimo, veido procedūras, prabangius SPA ritualus, depiliaciją ir sveikatingumo procedūras. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nuolat tobulina savo žinias grožio ir sveikatingumo srityje, todėl kiekvienas apsilankymas pas mus yra ypatingas.
Hangar
Hangar Vilnius Vilniuje apstu siaubingų vietų, kuriose oda šiurpsta nuo garsų ir apleistų sienų baisumo. Viena iš tokių vietų yra siaubo angaras „Hangar“, Justiniškių g. 126, Vilniuje . Nors išorėje viskas atrodo paprasta ir gana tvarkinga, vidus privers išsižioti ir užmerkti akis net ir pačius drąsiausius. Sveiki atvykę į įdomiausią savo gyvenimo nuotykį!
HookahShop
HookahShop.lt HookahShop.lt parduotuvėje galite nusipirkti kaljanų ir jų priedų, anglių ir taurelių kaljanui, taip pat aksesuarų. „HookahShop“ rasite garsiausių prekių ženklų, jau įsitvirtinusių kaljano rinkoje, produktus kurie naujai besivysto ir sparčiai auga. Mes visada pasiruošę patarti bet kokiu klausimu ir gausite atsakymą iš mūsų konsultantų, kuris, kaip niekas kitas, žino prekes parduotuvės lentynose ir padės jums apsispręsti.
Judesys pirmyn, Všį
Šiaurietiškasis ėjimas moderni visame pasaulyje populiarėjanti judėjimo forma. Startwalking esame sportiško, kokybiško gyvenimo entuziastai, stilingi ir jaunatviški. Siūlome šiaurietiškąjį ėjimą kaip fizinio aktyvumo, treniruočių formą ar smagų laisvalaikio praleidimą. Organizuojame: Individualias treniruotes Grupines treniruotes Užsiėmimus, žygius šeimoms, Užsiėmimus, žygius draugų ratui, Užsiėmimus, žygius įmonėms.
Masažo klinika
Masažo Klinika Niekas taip gerai neatpalaiduoja, kaip geras ir profesionaliai atliktas masažas. Masažo specialistas visada gerai jaučia kūną, taip pat kokios pagalbos reikia – ar tik atpalaiduoti raumenis, ar atlikti gydomąsias procedūras. „Masažo klinikoje“ laukiami visi – norintys pasigražinti ar išgydyti sunkias traumas – čia atliekamas gydomasis, atpalaiduojantis, anticeliulitinis ir kitų rūšių masažas moterims ir vyrams, besirūpinantiems savo sveikata ir grožiu. Masažo klinika įsikūrusi S. Žukausko g. 21, Vilniuje. Čia laukiami visi: moterys, vyrai ir vaikai, turintys įvairių negalavimų ir nusiskundimų ir norintys įvairių masažo procedūrų.
Molainių žirgynas
Molainių žirgynas Jei ieškote aukščiausios kokybės žirgyno, kuriame būtų ir gražių žirgų, Molainių žirgynas kuris yra įsikūręs Panevėžio rajone jus tikrai ras kuo nustebinti. Molainių žirgyno patyrusi komanda didžiuojasi galėdama kiekvienam raiteliui parinkti tobulą žirgą, užtikrindama, kad kiekvienas galėtų mėgautis saugiu ir maloniu jojimu. Draugiški žirgyno darbuotojai padės jums viskuo, ko tik prireiks, be to, yra įkurta vaikų žaidimų aikštelę, kad visa šeima galėtų mėgautis nuostabia diena Molainių žirgyne.
Rūta Reiki Mercar
Rūta Reiki Mercar Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Rūta veda praktinius seminarus, kuriuose derinamas Reiki ir labirintas, padedantis kitiems pasisemti savimonės ir gydymo galimybių. Moksliniai interesai: psichologija, koučingas, Silvos metodas, psichoterapija, Rūta taip pat yra psichodramos asistentė. Reiki gydymas ir mokymas (13 m.), Karuna Reiki gydymas ir mokymas (10 m.). Veriditas yra apmokyta labirintų vadovė. Tarptautinės labirintų organizacijos regiono ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė. Darbas su labirintais, labirintų terapijos vedimas (11 m.), praktiniai seminarai su psichodramos apšilimo elementais,... Daugiau
Saldita
Saltita (Šokoladinė) Sveiki atvykę į "Šokoladinė", kur siūlome skanių šokoladinių pramogų jums ir jūsų šeimai! Mūsų šokoladiniai saldainiai gaminami iš aukštos kokybės ingredientų ir puikiai tinka mėgstantiems išbandyti naujus skonius. Su mūsų gurmaniškimis šokoladinėmis ir ne tik patirtimis galite mėgautis įvairiais šokoladiniais skoniais, mėgaudamiesi švelnia mūsų šokoladinių saldainių tekstūra. Mūsų šokoladiniai saldainiai taip pat yra puiki dovanų idėja tiems, kurie vertina puikų šokoladą. Taigi nesvarbu, ar ieškote skanaus skanėsto sau, ar ypatingos dovanos mylimam žmogui, "Šokoladinė" yra puiki vieta rasti tai, ko ieškote!
Scala Dream
Scala Dream Scala Dream yra laisvalaikio centras, kur laukiami paties įvairiausio amžiaus ir fizinio pasiruošimo lankytojai. Nesvarbu, ar turite patirties, ar į laipiojimo centrą atėjote pirmą kartą, kvalifikuoti instruktoriai visada paaiškina, kaip laipiojimas uolomis gali būti saugus ir smagus užsiėmimas. Scala Dream yra pramogų centras visai, įsikūręs Mainų g. 6, Klaipėdoje. Pagrindinė Scala Dream veikla – laipiojimo dirbtinėmis uolomis paslaugos ir pramogų organizavimas. Taip pat, Scala Dream yra treniruoklių aikštelė, tiek vaikams, tiek suaugusiems, galima atšvęsti vaikų gimtadienius, organizuoti kolektyvo team building'us, ar šiaip atvykti su šeima ir smagiai praleisti laiką.
Sea Paradise Surf Sports Center
SEA PARADISE SURF SPORTO CENTRAS yra akredituotas VDWS tarptautinėje vandens sporto instruktorių ir mokyklų asociacijoje. Esame sertifikuoti VDWS 2 lygio Sup Surf instruktoriai ir ASI (Australian Academy of Surfing) Sup Level1 instruktoriai. Mokyklos "Sea Paradise" įkūrėjai.  Užsiėmimai vyksta šiltuoju sezonu nuo gegužės iki rugsėjo ar spalio pabaigos. Darbo laikas: I–VII 11.00–19.00 val. 
Slaptas Noras
Slaptas Noras SlaptaNoras.lt - tai unikali erotinių prekių parduotuvė, savo klientams siūlanti daugiau nei 2300 prekių suaugusiems. Turime visko, ko reikia jūsų seksualiniam gyvenimui paįvairinti - nuo ko nors naujo ir jaudinančio iki išbandytų ir mėgstamų prekių! Mūsų misija - padėti vyrams, moterims ir poroms atrasti kažką naujo apie savo seksualumą ir patirti jausmus, apie kuriuos jie net neįsivaizdavo. SlaptasNoras.lt komanda įsitikinę, kad dėl plataus asortimento galime padėti kiekvienam rasti jo poreikius atitinkantį sprendimą!
Vilniaus Baidarės
Plaukimus baidarėmis organizuoja baidarių entuziastas Aurimas su savo komanda „Vilniaus baidarės“. Įvairius plaukiojimus baidarėmis organizuoja jau keletą metų. Ilgametė patirtis užtikrina, kad paslaugos yra aukščiausios kokybės, saugios ir, žinoma, linksmos.
VR Pojūčiai
VR Pojūčiai VR Pojūčiai yra puiki vieta pasilinksminti ir pamiršti realųjį pasaulį. Virtualiose realybės kambaryje siūlome daugybe naujausių ir tradicinių VR žaidimų, kuriuos galite žaisti su šeima, draugais ar kolegomis. Visada rekomenduojame optimalų laiką pagal žmonių skaičių, pavyzdžiui, jei yra grupė, galite žaisti su keliais akiniais pakaitomis. Bus smagu ne tik linksmintis, bet ir stebėti savo draugus. Galėsite rinktis iš daugiau nei 100 skirtingų VR žaidimų, todėl kiekvienas ras tinkama žaidimą sau!
Žmogaus studija
Žmogaus Studija Holistinis gydymas – naujovė Lietuvoje, bet ne pasaulyje. „Žmogaus studija“ visas sveikatingumo paslaugas teikia dirbdama holistinės medicinos metodais. Tai reiškia, kad į žmogaus kūną ir organizmą žiūrima, kaip į visumą. Norint išgydyti ligą, reikia identifikuoti priežastį ir ją pašalinti. Tai padeda padaryti patyrusios holistinės medicinos specialistės, turinčios ilgametę patirtį. VšĮ „Žmogaus studija“ sveikatingumo ir grožio namai įsikūrę Panevėžyje, Vasario 16-sios g. 3.