Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Patirkite nepamirštamą nuotykį, pažinkite kerinčią Trakų gamtą ir didingą Trakų pilį mėgaudamiesi jaukia kelione su šeima, draugais ar kolegomis smagiame pasiplaukiojime laivu Trakų ežere.

Šiame laive patogiai telpa iki 14 žmonių, jame įrengtos minkštos ir patogios sėdimos vietos, garso sistema su lazeriniais žibintais, stalai ir daug kitų patogumų (pavyzdžiui kaip: persirengimo kabina, pledai, taurės, šaldytuvas, ir netgi maudymosi kopėtėlės).

Karštą vasaros dieną galite išsimaudyti, o ant laivo uždėti permatomi tentai apsaugos jus nuo vėjo, ar kritulių, jei užklups netyčia plaukimo metu.

Ši unikali dovana yra prabangus pasiplaukiojimas laivu Trakuose, kuriame dėmesį skirsime ne tik jūsų pramogai, bet ir Trakų ežero gamtos grožio atskelidimui ir parodymui. Kapitonas Ugnius, gimęs ir užaugęs Trakuose, puikiai pažįsta šį nuostabų miestą. Plaukimo metu Ugnius su malonumu pasistengs parodyti Trakų didybę iš pačių gražiausių ir įdomiausių perspektyvų.

Paslaugos sezoniškumas nuo gegužės 1 d. iki spalio 1 d..

Dovanokite įsimintiną kelionę Trakų ežeruose.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Trakai
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
iki 14 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Už papildoma 10 eurų mokestį (mokama vietoje) yra galima laive naudotis kepsnine. Sezoniškumas nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. 

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Smagus pasiplaukiojimas laivu Trakų ežere

70.00
Trakai, iki 14 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 700 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 35 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Laivas Trakuose

Laivas trakuose yra puiki galimybė patirti įspūdingas keliones, kurios ne tik įkvepia, bet ir palieka neeilinius prisiminimus. Unikalus laivas nuplaukdins jus į Trakų ežerų tyrus vandenis, kur galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais, įspūdingais saulėlydžiais ir netikėtais peizažais.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą