Vardadieniai

Kai gimsta mažas žmogutis, tėvai turi priimti dar vieną svarbų sprendimą – išrinkti jam vardą. Tai nuostabus dalykas, kuris kartais pareikalauja nemažai pastangų ir laiko. Taip yra ne tik dėl itin plataus vardų pasirinkimo, tačiau ir dėl vardų reikšmės. Tikima, jog vardas turi didelę reikšmę žmogaus būdui, charakteriui, pasiekimams, net likimui. Todėl vardo pasirinkimą lemia dažnai ne tik skambesys, bet ir vardo reikšmė, istorija, žymūs žmonės, kurie turi vieną ar kitą vardą...

Vardo diena

Vardadienis – puiki proga priminti žmogui, jog jo vardas yra ypatingas. Tai dar viena galimybė prisiminti ir pasveikinti artimą žmogų, kolegą, seną draugą ar bet ką kitą. Nors įprasta matyti, jog Gimtadienis “rimtesnė” šventė, visgi tikrai ne visiems. Juo labiau, vardadienis neprideda metų, tad tereikia švęsti ir džiaugtis. Tai taip pat puiki proga dar kartą padėkoti tėvams, jog šie Jums suteikė būtent tokį vardą.

Nepriklausomai nuo to, ką sveikinsite su vardadieniu – darykite tai nuoširdžiai ir būtinai su palinkėjimais. Padovanoti dovaną – puiku, tačiau pasakyti būtent tam žmogui tinkamus žodžius ir linkėjimus – dar vertingiau. Ne veltui sakoma, kad, jeigu daug žmonių garsiai ir nuoširdžiai linkės gerų dalykų – jie tikrai išsipildys. Būtent todėl esame tikri, jog tai ne tik gražus gestas, bet ir didelę galią turintis dalykas. Sukurkite būtent Jūsų artimam žmogui skirtą linkėjimą arba pasinaudokite mūsų siūlomu, jeigu tik šis tinka. Puikiai žinome, jog net labai stengiantis, ne visada lengva gražiai, skambiai ir prasmingai sudėlioti žodžius.

Vardadienio sveikinimai

Vardadienio sveikinimai

Ar norite, kad kieno nors vardo diena būtų ypatinga? Tuomet nusiųskite jiems vardadienio sveikinimą! Mūsų vardadienio sveikinimai garantuotai privers juos šypsotis, juoktis ir jaustis mylimiems.
Tad ko laukiate? Išrinkite savo artimiesiems vardadienio sveikinimą ir nustebinkite gražiais žodžiais!

SVEIKINIMAI