Hangar Vilnius

Hangar Vilnius

Vilniuje apstu siaubingų vietų, kuriose oda šiurpsta nuo garsų ir apleistų sienų baisumo. Viena iš tokių vietų yra siaubo angaras „Hangar“, Justiniškių g. 126, Vilniuje. Nors išorėje viskas atrodo paprasta ir gana tvarkinga, vidus privers išsižioti ir užmerkti akis net ir pačius drąsiausius. Sveiki atvykę į įdomiausią savo gyvenimo nuotykį!


Klausti teikėjo
Sutaupyk 20%
EKSTREMALI

Ar sugebėsite ištverti 45 minučių siaubo maratoną? Ar galėsite ramiai žiūrėti į savo draugus,...

Vilnius, 2 asm.
30.00 24.00

Hangar Vilnius yra šiuolaikiškas siaubo ir išgyvenimo kambarys, kuriame lankytojams suteikiama unikali galimybė patirti itin stiprių emocijų ir sužinoti šį tą naujo apie save ir kitus. Išgyvenimo kambarys yra specialiai įrengtas siaubo kambarys, iš kurio lankytojai turi ištrūkti savo intelekto ir charakterio savybių pagalba. Hangar siaubo kambariose yra specialiai sukurta slogi atmosfera, primenanti geriausius Holivudo siaubo filmus. Aplinka, muzika ir netikėti posūkiai sukelia stresinę situaciją, iš kurios išeiti reikia įveikti nemažai psichologinių iššūkių, susitvarkyti su savo emocijomis. Tai visiškai saugu, kadangi siaubo kambarys nuolatos prižiūrimas darbuotojų, kurie gali nutraukti pabėgimo procesą esant reikalui.

Siaubo kambariai yra pritaikyti skirtingo amžiaus lankytojams. Yra skirta suaugusiems, nuo 18 metų, tačiau yra ir speciali programa, skirta paaugliams (15-18 metų) ir vaikams (10-15 metų). Išgyvenimo kambarys yra labai populiari įmonių renginių vieta, nes būtent čia galima įsitikinti, kaip elgiasi komanda stresinėse situacijose. Taip pat čia „smagiai“ laiką leidžia ir bernvakarių bei mergvakarių dalyviai. Pramoga yra skirta žmonių grupėms nuo 6 žmonių. Tai vieta, kurioje adrenalino gaunama ypač daug.

Kviečiame apsilankyti Hangar siaubo kambariuose ir pajusti tikra siaubo adrenalino doze!