Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Klaipėda, vienas gražiausių Lietuvos miestų, pasižymi ne tik savo istorine architektūra, bet ir nuostabiais gamtovaizdžiais. Oro baliono skrydis suteikia unikalią galimybę iš aukštai stebėti šio miesto grožį, suteikdama neapsakomą patirtį.

Skrydžio metu galima stebėti ir gamtos reiškinius: paukščius, skraidančius šalia baliono, arba saulėlydžio spindulius, atsispindinčius vandens paviršiuje. Oro baliono tyla suteikia galimybę klausytis gamtos garsų, kurie papildo šį magišką patyrimą.

Oro baliono skrydis virš Klaipėdos nėra tiesioginis virš miesto centro. Kai vėjas nukreiptas į rytus, balionas pakeliamas tiesiai iš miesto ar jo pakraščio, o tada sklaidomas toliau. Esant vėjui, kuris pučia jūros link, kylame iš tokių vietų kaip Gargždai ar Vėžaičiai ir judame link Klaipėdos. Oro balione skrendant Klaipėdos kryptimi, pagrindinis dėmesys skiriamas Baltijos jūrai. Dėl jos didumo, ją lengva pastebėti beveik bet kuriuo skrydžio momentu. Jei oras leidžia gali atsiverti nuostabus vaizdas į Nidos kopas.

Oro balionų skrydžių sezonas prasideda nuo balandžio mėnesio ir tęsiasi iki spalio mėnesio.

Atvykus į starto vietą turėsite išklaustyi piloto instruktažą. Jei norėsite, visuomet mielai priimsime jūsų pagalbą ruošiant balioną skrydžiui. Pakilus balionui į orą, apačioje likusį komanda viso skrydžio metu jus lydės iki nusileidimo vietos.

Dovanokite sau ar savo artimiesiems neišdildomą patirtį. Tai ne tik stebuklinga kelionė, bet ir galimybė dovanuoti amžinai išliekančius prisiminimus.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Klaipėda
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi laisvalaikio apranga.
Kita informacija Kita informacija:
Seniokiškumas nuo balandžio iki spalio mėnesio.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Nuostabus skrydis oro balionu virš Klaipėdos

140.00
Klaipėda, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 1400 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 70 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Dangaus Metro“

„Dangaus metro“ tai įspūdingos keliones dangaus keliais. Organizuojame skrydžius oro balionu virš gražiausių Lietuvos miestų, tiekdami išskirtinę patirtį ir prisiminimus. „Dangaus metro“ komanda garantuoja ne tik saugumą, bet ir nepakartojamus įspūdžius.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Dangaus Metro paslaugos