Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Tai yra ne tik kelionė, bet ir išskirtinė patirtis, kurią įsiminsite visam gyvenimui. Paukščio skrydis virš Vilniaus - tai nuotykis, kurį verta patirti!

Skrydis oro balionu virš Vilniaus yra unikali proga leistis į stebuklingą kelionę dangumi. Šis įspūdinga kelionė suteiks jums galimybę atrasti naują perspektyvą į miesto grožį ir gamtos žavesį. Pagrindinis skrydžio tikslas yra suteikti jums neprilygstamą patirtį, leidžiant pažvelgti į Vilnių ir Vilniaus senamiesčio stogus iš paukščio skrydžio aukščio.

Skrydis trunka apie valandą, priklausomai nuo oro sąlygų ir virš kokio objekto sklendžiame, tačiau rekomenduojame skrydžiui paskirti apie 4 valandas savo laiko. Į šį laiką įskaičiuokite ir saugos instrukcijų išklausymą iš piloto, baliono paruošimą skrydžiui ir supakavimą po jo, šampano taurei po nusileidimo ir, žinoma, kelionei lydinčiu automobiliu į startinę susitikimo vietą.

Oro balionų skrydžių sezonas prasideda nuo balandžio mėnesio ir tęsiasi iki spalio mėnesio.

Atvykus į starto vietą turėsite išklaustyi piloto instruktažą. Jei norėsite, visuomet mielai priimsime jūsų pagalbą ruošiant balioną skrydžiui. Pakilus balionui į orą, apačioje likusį komanda viso skrydžio metu jus lydės iki nusileidimo vietos.

Dovanokite sau ar savo artimiesiems neišdildomą patirtį. Pamatykite šį nuostabų miestą kitaip, kurį pamatysite tik pakilę aukštai, aukštai į dangų. Tai ne tik stebuklinga kelionė, bet ir galimybė dovanuoti amžinai išliekančius prisiminimus.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi laisvalaikio apranga.
Kita informacija Kita informacija:
Seniokiškumas nuo balandžio iki spalio mėnesio.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Įspūdingas skrydis oro balionu virš Vilniaus

150.00
Vilnius, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 1500 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 75 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Dangaus Metro“

„Dangaus metro“ tai įspūdingos keliones dangaus keliais. Organizuojame skrydžius oro balionu virš gražiausių Lietuvos miestų, tiekdami išskirtinę patirtį ir prisiminimus. „Dangaus metro“ komanda garantuoja ne tik saugumą, bet ir nepakartojamus įspūdžius.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Dangaus Metro paslaugos