Gražūs gimtadienio sveikinimai

2022.04.17
rašyta Tobula Dovana
Gražūs gimtadienio sveikinimai

Prieš kiekvieną gimtadienį, daugelis susiduria su dilema – kaip originaliai ir nekasdieniškai pasveikinti jubiliatą. Kokį gimtadienio sveikinimą parašyti, kad žmogus jį atsimintų ilgesnį laiką. Geriausi gimtadienio sveikinimai yra tie, kuriuos rašome patys, tačiau kartais tam nėra nei laiko, nei galimybių. Šiame straipsnyje norime apžvelgti keletą geriausių ir smagiausių gimtadienio sveikinimų, kuriuos galite panaudoti savo atvirutėse, ar net sakydami užstalės sveikinimus.

Gimtadienio sveikinimai gali būti kelių rūšių: solidūs ir su humoru, eiliuoti ir paprasti. Taip pat svarbu žinoti apie tą žmogų kaip įmanoma daugiau. Tada galima parinkti jam tinkantį sveikinimą.

Čia sveikinimus suskirstėme pagal tai, kam jie yra skirti: draugams ir kolegoms, tėvams, seneliams ir kitiems pagyvenusiems žmonėms, taip pat moterims ir merginoms, draugėms. Broliams ir artimiems draugams galima drąsiai linkėti su humoru, tačiau tik labai artimiems ir gerai pažįstamiems. Jei kas nepasisektų, geriausi draugai visada atleis, o menkai pažįstamas žmogus gali būti labai įžeistas. Dėl to sveikinimus su humoru vertinti reiktų labai atsargiai.

Gimtadienio sveikinimai

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai draugams ir kolegoms

Nuoširdūs gimtadienio sveikinimai draugams

Draugai, pažįstami ir kolegos su kuriais nuolatos dirbate yra pakankamai artimi, tačiau reikia gerai juos pažinoti, kad sveikinimai būtų juokingi ir taiklūs. Jei humoras nebus suprastas tinkamai, vėliau teks susidurti su pasekmėmis. Ar verta rizikuoti? Nelabai. Kartais bendradarbius matome ilgiau, nei savo šeimos narius, todėl nuoširdūs gimtadienio sveikinimai jiems tiktų labiausiai.

Keletas sveikinimų pavyzdžių:

Gimtadienio proga linkiu, kad tavo gyvenimo kelias būtų ilgas, turiningas ir jame netrūktų įspūdingų nuotykių!

Palinkėsiu tau trijų dalykų: 1. Meilės. 2. Laimės, o paskutinėje vietoje pinigų! Nes, kai turėsi laimę, turėsi ir meilę, turėsi ir pinigų... Su gimimo DIENA!

Sveikinu su gimimo diena ir linkiu, kad gyvenimas negailėtų tau laimės, geros sveikatos, ištikimų draugų ir puikios nuotaikos. Lai tavo akys nuolat spindės iš džiaugsmo, o širdis virpės iš meilės!

Linkiu, kad dainos skambėtų ilgai – šalin etiketą, velniop tie miegai! Juk taip smagu vėl pasiausti su draugais, taip kaip senais gerais laikais!

Geras draugas žino tavo praeitį, tiki tavo ateitimi ir priima tave tokį, koks esi. Ačiū, kad esi toks draugas. Su gimtadieniu!

Šią dieną tau linkiu: ispaniškos kaitros, čigoniško linksmumo, amerikietiškos sąskaitos banke, indiškos karštos meilės Ir paprastos, lietuviškos laimės! Su gimimo diena.

Metuose yra 364 dienos, skirtos tam, kad dovanotum gimtadienio dovanas kitiems. Bet pagaliau atėjo ta ypatinga diena, kai dovanėlių nusipelnei ir tu! Sveikinu!

Geriausias gimtadienis – tai šventė su draugais, nebrukama per prievartą, savaime linksma. Dar geriau, jei ji apsupta pievomis ir miškais, juk tai tik kartą metuose nutinkanti diena. Su gimtadieniu!

Linkiu, kad gimtadienis būtų saldus kaip tortas, lengvas kaip balionas, karštas kaip žvakutės ir toks tikras, kaip ir tavieji draugai!

Nusišypsok. Pažvelk į dangų.
Matai, saulute šoka su menuliu tango?..
Po sniegą laksto jų mažyčiai spinduliukai.
Jie pina laimę Tau iš meilės burbuliukų.
Štai snaigių choras pradeda dainas.
Jos visos šiandien tik apie Tave,
Nes tai Tavo Gimtadienio Diena.

Gražus sveikinimai mamos dienai

Gražus sveikinimai mamos dienai

Pasveikinti mamą niekada nevėlu, net jei dėl kažkokių priežasčių to nepadarėte praeitais metais, pats metas pasitaisyti. Keletą idėjų, ko galima palinkėti mamai.

SVEIKINIMAI MAMAI

Laimės, džiaugsmo, nepamirštamų įspūdžių, svaiginančios sėkmės, tikros meilės ir ištikimų draugų tau gimimo dienos proga linkiu.

Leisk ir toliau sau žydėti šypsena ir džiugesiu! Nepamiršk, kad stipriausi tie, kurie nebijo nuoširdžiai juoktis ir tuo juoku dalintis!

Linkiu, kad gyvenime netrūktų įsimintinų akimirkų, tavo namuose viešpatautų laimė bei supratimas, kad tave suptų tik ištikimi, patikimi ir nuoširdūs žmonės. Su gimtadieniu!

Gražiausiam ir protingiausiam linkiu puikios dienos. Čia kalbėjau apie save. O jums, kolega: laimingo gimtadienio!

Linksmi gimtadienio sveikinimai su humoru

Linksmi gimtadienio sveikinimai

Juokas per gimtadienį turėtų skambėti garsiai ir dideliais kiekiais. Dėl to tikrai rekomenduojame pagalvoti apie šmaikštų, bet taiklų gimtadienio sveikinimą. Kaip jau minėjome, rizika yra, kad juokelis bus nesuprastas. Reiktų gerai pažinoti tą žmogų, kuriam adresuotas tas sveikinimas, nes humoristiniai gimtadienio sveikinimai turi būti dar ir taiklūs, bet jokiu būdu ne pašaipūs.

Top 8 linksmų gimtadienio sveikinimų universalioms progoms

Sveikinu su gimtadieniu! Linkiu tau įgyvendinti savo svajones, ir, kad žmona apie tai nieko nesužinotų... Ir taip linkiu tau kibiro vandens, kad pabustumei iš tų svajonių.

Mažas paukštelis čiulbėjo, jums palinkėti norėjo: švenčiu linksmų, daug dovanų, laimės, sveikatos ir daug pinigų…

Ar mes turime planą? Mes visada turime planą! Todėl laikyk tvirčiau šturvalą ir skriek link naujų horizontų. Su gimtadieniu!

Gimtadienio receptas specialiai tau! 20 proc. sėkmės sumaišytos su 30 proc. laimės, apibarstytos 20 proc. džiaugsmo ir pasaldintos 30 proc. meilės! Linkiu, kad niekada nepritrūktum nė vienos šio recepto sudėtinių dalių!

Žmogus juk panašus į velnią: keikiasi velniškai, myli velniškai, geria velniškai. Tad gyvenk taip, kad galėtum pasakyti – man velniškai GERA. Su gimtadieniu.

Klestėk! Tegul žvaigždės tau būna palankios, teigiami horoskopai pildosi, o nepalankūs būna melagingi.

Ypatingos dienos proga aš tau įteiksiu neįkainuojamą dovaną – atskleisiu laimės paslaptis!:

  1. Kad visos svajonės išsipildytų - tereikia svajoti apie paprastus dalykus;
  2. Kad niekada nereikėtų pasiduoti ir atsitraukti, užtenka apsisukti ir pulti priešinga kryptimi;
  3. Norint tapti turtingiausiu žmogumi apylinkėse, pakanka apsigyventi vienkiemyje;
  4. Kad dienos būtų kaip šventė, tereikia susirasti 365 skirtingomis dienomis gimusius draugus.

Dabar tu jau viską žinai – laikas atšvęsti tavo gimtadienį!

Su amžiumi ateina neįtikėtini sugebėjimai. Pvz., galima išmokti kaip juoktis, verkti ir pirsčioti vienu metu. Sveikinu su gimtadieniu ir naujomis galimybėmis!

Prasmingi gimtadienio sveikinimai vyresniems arba rimtesniems

Prasmingi gimtadienio sveikinimai vyresniems

Nors prasmingi gimtadienio sveikinimai skirti nebūtinai vyresniems, tačiau juos dažniausiai renkamės rimtomis progomis ir jubiliejais. Tokio sveikinimo tikslas – parodyti jubiliatui, kad į jo šventę žiūrime rimtai ir su pagarba. Paprastai prasmingi sveikinimai gimtadienio proga naudojami, kai metų yra gana daug, nes jie pabrėžia tam tikras vertybes: išmintį, patirtį, akcentuoja sveikatą ir viltį.

Sveikinu Tave su gimtadieniu ir linkiu:
kad visą laiką Tavęs kas nors lauktų,
kad bent pas ką skubėtum iš toli,
kad kas paglostytų, vardu pašauktų,
kad akys, o ne žvaigždės šviestų Tau kely..

Nors pragyventi metai tarsi lapai krinta,
Tokie geri, šilti ir artimi.
Tu nebijok, ne viskas pragyventa,
Ne viskas duota, ką šiandien turi.
Lai gimtadienis būna svajonių ir troškimų išsipildymo diena.

Galima turėti daug pinigų, bet jie neatneš laimės.
Už pinigus galima nusipirkti lovą, bet ne jos šilumą.
Už pinigus galima nusipirkti žmogų, bet ne jo meilę.
Tad linkiu, kad turėtum ir pinigų, ir laimės, ir šilumos, ir meilės!

Gražiausių metų leiski palinkėti,
Te niekados nebus rudens.
Pavasariai tebus džiaugsmu nusėti,
Ir laimė širdyje gyvens.
Giedrų dienų Tau linkime,
Daug sukakčių dar švęst,
Ilgų ilgiausių metų
Ir laimėj bei džiaugsme gyvent.

Gyvenimas yra grožis, žavėkis juo,
Gyvenimas yra palaima, naudokis ja,
Gyvenimas yra sapnas, paversk jį realybe,
Gyvenimas yra iššūkis, priimk jį,
Gyvenimas yra pareiga, atlik ją,
Gyvenimas yra žaidimas, žaisk jį,
Gyvenimas yra brangus, elkis su juo rūpestingai,
Gyvenimas yra turtas, saugok jį,
Gyvenimas yra meilė, džiaukis ja,
Gyvenimas yra mįslė, įmink ją,
Gyvenimas yra pažadas, tesėk jį,
Gyvenimas yra liūdesys, įveik jį,
Gyvenimas yra himnas, giedok jį,
Gyvenimas yra kova, kovok ją,
Gyvenimas yra tragedija, grumkis su ja,
Gyvenimas yra nuotykis, leiskis į jį,
Gyvenimas yra laimė, nusipelnyk jos,
Gyvenimas yra gyvybė, gink ją.

Aš noriu palinkėti tau žvaigždėtų metų
Ir tyro nuostabaus dangaus,
Kad siela eitų laimės laiptais, –
Juk laimės niekada nebus per daug.

Būk šviesa, kurioje viskas auga. Būk daina, kurią visas pasaulis dainuoja. Būk tiesa, kuria verta tikėti. Su gimtadieniu!

Dar vieneri metai, dar viena gimimo diena , dar vienas pasiekimas! Nesibaigiančios laimės, stiprios sveikatos ir prasmingo gyvenimo!

Su gražiu jubiliejumi! Lai prasideda pats gražiausias etapas, brandi jaunystė, kai moki ir gali mėgautis gyvenimu 100 %.

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžiame savo ypatingą šviesą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, o žmogus – metus, valandas ir dienas. Sveikiname su dar vienais prabėgusiais metais. Linkime nepamiršti, kad kiekviena skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus ir kas kart atneša naują patirtį, žinias, džiaugsmą, viltį, meilę, juoką, svajones ir laimę!

Gražūs gimtadienio sveikinimai draugams

Gražūs gimtadienio sveikinimai draugams

Vyrui dažnai pakanka sveikinimo „na, su gimtadieniu, linkiu daug laimės ir sveikatos...“, tačiau moteriai tokių banalybių linkėti tiesiog neapsiverčia liežuvis. Reikia subtilumo, jautrumo, elegancijos. Dabar pastebima nauja tendencija – moterims labai svarbi motyvacija, tikėjimas savimi, grožis. Kaip visada, moterims linkima ir sveikatos, gražios šeimos ir darnių santykių. Visa tai, ką „kuruoja“ moterys savo socialiniame gyvenime.

Gražūs gimtadienio sveikinimai turi atkreipti dėmesį, bet kartu ir motyvuoti, išreikšti palaikymą, nes dažniausiai moteris įdėjo labai daug pastangų, kad visi tie žmonės susirinktų į jos pačios gimtadienį.

Ypatingo dėmesio susilaukia moters sveikinimai moteriai. Moterys viena kitą turi labiau palaikyti, nes tik jos supranta, kaip sudėtinga tvarkytis šiame greitame pasaulyje, su kokiais iššūkiais tenka susidurti kas dieną, kad visi aplink būtų pamaitinti, aprengti, gyventų švariai ir maloniai.

Štai keletas gražių gimtadienio sveikinimų pavyzdžių:

Sveikinu Tave su gimimo diena ir siunčiu milijoną oro bučinukų. Būk laiminga, madinga, stilinga, o kartais (kai gyvenimas privers) įžūli ir atkakli, nes geroms mergaitėms dangus, o blogoms – viskas!

Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu, kad iš tavo akių riedėtų tik džiaugsmo ašaros, širdies niekada neužgautų melas ir išdavystė, visada būtų, kuo didžiuotis, ką mylėti, kuo pasitikėti ir į ką atsiremti.

Visada būk ryški ir žavi, su atvira meilei širdimi. Gimtadienio proga linkiu būti laiminga, turtinga, sėkminga, nes gyvenime dažnai būtent to – taip stinga... Tu būk tokia, kokia norėtum būti. Tu būk jauna ir laimės kupina. Gyvenki taip, kad gyvenimas tavo būtų. Gražus kaip sapnas, ilgas kaip daina...

Geros draugės yra tarsi žvaigždynai, kuriuos ne visada matome, bet žinome, kad jie visada yra. Tu esi mūsų žvaigždelė! Sveikiname Tave su tavo diena ir siunčiame šilčiausius linkėjimus.

Dar neseniai buvai tik žalias pumpurėlis, o šiandien – nuostabi pražydusi gėlė. Iš visos širdies Tau norime palinkėti saulėtų dienų, mėlyno vilties dangaus, ramybės širdyje ir šypsenos veide.

Sveikiname su gimtadieniu! Tegu nepritrūksta gyvenime saulės ir optimizmo, šampano purslų ir braškių šokolade! Ir tegu Tave supa mylintys ir mylimi žmonės, suteikiantys teigiamų emocijų ir skatinantys stiebtis aukštyn!

Iš interneto platybių ir močiutės užrašų sąsiuvinių surinkti sveikinimų žodžiai niekada neatstos asmeniškai tam žmogui sukurto sveikinimo. Tam reikia pasėdėti valandėlę. Patartina net ne vieniems, o su artimu žmogumi, geru draugu, kuriam taip pat gali gimti įdomių posakių ir idėjų.

Kaip parašyti originalų gimtadienio sveikinimą pačiam?

Kaip parašyti originalų gimtadienio sveikinimą

Asmeniniai gimtadienio sveikinimai susideda iš trijų dalių:

  1. Aplinkybės ar progos paminėjimo;
  2. Suasmeninto palyginimo, užuominos į tam tikrus asmens bruožus;
  3. Palinkėjimo.

Eilės tvarka nėra labai svarbi, todėl kartais sveikinimas pradedamas ir palinkėjimu, ir aplinkybe.

Aplinkybė ar proga yra ta vieta, kai paminime, kodėl ištariami šie sveikinimo žodžiai, pavyzdžiui, „Šią gražią dieną“, „Kai grįžta paukščiai ir žydi gėlės“, „gimtadienio proga“. Aplinkybės tikslas yra sukurti užuominą į šventinę nuotaiką, kad jubiliatas bent kelioms sekundėms pamirštų šventės organizacinius rūpesčius.

Suasmeninimas yra daugiausiai pastangų reikalaujanti dalis, nes reikia pažinoti žmogų. Reikia išryškinti tik pačias geriausias savybes – darbštumą, žingeidumą, tikslo siekimą, gerą nuotaiką ir pan. Tokiu būdu jubiliatas matys, kad šis sveikinimas yra ne nukopijuotas iš kažkur, bet parašytas būtent jam. Tai susilaukia labai daug pritarimo ir nuostabos.

Galima panaudoti ir įvairias alegorijas, sutapatinimus su tam tikrais daiktas ar veikėjais, pavyzdžiui, „darbšti, kaip bitė“, „rūpestingas, kaip vilkas“, „ištikima, kaip gulbė“. Jei sveikinimas su humoru, galima paieškoti ir šiek tiek netradicinių variantų, pavyzdžiui, „bebaimis, kaip krabas“ ar „darbingas, lyg genys“.

Lyginant su tam tikrais daiktais ar veikėjais nereiktų pamiršti ir aplinkybių. Jei jau lyginame žmogų su gulbe, tai gal ir namus reiktų palyginti su lizdu, o jų gyvenamąją vietą su ežeru?..

Palinkėjimo dalis yra labai svarbi. Idealiai ji galėtų būti susijusi ir su dovana, kurią dovanojate kartu su sveikinimu. Jei tai bendrinis sveikinimas, tai palinkėjimas turėtų būti orientuotas į nematerialius dalykus. Įprasta pabrėžti, kad „pinigų visada užsidirbsi, o štai laimės...“. Dėl to reiktų žinoti ir žmogaus gyvenimo sąlygas bei siekius. Jei žmogus nori turėti savo namus, tai linkėti reikia susukti savo lizdą. Jei žmogus yra vyresnis, viskas, kas susiję su sveikata tinka kuo puikiausiai, nes nuo 40 metų daugumos žmonių gyvenime sveikata kyla prioritetų sąraše. Jei šeimoje kyla barnių, linkėti reikėtų darnos, harmoningų santykių, kantrybės, empatijos ir t.t. Jei žmogus turi viską, jam galima palinkėti skristi į kosmosą. Kai žmonės nesiskundžia sveikatos problemomis ir yra pakankamai pasiturintys, gyvena darniai ir gražiai, niekada nepakenks papildomos stiprios emocijos ir nuotykiai. Tai labai vertingos patirtys, pavyzdžiui, galima palinkėti šokti nuogam su parašiutu, daryti špagatą ant dviejų šalia vienas kito bėgančių dramblių Tailande, tapti pirmuoju kobrų užkalbėtoju Lietuvoje ir t.t. Galima atmesti į šoną humorą ir palinkėti tiesiog išvažiuoti į ilgą romantišką kelionę. Tinka viskas, po ko lieka patys gražiausi prisiminimai. Beje, tokie palinkėjimai turi motyvuoti siekti naujų aukštumų ir susidoroti su įvairiais iššūkiais.

Nuo ko pradėti rašyti savo gimtadienio sveikinimą?

Paimkite popieriaus lapą ir padalinkite jį į tris stulpelius. Pirmame stulpelyje parašykite keletą epitetų nusakančių aplinkybes. Tada antrajame stulpelyje aprašykite žmogų. Trečiajame stulpelyje parašykite ko linkite. Tada pabandykite pavedžioti rodykles nuo vieno stulpelio įrašo prie kito. Taip pradės ryškėti jūsų sveikinimo kontūrai.

Jei sugebėsite dar jį ir sueiliuoti – bus trigubai šauniau, nes šiuolaikiniai žmonės vis mažiau ir mažiau domisi poezija. O juk kur poezija, ten ir gali gimti daina. Gimtadienio sveikinimai-dainos – jau atskira tema.

Komentarai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą