Gimtadienio sveikinimai mamai

Mama – artimiausias žmogus pasaulyje, kuris jau padovanojo didžiausią dovaną – gyvybę. Kuomet artėja mamos gimtadienis, dauguma mūsų suka galvą, kaip gi ją pradžiuginti, nustebinti. Daug pastangų dedame ieškodami dovanos, kuri tiktų ir patiktų. Taip pat galvojame, kaip ir kur mamą pasveikinsime, o galbūt bandysime patys suorganizuoti šventę. Tiek dovanos, tiek pati šventė labai svarbu, tačiau vertėtų nepamiršti dar vieno svarbaus dalyko – Gimtadienio sveikinimų.

Kartais norisi pasakyti tiek daug, bet tarytum žodžių pritrūksta... Todėl žemiau pateikiame Jums variantus, kaip galima pasveikinti mamą gimtadienio proga ir ko jai palinkėti. Galbūt kažkurį sveikinimą panaudosite ir pradžiuginsite savo mamą. O gal tai bus puiki atspirtis kuriant savo sveikinimą. Įsitaisykite patogiai ir gero skaitymo.

Sveikinimai mamai gimtadienio proga

✨ Mieloji Mama, gimtadienio proga linkiu, kad Tavosios akys visada džiaugsmu spindėtų, kad ašaros riedėtų ne liūdesio, o juoko. Su gimtadieniu, myliu!

✨ Žodžiais apsakyt sunku,
Kaip stipriai Tave myliu.
Būk laiminga, būk sveika.
Mama, su gimtadieniu Tave!

✨ Metai bėga lyg upė, dovanodami Tau, mama, neblėstantį grožį, gilią išmintį ir amžinai gyvuojančią meilę, kuria kaskart daliniesi su pasauliu. Esu be galo laiminga, kad Tave turiu. Su gimtadieniu, mamyte! Stipriai apkabinu!

✨ Gimtadienio proga tebūna tarytum naujas baltas lapas Tavo gyvenime, Mama, kurį užpildysi besipildančių svajonių patirtimis. Mėgaukis gyvenimu kiekvieną dieną!

✨ Viskas, kas gražiausia, kas priverčia Tavąją širdį spurdėti iš laimės, tepasiekia šiandien Tave, Mama. Su gimtadieniu.

✨ Sveikinu su gimimo diena, Mama. Telydi Tave meilė ir gera sveikata, o gyvenimas stebina naujomis, džiugiomis patirtimis.

✨ Pažvelki, Mama, kiek šiandien žmonių,
Atėjo ištarti Tau žodžių gražių,
Su meile, šypsena, dėkingumu,
Už širdį Tavąją – lyg vandenyną:
Plačią, tyrą ir beribę, kurioje
Meilė kiekvienam amžinai gyva.
Ačiū Tau, Mamyte, kad esi šalia,
Keliam tostus šiandien už Tave!

✨ Daugel visko, Mama, gimtadienio proga Tau linkiu: laimės akimirkų, energijos, mylinčių žmonių, polėkio, daugiau laiko sau. Ir niekada neabejoki, jog esi man brangiausia, ką turiu. Ačiū Tau, Mama, už viską.

✨ Mamyte brangi, štai ir išaušo Tavoji diena – gimtadienis. Tebus ji sklidina pačių gražiausių linkėjimų ir buvimo su artimaisiais džiaugsmo bei gyvenimo dovanų, kurios virstų sielą sušildančiais prisiminimais. Su gimtadieniu, mieloji Mama.

✨ Vienos geriausių akimirkų gyvenime – sveikinti Tave, Mama. Būk laiminga ir tegul gyvenimas būna dosnus tuo, ko trokšta Tavoji širdis. Su gimtadieniu!

Sveikinimai gali būti labai įvairių formų: ilgi, trumpi, galima sukurti vieną sakinį, o gal eilėraštį ar dainą. Viskas priklauso nuo fantazijos ir norų. Taip pat sveikinimuose galima ne tik linkėti gražiausių dalykų: sveikatos, meilės, laimės, poilsio, bet ir padėkoti už tai, už ką norite pasakyti didelį ačiū. O galbūt atsiprašyti, jeigu turite už ką. Galima visa tai sudėti kartu. Retoriniai klausimai, metaforos, rimai – tinka viskas, svarbu iš širdies. Pagalvokite, ką svarbaus norite pasakyti mamai ir pasakykite tai įdomiai, gražiai ir rišliai. Kad ir koks sveikinimas bus, mamai jis bus pats svarbiausias.

✨ Didžiausia gyvenimo dovana man telpa viename žodyje – Mama. Su Tavo diena, mieloji Mama. Labai Tave myliu ir nekantrauju, kada vėl galėsiu pamatyti ir apkabinti...

✨ Mama, gimtadienio dienos proga linkiu, kad visi šiandien gauti sveikinimai padovanotų Tau seniai puoselėtos svajonės išsipildymą. Myliu Tave!

✨ Laikas mėgsta skubėti, tačiau bėgdamas visada palieka ypatingas dovanas: išmintį, gyvenimo patirčių gausą, kurios padeda man savame kelyje mažiau paklysti ir visapusišką grožį, kurį galiu regėti žvelgdama(as) į Tave, Mama. Gražios gimtadienio dienos ir kiekvienos kitos. Myliu.

✨ Žvelgiu šiandieną į Tave aš, Mama,
Ir dėkoju Dievui, kad Tave turiu.
Tu – mano angelas sargas,
Lydintis gyvenimo keliu...
Lai gimtadienis Tau dovanoja
Įsimintinų akimirkų, jausmų,
O metai bėgantys suteikia
Džiaugsmingų naujų patirčių.
Su meile Tau ir šitos eilės,
Kupinos tyrų, tikrų jausmų.
Myliu!

✨ Kartu su nauja išaušusia diena –
Sveikinimų Tau, Mama, gausa!
Tačiau labiausiai iš visų,
Tave aš sveikinti skubu.
Dėkoju, kad esi šalia
Būk laiminga, sveika, mylima.
Su gimimo diena!

✨ Diena, kurioje pati svarbiausia esi Tu, Mama. Labai Tave myliu. Su gimtadieniu.

✨ Žiedų mėgstamiausių Tau puokštę skiriu;
Mieloji Mamyte, Tave aš myliu!
Gimtadienio proga Tau žodžiai skirti,
Sušildo lai širdį, teliks atminty.

✨ Žydėk, lyg šios nuostabios gėlės. Būk mylima ir mylėk kasdieną. Te veidą puošia šypsena ne tik gimimo dieną. Sveikinu su nuostabia švente, Mamyte mylima!

✨ Šiandieną noriu stipriai apkabinti
Ir vėl ištarti Tau, Mamyt: „Myliu“.
Gimimo dieną savąja šypsena papuoški,
Gėlių gražiausių Tu priimki puokštes.
Linkėjimai – tik tyri, lai Tave pasieks;
Kaip gera, Mama, vėl priglusti prie Tavos širdies.

✨ Žodžiai išeina, bet jausmas – išlieka. Todėl, Mama, linkiu Tau šiandien kuo daugiau akimirkų, kuriose aplankytų tik šviesiausi jausmai. Su -uoju gimtadieniu. Myliu!

✨ Ypatinga diena, ypatingam žmogui skirta – Tau, Mamyte mylima. Su gimimo diena!

✨ Mama, Tavasis gimtadienis ir vėlei aplankė namus. Tavasis gimtadienis vėl primena, jog mano meilė Tau amžinai gyva bus. Su gimtadieniu, Mamyte!

✨ Mano džiaugsmas ir gyvenimo šviesa – tai Tu. Sveikinu, brangi Mamyte, su gimtadieniu šiuo nuostabiu!

✨ Su gimimo diena, su gimimo diena, mano saule, Mama!

✨ Kai aplanko jis – džiūgauja mana širdis,
Nes diena nepaprasta – mano Mamai ji skirta!
Mamai, pačiai nuostabiai,
Mamai, kurią myliu labiausiai.
Su gimimo diena!

Originali dovana mamai

Originalios dovanos mamoms

Jei ieškote kažko, ką ji visada prisimins, nustebinkite ir palepinkite ją originaliu dovanų kuponu iš mūsų nuostabių dovanų idėjų, kurie pritaikyti visoms mamų asmenybėms!

DOVANOS MAMOMS

Tikimės, jog išsirinksite iš šios sveikinimo gausos Jums patinkantį variantą ir panaudosite jį sveikindami savo mamą. Atsiminkite, jog visi sveikinimai yra gražūs, geri ir teisingi, jeigu šie kalba nuoširdžiomis lūpomis ir širdimi. Jeigu nusprendėte kurti sveikinimą patys, jokiu būdu nebijokite, jog jis nepavyks tobulas, taisyklingas ar skambus, svarbiausia – nuoširdus noras palinkėti gražių dalykų. Mamai savo vaiko dovana ir sveikinimas visada patiks ir pradžiugins, kaip kad ir netobulas, bet paties vaiko pieštas piešinys ar kurtas rankdarbis. Kalbėkite ar rašykite iš širdies ir tikrai paliesite mamos širdį. Sveikinimą kviečiame pasiruošti iš anksčiau, kad nereikėtų skubėti ir pergyventi, kad kažkas nepavyksta. Skirkite tam laiko ir šiek tiek pamąstymų.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Naujausias rašinys
Lietuvoje Motinos diena oficialiai švenčiama nuo 1928 metų pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai diena, kuomet mamą pasveikinti gali vos metukų sulaukęs...
Daugiu sveikinimų
Lietuvoje Motinos diena oficialiai švenčiama nuo 1928 metų pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai diena, kuomet mamą pasveikinti gali vos metukų sulaukęs...
Kovo 8-oji, tai tarptautinė moters diena, apie kurią žino daugelis. Jau daug metų tą dieną vyrai sveikina moteris, dovanoja gėles, linki pačių...
Velykos – graži, svarbi ir itin laukiama pavasario šventė. Tai Kristaus prisikėlimas, didelis džiaugsmas, daugybė spalvų, atgimstanti gamta ir...
Valentino diena, tai meilės, drugelių pilve, aistros metas. Diena, kai mylimą žmogų norisi sveikinti dar garsiau ir meilę išreikšti visais...
Nauji Metai - šventė, kuri daugumai asocijuojasi su nauja pradžia ir naujais tikslais. Tikslų ir pasižadėjimų būna pačių įvairiausių: pradėti...
Kalėdos - laukimo, stebuklų ir jaukumo metas. Tai diena ir laikas iki jos, kuomet norisi dalintis, džiaugtis, prisiminti, padėkoti, atsiprašyti,...