Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Įsivaizduokite romantišką kelionę per dangų, kuomet saulė vos tik pradeda spindėti ant horizonto arba kai vakaras ima tamsėti, o jūs sklandote ore pažvelgdami į žemiau esantį Kauną. Skrydis oro balionu vir Kauno – tai nepakartojama patirtis, leidžianti mėgautis nuostabiais vaizdais ir patirti neįprastą laisvės jausmą.

Pradėdami savo kelionę iš vieno iš Kauno pakraščių, jums pasitaikys proga stebėti įspūdingą Žalgirio areną, kaip ji atsispindi Nemuno vingiuose. Toliau skrendant, pasirodys Pažaislio vienuolynas, kurio renesansinė architektūra yra vienas gražiausių Lietuvoje. Taip pat oro balionu galima pamatyti ir įspūdingą Kauno pilį, kuri yra viena seniausių pastatų mieste.

Skrendant aukščiau, Kauno miesto panorama atsiskleidžia visame savo grožyje. Daugybė žalių parkų, senamiestis su savo istorinėmis pastatų eilėmis, modernūs tiltai per Nemuną - visa tai tampa lyg žaisliniu miesteliu po jūsų kojomis. Aukštybėse dominuojanti ramybė leidžia pasinerti mėgavimaisi Kauno peizažu.

Oro balionų skrydžių sezonas prasideda nuo balandžio mėnesio ir tęsiasi iki spalio mėnesio.

Atvykus į starto vietą turėsite išklaustyi piloto instruktažą. Jei norėsite, visuomet mielai priimsime jūsų pagalbą ruošiant balioną skrydžiui. Pakilus balionui į orą, apačioje likusį komanda viso skrydžio metu jus lydės iki nusileidimo vietos.

Dovanokite sau ar savo artimiesiems neišdildomą patirtį. Tai ne tik stebuklinga kelionė, bet ir galimybė dovanuoti amžinai išliekančius prisiminimus.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi laisvalaikio apranga.
Kita informacija Kita informacija:
Seniokiškumas nuo balandžio iki spalio mėnesio.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Magiškas skrydis oro balionu virš Kauno

145.00
Kaunas
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 1450 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 73 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Dangaus Metro“

„Dangaus metro“ tai įspūdingos keliones dangaus keliais. Organizuojame skrydžius oro balionu virš gražiausių Lietuvos miestų, tiekdami išskirtinę patirtį ir prisiminimus. „Dangaus metro“ komanda garantuoja ne tik saugumą, bet ir nepakartojamus įspūdžius.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Dangaus Metro paslaugos