Gražūs gimtadienio sveikinimai

Gražūs gimtadienio sveikinimai

Prieš kiekvieną gimtadienį, daugelis susiduria su dilema – kaip originaliai ir nekasdieniškai pasveikinti jubiliatą. Kokį gimtadienio sveikinimą parašyti, kad žmogus jį atsimintų ilgesnį laiką. Geriausi gimtadienio sveikinimai yra tie, kuriuos rašome patys, tačiau kartais tam nėra nei laiko, nei galimybių. Šiame straipsnyje norime apžvelgti keletą geriausių ir smagiausių gimtadienio sveikinimų, kuriuos galite panaudoti savo atvirutėse, ar net sakydami užstalės sveikinimus.

Gimtadienio sveikinimai gali būti kelių rūšių: prasmingi, linksmi eiliuoti skirti vyras, moterims, draugas ir t.t. Taip pat svarbu žinoti apie tą žmogų kaip įmanoma daugiau. Tada galima parinkti jam tinkantį sveikinimą.

Čia sveikinimus suskirstėme pagal tai, kam jie yra skirti: linksmi (draugams ir kolegoms), prasmingi (tėvams, seneliams ir kitiems pagyvenusiems žmonėms), taip pat moterims ir vyrams. Draugams galima drąsiai linkėti su humoru, tačiau tik labai artimiems ir gerai pažįstamiems. Jei kas nepasisektų, geriausi draugai visada atleis, o menkai pažįstamas žmogus gali būti labai įžeistas. Dėl to sveikinimus su humoru vertinti reiktų labai atsargiai.

Gimtadienio sveikinimai

Prasmingi gimtadienio sveikinimai

Prasmingi gimtadienio sveikinimai vyresniems

Nors prasmingi gimtadienio sveikinimai skirti nebūtinai vyresniems, tačiau juos dažniausiai renkamės rimtomis progomis ir jubiliejais. Tokio sveikinimo tikslas – parodyti jubiliatui, kad į jo šventę žiūrime rimtai ir su pagarba. Paprastai prasmingi sveikinimai gimtadienio proga naudojami, kai metų yra gana daug, nes jie pabrėžia tam tikras vertybes: išmintį, patirtį, akcentuoja sveikatą ir viltį.

✨ Ieškojau žodžių, kuriais Tave pasveikinti norėčiau,
Bet atradau tik vieną ypatingą – tai – MYLIU.
Tad Tau, mieloji, šią gimtadienio dieną linkėsiu:
Te meilė ši stiprybės gyvenimo keliu skubant įkvėptų
Ir saugotų nuo negandų, laimę sukurti padėtų.
Ypatingo gimtadienio, brangi (...)

✨ Gimtadienio proga noriu palinkėt
Ne tik džiaugsmu gyvenime švytėt.
Tebus visko po truputį, bet lengvai,
Tesaugos Tavo kelią angelai.
Su gimimo diena!

✨ Gimimo dienos proga linkime harmoningo, turtingo mylimais ir mylinčiais žmonėmis bei visokeriopa gausa įprasminto gyvenimo kelio.

✨ Diena, kai pasveikinai šį pasaulį pirmuoju įkvėpimu, buvo pati laimingiausia mūsų gyvenime. Šiandien, su pasauliu sveikiniesi ypatingą – 18-tą kartą. Šia nuostabia proga, linkime, kad būtum laiminga patiriant gyvenimą dar neatrastomis spalvomis. Visada tikėk savimi ir žinok, kad Tave be galo mylime ir palaikysime, kad ir kas nutiktų. Su 18-uoju gimtadieniu.

✨ Šypsokis. Patirk. Tobulėk. Kartais – sustok. Leisk sau nieko nežinot. Bet visada – mylėk ir savimi tikėk. Gražaus gimtadienio! Sėkmės!

✨ Visko buvo skriejančiose metų dienose
Ir daug dar visko bus priešakyje...
Šitaip sukasi gyvenimo ratas dideliu greičiu;
Linkiu, kad jis būtų dosnus gražių patirčių.
Šviesios ir meilės kupinos gimimo dienos.

✨ Linkiu, kad gimimo diena būtų kupina gražiausių žiedų ir nuoširdaus artimųjų, draugų dėmesio. Būk pasveikinta, miela (...)

✨ Bėga metai ir gyvenimo knygoje daugėja patirtimi išrašytų puslapių... Tebus daugiau džiaugsmu ir laime papuoštų istorijų. Kuo mažiau – liūdesio paliestų eilučių. Su gražiu gimtadieniu. Kuo didžiausios sėkmės.

✨ Linkiu, kad šis gimtadienis būtų įsimintinas šviesių akimirkų gausa, o kiekviena kita diena nestokotų energijos, motyvacijos, sveikatos ir pasisekimo visose gyvenimo kryptyse. Su ...-uoju!

✨ Te visada namus puošia mėgstamiausi, mylimų žmonių dovanoti žiedai; širdį džiugina nuoširdus dėmesys ir gražūs, palaikantys žodžiai; gyvenimą užpildo gera sveikata, prasmingos patirtys ir vienas gražiausių įkvėpimo šaltinių – meilės jausmas. Sveikiname nuostabaus jubiliejaus proga.

✨ Ir nesakyk, kad ši diena – kaip kitos.
Tik neliūdėk, kad metai skubai greit...
Gimtadienis tebus Tau proga prisiminti,
Kiek visko pasiekta; šviesiom mintim į ateitį atgimti.

✨ Teatneša gimtadienis į Tavo gyvenimą ilgai lauktus įvykius. Teįkvepia naujiems patyrimams. Telydi sėkmė, kad ir kur bebūtum. Sveikinimai peržengus dar vienerių gyvenimo metų slenkstį.

✨ Gimtadienis visada pasibeldžia truputį nelauktai, –
Norisi, kad metai šitaip greitai neskubėtų.
Tad šią gražią dieną linkiu pastarųjų negailėti –
Su stipria energija, ryžtingai į sekančius judėti.
Ir telydi sėkmė.

✨ Nuoširdūs sveikinimai gimtadienio proga. Teaplanko šią simbolinę dieną stebuklai, o kiekvieną kitą – ypatingi gyvenimo turtai: nuoširdūs žmonės, realybe virstančios svajonės, negęstanti kūrybos ugnis ir viskas, kas telpa į Tavo laimės sąvoką.

TOP gimtadienio dovanos

Nustebink tobula dovana!

Dovanoti emocijas, pojūčius ir neišdildomus atsiminimus visad yra smagiau, nei papildyti sekcijos lentyną dar vienu suvenyru... Dovanokite džiaugsmo priepuolius gimtadienio progą, kad šypsena jubiliato veide nedingtu amžinai.

GIMTADIENIO DOVANOS

✨ Apie ką svajoji – te greičiau išsipildo. Kuo Tavoji širdis kvėpuoja – to tik daugėja. Ko labiausiai trūksta – greičiau tepasiekia. Su gimtadieniu.

✨ Palydėki praėjusius metus su dėkingumu už gražias patirtis ir už tas, kurios sustiprino. Atvira širdimi ženki gyvenimo keliu į priekį ir savo jėgomis pasitikėki. Mylėk save, žmones, pasaulį ir tegrįžta ši meilė į Tavo gyvenimą svajonių išsipildymu. Su gimtadieniu! Apkabinu!

✨ Linkiu, kad šio gimtadienio metu į Tavo pasaulį užsuktų ypatingos Gyvenimo dovanos. Brangi (...), esi verta visko, kas geriausia, tad tai ir teaplanko. Stebuklingos Tau gimtadienio dienos.

✨ Pasidabinęs ryškiaspalvėmis gėlėmis ir sielą sušildančiais apkabinimais, (pvz.: 28) gimtadienis šiandien kviečia apdovanoti save išskirtiniu dėmesiu ir rūpesčiu. Tad to ir linkiu – tebūna ši diena tik Tavo. Užpildyk ją ateities svajonėmis, mėgstama veikla ar jaukiu buvimu su širdžiai artimais žmonėmis. Sveikinimai!

✨ Brangi (...), lai šis ypatingas jubiliejus primena, kiek daug gražių dalykų jau nuveikėte patirtimis turtingoje gyvenimo kelionėje; kiek daug Jus mylinčių žmonių turite... Teįkvepia metų kaita džiaugtis kiekviena prabėgančia diena. Te nestinga mylimų žmonių staigmenų. O užvis labiausiai – geros sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.
Nuoširdūs sveikinimai,
(...) ir (...)

✨ Diena, kurioje visi linkėjimai tesustiprėja ir veidą dažniau puošia šypsena. O į gyvenimą ateina ilgai laukta staigmena! Svajonių išsipildymo ir daug daug džiaugsmo Tavo dienose. Su gimtadieniu!

Nuoširdūs linksmi gimtadienio sveikinimai

Draugai, pažįstami ir kolegos su kuriais nuolatos dirbate yra pakankamai artimi, tačiau reikia gerai juos pažinoti, kad sveikinimai būtų juokingi ir taiklūs. Jei humoras nebus suprastas tinkamai, vėliau teks susidurti su pasekmėmis. Kartais bendradarbius matome ilgiau, nei savo šeimos narius, todėl nuoširdūs linksmas gimtadienio sveikinimai jiems tiktų labiausiai.

Linksmi gimtadienio sveikinimai

✨ Rytą gimtadienio kelkis anksčiau,
Neversk draugų šalti prie slenksčio.
Stovėti su vaišių skaniausių krepšiu
Ir mintyse kartoti: „Sveikinu! Apkabinu!“.
Tad lipk iš lovos – įsileisk svečius;
Nusimato gimtadienis nuostabus!

✨ Gimtadienio dieną šypsena puoškis ir švęski, džiaukis, svajok, juokis... Linksmos gimtadienio dienos ir ypatingos staigmenos!

✨ Ištarki šiandien gyvenimui Ačiū,
Kad turi jis humorą tikrai neprastą.
Išmokė tai Tave stiprybės ir drąsos
Gyvenimą švęsti, nes jis, mergyt, nesikartos.
Gražios tad gimimo dienos!
Tegul ašaros krenta iš laimės,
O visa bloga lieka atgalios.

✨ Gimtadienio dieną linksminkis iš visos širdies, o aš palinkėsiu, kad kaimynai šia proga būtų atlaidūs. Ir, žinoma, geros kloties; svajonių siekime – sėkmės!

✨ Sveikinimą šį rašau, kuriu
Ir spurda širdelė krūtinėj, jaučiu.
Nes sveikinti Tave taip gera ir džiugu,
Kad iš džiaugsmo nusėdėt sunku.
Nuoširdžiai Tau laimės, drauge, linkiu,
Gimtadienio proga ir kitų dienų.

✨ Kai pūsdamas (a) žvakutes ant gimtadienio torto galvosi norus ir visi aplink linkės jų išsipildymo, prisimink, jog dėl svajonių reikės pajudinti ne tik pirštų galiukus, bet ir smegenų vingius. Ir visko gali būti, kad teks dar ne vieno torto žvakutes užpūsti. Štai taip – truputį su juokais. Tad pradžiai, tiesiog nusišypsok ir visada žinok, kad esi man – ypatingas (a) žmogus! Laimės ir Sėkmės!

✨ Linkiu gimtadienį švęsti taip, kad kitą dieną norėtųsi šypsotis, o ne ašarotis. Su (...)-uoju!

✨ Nerealiai skanaus torto ir visko, kas geriausia, šią rudenišką (sezonas) gimtadienio dieną linkiu. Būk sveika, stipri ir mylima. Ir atšvęsk taip, kad būtų ką papasakoti geriausiai draugei, kuri aplankys jau labai labai greitai. Myliu!

✨ Sukviečiau visus draugus,
Nes gimtadienis gražus,
Šiandien neabejoki – bus.
Išankstiniai sveikinimai!

✨ Gimtadienis ateina ir supranti – dar vieni metai išeina. Gero jiems kelio! O Tau – gražaus gimtadienio baliaus! Ir nuostabių ateinančių. Kad būtų mažiau sunkumų, daugiau linksmumo.

Juokas per gimtadienį turėtų skambėti garsiai ir dideliais kiekiais. Dėl to tikrai rekomenduojame pagalvoti apie šmaikštų, bet taiklų gimtadienio sveikinimą. Kaip jau minėjome, rizika yra, kad juokelis bus nesuprastas. Reiktų gerai pažinoti tą žmogų, kuriam adresuotas tas sveikinimas, nes humoristiniai gimtadienio sveikinimai turi būti dar ir taiklūs, bet jokiu būdu ne pašaipūs.

✨ Na ir kas, kad šiandien vėlei metais pasenai,
Kad smilkiny jau šviečia žilas plaukas...
Svarbiausia, kiek daug jau išminties gavai
Gyvenimo keliais beeinant įvairiausiais...
Tad šia linksma, šiek tiek ironiška gaida,
Leiski pasveikint su gimtadieniu Tave,
Drauge geriausias(ia).

✨ Gimtadienis skirtas nuo ankstyvo ryto ligi sutemos ne darbuose minutes skaičiuoti, o šokti, šokti, šokti! Ir už linkėjimus gražius dėkoti, kol atsibos tą patį visiems kartoti. Štai tokia gimtadienio dalia! Būki pasveikinta su ja! Ir visada žvali, laiminga ir nuotaikinga.

✨ Žinau, kad šiandien sveikinimų gausa Tave aplankys ir visi linkės turėti tai, ko trokšta širdis. Tad aš pabūsiu maža išimtis – linkiu visada išlikti tokia šaunia, linksma ir kūrybinga drauge. Džiaugiuosi, kad turiu Tave!

✨ Gimtadienio šventė šiandien užklupo ne tik Tave, bet ir mane, tad esu įpareigotas (a) pasveikinti su šia diena. Daug visko nelinkėsiu – per daug populiaru. Tik viena pasakysiu: žydėk pačiais gražiausiais žiedais ir neleiski blogiems žmonėms gyvenimo liesti savo nagais. Na, o dabar – nusišypsok!

✨ Gimtadienio proga siunčiu virtualų bučkį, stipriai apkabinu ir žodį gražų parašyt skubu, kad būtų širdelėje gera ir ramu. Puikios šventės ir skanaus torto!

✨ Pakilios gimtadienio dienos, apkabinimų – meškos. Ir visada – galvą aukštyn ir gyvenimo keliu – energingai pirmyn! Sveikinu su Tavo švente, mergyt.

TOP gimtadienio dovanos

Nustebink tobula dovana!

Dovanoti emocijas, pojūčius ir neišdildomus atsiminimus visad yra smagiau, nei papildyti sekcijos lentyną dar vienu suvenyru... Dovanokite džiaugsmo priepuolius gimtadienio progą, kad šypsena jubiliato veide nedingtu amžinai.

GIMTADIENIO DOVANOS

✨ Gimtadienio proga linkiu gyvenimo keliu žengti taip užtikrintai drąsiai, kad pasitrauktų šalin visos piktos dvasios! Telydi humoras, juokas ir pasitikėjimas savimi pačiose įvairiausiose situacijose.

✨ Kad draugai nebūtų šykštūs gimtadienio metu,
Sveikinimai plauktų iš širdies. Kitaip – jokiu būdu!
Ko gi daugiau gyvenime šiame betrūksta?
Žinoma – meilės, kaip žvaigždynai didelės.
Sveikatos, kad darbuose kantrybės stygos nenutrūktų
Ir geležinio vyro, kad nuotaikose Tavo nepalūžtų.
Su gimtadieniu! Lai šypsene lydi dažniau!

✨ Kai šį rytą nuplėšiau kalendoriaus lapelį, šiek tiek išsigandau, nes supratau, kad jaunystė Tavoji išeina su visam... Bet neliūdėk. Šiandien vakare ją išlydėsime kaip pridera! Tad ruoški, puoški save ir namus, nes atvyks jau greitai draugas (ė) į svečius!

✨ Lai apsvaigina šiandien juokas, džiaugsmas ir glėbys gėlių. Visa kita, kas svaigina, tegul būna su saiku. Sveikinu su gimtadieniu, laimės Tau linkiu!

Gražūs sveikinimai su gimtadieniu

Gražūs gimtadienio sveikinimai draugams

Vyrui dažnai pakanka sveikinimo „na, su gimtadieniu, linkiu daug laimės ir sveikatos...“, tačiau moteriai tokių banalybių linkėti tiesiog neapsiverčia liežuvis. Reikia subtilumo, jautrumo, elegancijos. Dabar pastebima nauja tendencija – moterims labai svarbi motyvacija, tikėjimas savimi, grožis. Kaip visada, moterims linkima ir sveikatos, gražios šeimos ir darnių santykių. Visa tai, ką „kuruoja“ moterys savo socialiniame gyvenime.

Gražūs gimtadienio sveikinimai turi atkreipti dėmesį, bet kartu ir motyvuoti, išreikšti palaikymą, nes dažniausiai moteris įdėjo labai daug pastangų, kad visi tie žmonės susirinktų į jos pačios gimtadienį.

Ypatingo dėmesio susilaukia moters sveikinimai moteriai. Moterys viena kitą turi labiau palaikyti, nes tik jos supranta, kaip sudėtinga tvarkytis šiame greitame pasaulyje, su kokiais iššūkiais tenka susidurti kas dieną, kad visi aplink būtų pamaitinti, aprengti, gyventų švariai ir maloniai.

Štai keletas gražių gimtadienio sveikinimų pavyzdžių:

Gražūs gimtadienio sveikinimai moteriai

Gražūs gimtadienio sveikinimai moteriai

✨ Danguje ryškiai spindi žvaigždutės,
O gyvenime šviesa manoji – Tu.
Sveikinu su nuostabiu gimtadieniu
Ir šypsena savą pasaulį toliau
džiuginti linkiu.
Myliu Tave!

✨ Gimtadienio proga dovanos ir sveikinimai lai būna ne iš pareigos, o meilės, pagarbos. Tespindi nuoširdus džiaugsmas sveikinančiųjų veiduos. Ir telydi Tave sėkmė veikloje bei kitose gyvenimo srityse. Su gimimo diena, miela (...).

✨ Te brandaus gimtadienio šventė džiugina ne tik ne tik Tave mylinčių artimųjų, draugų gausa, bet ir akimirkomis, kurios priverčia skruostais riedėti džiaugsmo ašaras. Laimės Tau, (moters vardas), šiandien ir visada.

✨ Kad raukšlelės pirmosios veide ilgiau aplenktų
Ir neskubėtų plaukai puoštis sidabru.
O visa kita – po truputį, po žingsnelį mažą,
Gyvenimą kurtų sėkmingą, ramų ir gražų.
Šviesaus ir prasmingo gimtadienio.

✨ Mieloji sese, tebus Tavasis gimtadienis įsimintinas nuostabiomis akimirkomis, o gyvenime netruks motyvacijos, drąsos ir smalsumo atrasti, išmokti, patirti. Myliu!

✨ Gėlių aromatas šiandieną pasklis namuose, švelniai primindamas Tau gyvenimo kaitą ir viltingas ateities metų svajones. Lai pildosi viskas, apie ką sau leisi pasvajoti. Lai papuošia veidą šypsena, o sielą džiugina šventinis gimtadienio šurmulys. Su gimtadieniu, (...).

✨ Gimtadienis nutinka kartą į metus,
Tad ši diena Tau magiška tebus.
Apgaubs šviesių jausmų skara
Ir neš su laime į ateities dienas.
Gražios gimtadienio šventės!

✨ Kiekvieną kartą, kai Tavasis gimtadienis pasibeldžia į mūsų namus ir Tavo veide regiu džiaugsmo pasaką, aš tarytum atgimstu iš naujo. Taip nepaprastai gera matyti Tave laimingą! Su gimimo diena, meile.

✨ Mamos gimtadienis – šventė namuose!
Džiaugiasi šia proga nuostabia visa šeima.
Sveikinam, miela Mamyte, su gimtadieniu Tave,
Esi mūsų meilė, džiaugsmas, apsauga, šviesa.

✨ Tegul putojančio šampano taurėje ištirpsta jau nugyventų metų vargai. Lai ateityje pasitinka gyvenimo dovanos, kurių (sesute), tikrai nusipelnei. Nuoširdūs sveikinimai ...-ojo gimtadienio proga.

✨ Gimtadienio proga šįkart tik mintimis apkabinsiu ir noriu Tau, miela drauge, priminti, jog labai pasiilgau. Tikiuosi, kad jau labai greitai susitiksime ir atšvęsime Tavo ...-ąjį gimtadienį antrą kartą! Linkiu gražios šventės ir nuoširdaus dėmesio. Iki greito pasimatymo!

✨ Kai tau 18-ka, pasaulis pasirengęs atskleisti dar niekada nepatirtas jo paslaptis. Ir viskas taip jaunatviškai viltinga, įdomu... Belieka palinkėti Tau, kad tai, ko trokšti, lengvai sektųsi. Kad nestigtų gražių ir auginančių gyvenimo patirčių. Su ypatingu gimtadieniu, (merginos vardas). Atšvęski ne mažiau ypatingai.

✨ Nuostabiai moteriai – gražiausius gimtadienio linkėjimus skiriu ir meilės kupiną apkabinimą siunčiu. Kolkas jis bus, deja, tik virtualus. Bet neabejoki – kupinas pačių šilčiausių jausmų Tau, mylimoji.

✨ Mama, jubiliejaus proga norime Tau iš visos širdies padėkoti už besąlyginį atsidavimą ir meilę, už bemieges naktis ir nuoširdžias pastangas dėl mūsų gerovės. Tebus palaimintas Tavo gyvenimo kelias. Telydės Tavoji šypsena ir išmintis mus dar daugybę metų. Su meile, (....)

TOP gimtadienio dovanos

Nustebink tobula dovana!

Dovanoti emocijas, pojūčius ir neišdildomus atsiminimus visad yra smagiau, nei papildyti sekcijos lentyną dar vienu suvenyru... Dovanokite džiaugsmo priepuolius gimtadienio progą, kad šypsena jubiliato veide nedingtu amžinai.

GIMTADIENIO DOVANOS

✨ Kiekvienas apkabinimas tebus nuoširdus, o linkėjimai įkvėpti tyriausių jausmų Tau, mano sese. Eiki per gyvenimą drąsiai, mylėk ir būk mylima. Tesuteikia meilė energijos ir tikėjimo, kad visada gali įveikti bet kokias kliūtis savo kelyje. Su gimtadieniu!

✨ (Moters vardas), gimtadienio proga linkiu gyvenime nebijoti eksperimentuoti, nebijoti suklysti ar viską pradėti iš naujo... Teįkvepia šis gimtadienis atversti naują puslapį, kupiną gyvenimo visa širdimi ir pasitikėjimo savimi.

✨ Gimtadienio stebuklų, kurie įkvėptų
Keistis, mylėti, drąsiai gyvenimu skrieti.
Tikros meilės, kuri ligi dangaus pakylėtų
Ir praeities skraistę paleisti padėtų.
Būki laiminga, būki sveika,
Verk – tik iš laimės,
Gyvenk – su darna.

✨ Tegul saulė šiandien šviečia ryškiau, žmonės šypsosi plačiau ir dovanoja Tau aibę priežasčių gyvenimą įsimylėti iš naujo. Su gimimo diena!

✨ Meilė ir pagalba, kurią dovanoji kitiems, tegrįžta į Tavo gyvenimą gerumo ir atjautos gausa. Gražaus gimtadienio, puikios sveikatos.

✨ (...) metai – nuostabi Tavojo kelio pradžia ir įkvėpimas. Tad gimtadienio proga linkiu, kad kiekvieną gyvenimo dieną nestigtų įdomių atradimų, pozityvių minčių ir mylinčių, šaunių žmonių Tavo aplinkoje. Laimės ir sėkmės! (Sveikinimas jaunai merginai)

Iš interneto platybių ir močiutės užrašų sąsiuvinių surinkti sveikinimų žodžiai niekada neatstos asmeniškai tam žmogui sukurto sveikinimo. Tam reikia pasėdėti valandėlę. Patartina net ne vieniems, o su artimu žmogumi, geru draugu, kuriam taip pat gali gimti įdomių posakių ir idėjų.

Gražūs gimtadienio sveikinimai vyrui

Gražūs gimtadienio sveikinimai vyrui

✨ Nesikuklinki šiandieną priimti tai, kas būna ne kasdieną. Te gražus laikas praskaidrina kasdienę rutiną ir įkvepia ilgai lauktiems pokyčiams. Su gimtadieniu!

✨ Šiandien, aplankius metų kaitai, sustoki mintimis ir praeinančių dienų atgarsy atminki, kiek daug sukūrei savo rankomis ir visa mylinčia širdimi. Lai grįžta tai dešimteriopai ir nutiesia kelią į laimingą ateitį. Su -uoju.

✨ Aš mintimis apkabinsiu jaukiai, mylimas, Tave
Ir skubančiose metų dienose sėkmės linkėsiu.
Iš meilės Ačiū Tau ištarsiu, tyliai pakuždėsiu;
Sveikinimą šį meilės bučiniu karštu įkvėpsiu.
Nuostabaus gimtadienio Tau, mylimas, linkėsiu...
Pabaigai, ištarsiu garsiai: „Pasiilgau. Lauksiu ir mylėsiu.“

✨ Ilgų ir sveikų metų gimtadienio proga leiski palinkėt ir visada, visur – geros kloties. Sveikinimai!

✨ Su gimimo diena, su gimimo diena,
Vyre, mylimas, leiski pasveikinti Tave.
Ir palinkėti iš darbų greičiau sugrįžt,
Bei nuotaiką šventinę kartu pasiimt;
Staigmenas Tau paruoštas sutikt.
Iki greito! Myliu!

✨ Brangus Tėti, -ojo gimtadienio proga tariame Tau Ačiū, kad esi. Tebus Tavo dienos kupinos pasisekimo darbuose, gyvenime sups nuoširdūs draugai ir nestigs meilės, kuri būtų prieglobstis sunkiomis akimirkomis bei ugnis, gebanti uždegti Tavąją širdį naujam gyvenimui. Gražaus gimtadienio, Tėti. Ir atmink, jog labai Tave mylime!

✨ Tegul išeina viskas, kas netikra ir supa tai, dėl ko būtum laimingas. Nuoširdūs sveikinimai gimtadienio proga.

✨ Žinau, kad ne itin mėgsti
Gimtadienio dieną minėti.
Tačiau tokia jau aš –
Negaliu taip paprastai tylėti.
Taigi, būk pasveikintas;
Prašau, nusišypsok!
Lai gimtadienis šis
Tave apdovanos!

✨ Gimtadienio proga linkiu gyventi taip, lyg kiekviena diena būtų ypatinga. O kai užklups niūresni gyvenimo laikotarpiai, gebėti tai priimti kaip galimybę augti, o ne priežastį pasiduoti. Na, o šiandien – tiesiog nuotaikingos Tau šventės.

✨ Nuoširdūs sveikinimai su dar vienu tortadieniu. Linkiu ir toliau išlikti tokiu šauniu, dėmesingu ir veikliu žmogumi, kuris savo pavyzdžiu įkvepia daugelį. Visokeriopos sėkmės!

✨ Brangus, (...), gimimo dienos proga siunčiame nuoširdžius sveikinimus. Telydi sėkmė ir santarvė Jus ir artimuosius.

✨ Visada, kai ateina gimtadienis, (vardas) prasideda labai rimtas darbadienis... O gal pabandome šiandieną atvirkščiai – švęsti, džiaugtis ir metus palydėti su draugais? Tačiau, kol apsispręsi... Su gimtadieniu Tave! Tik darbuos visados neskęski ir gyvenimu mėgautis laiko pasilik.

✨ Sėkmės, kurios esi vertas. Meilės, kuriai kiekvienas žmogus sutvertas. Ir patirčių, kurios atskleistų gyvenimo grožį. Prasmingo gimtadienio.

✨ Visko būta, visko daug matyta,
Bet naujais siekiais, svajomis
Nuolat žmogaus širdis nekantriai virpa.
Tad gimimo dieną noriu palinkėt,
Visada ryžtingai, su tikėjimu savim
Gyvenimą įprasminti gražiausiom patirtim.

✨ Vertink tai, ką turi. Su entuziazmu siek to, apie ką svajoji. O mažos gyvenimo nesėkmės tebūna iššūkis tik tobulėjimui ir naujiems atradimams. Telydi įkvėpimas ir sėkmė. Su gimtadieniu, (...).

✨ 50 metų – ne nuosprendis, o galimybės, kurias Tau atneša ši brandi sukaktis. Tad llinkiu dar daug turiningų patirčių ir neblėstančios vyriškos energijos, kuri lengvai nuverstų visas gyvenimo kliūtis ir įkvėptų sukurti tai, kas ligi šiol buvo tik mintyse. Su gražiu jubiliejumi, (...).

✨ Palinkėsiu linksmai palydėti dar vienus gyvenimo metus ir su drąsiais siekiais žengti į naujus. Su gimtadieniu.

✨ Su gimimo diena, broli brangus,
Esu laiminga, kad Tave turiu.
Nors ir užklumpa kartais debesys pilki,
Gyvenimui dėkoju, kad esi.
Laimės Tau tikriausios gyvenimo kely.

✨ Visada Tave sveikindavau linkėdama meilės ir sėkmės, o šiandien tenoriu tik viena – stipriai apkabinti ir pasakyti, kad Tave labai branginu. Su gimtadieniu. Ačiū Tau už viską.

✨ Metai – lyg kalendoriaus lapeliai – kiekvienas simbolizuoja naują pradžią, patirtis ir įvykius. Tebūnie gimtadienis bus lyg nauja diena, atverianti duris į gražų ir laimingą gyvenimą. Nuoširdžiai sveikiname, (...) ir (...).

TOP gimtadienio dovanos

Nustebink tobula dovana!

Dovanoti emocijas, pojūčius ir neišdildomus atsiminimus visad yra smagiau, nei papildyti sekcijos lentyną dar vienu suvenyru... Dovanokite džiaugsmo priepuolius gimtadienio progą, kad šypsena jubiliato veide nedingtu amžinai.

GIMTADIENIO DOVANOS


Tą patį žmogų su gimtadieniu sveikiname tik vieną kartą metuose, todėl pasistenkime sukurti ypatingą, nuoširdų ir gražų sveikinimą. Palinkėjimai yra nė ką mažiau svarbūs už dovanas, mat jie turi didžiulę galią – sakoma, jog jeigu daug žmonių nuoširdžiai kažko linkės, tai būtinai išsipildys. Svarbiausia – nuoširdumas ir būtent tam žmogui pritaikyti linkėjimai, o priedas prie to gali būti ir puikus žodžių skambesys. Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų kurtų sveikinimų ir sukurkite savo sveikinimą patys arba pasinaudokite mūsų kurtais žodžiais, kurie, Jūsų manymu, labiausiai tiks būtent Jūsų artimam žmogui.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Sužinok kada tavo vardadienis
Naujausias įrašas
Klaipėda – gražus ir didelis miestas, kuris yra Vakarų Lietuvoje. Įdomi miesto istorija, kelių, geležinkelio ir jūros transporto mazgas ir daug...
Kaunas – didžiausias Lietuvos miestas (po sostinės), tai svarbus transporto, kultūros, mokslo ir kultūros centras. Beveik pačiame Lietuvos centre...
Velykos – graži, svarbi ir itin laukiama pavasario šventė. Tai Kristaus prisikėlimas, didelis džiaugsmas, daugybė spalvų, atgimstanti gamta ir...
Vilnius – Lietuvos sostinė, nuostabus miestas, į kurį kiekvienais metais suplūsta daugybė turistų. Čia tikrai yra ką veikti, ką pamatyti, ką...
Valentino diena vadinama meilės, įsimylėjėlių diena, kuri švenčiame skirtingose pasaulio šalyse vasario 14 dieną. Artėjant šiai šventei prekybos...
Vasario 14-oji - įsimylėjėlių diena, kai poros gali ypatingai pasidžiaugti vienas su kitu ir parodyti vienas kitam savo dėkingumą bei begalinę...
Valentino diena, tai meilės, drugelių pilve, aistros metas. Diena, kai mylimą žmogų norisi sveikinti dar garsiau ir meilę išreikšti visais...
Team building – išvertus šį terminą pažodžiui gautumėme „komandos formavimo“ terminą, tačiau šis nėra dažnai vartojamas. Tai įmonės bendra veikla,...
Šv. Velykos - tai laikas, kai reikia švęsti su šeima, draugais ir artimaisiais. Velykinių atviruko įteikimas - puikus būdas pranešti...
Kiekvieną Kalėdinį sezoną žmonės visame pasaulyje siunčia Kalėdinius atvirukus savo draugams, šeimos nariams, darbo kolegoms ir visiems ką norima...