Laivo nuoma

Laivo nuoma – tai nepakartojamas būdas įprastai šventei suteikti prabangos arba netradiciniam laisvalaikio praleidimui. Jachtos, greitaeigiai kateriai ir pramoginiai laivai laukia tiek asmeninių, tiek įmonių renginių. Tai puikiai tinka verslo susitikimams ant vandens, romantiškoms vakarienėms saulėlydžio metu, įsimintinoms gimtadienių šventėms ar tiesiog atpalaiduojančiai dienai su draugais. Kiekvienas laivas turi savo unikalias savybes, pritaikytas įvairių poreikių tenkinimui. Laivų nuoma – tai išskirtinis pasirinkimas, kai ieškoma originalumo pabūti su draugais ar artimais žmonėmis.

Laivų nuoma Lietuvoje

Laivo nuoma su Laivas Trakuose

Laivas Trakuose

Laivo kelionė Trakuose – tai magiškas pabėgimas į gamtos apsuptyje tvyrančią ramybę. Plaukdami tarp istorinių Trakų salų, jūs atrandate nepakartojamus peizažus ir saulėlydžius. Čia kiekvienas pasiplaukiojimas tampa laiko sustabdymu, leidžiančiu pamiršti kasdienybės rutiną. Draugiška įgula pasirūpins neeiliniais prisiminimais, o jūsų patirtis – žada būti išties unikali.

ŽIŪRĖTI LAIVUS

Laivo nuoma su Pramoginių laivų nuoma

Pramoginių laivų nuoma

Pramoginių laivų nuoma Klaipėdoje – tai unikali proga išgyventi nekasdienišką nakvynės laive patirtį senamiesčio širdyje ir pažinti Kuršių marių grožį. „Tu vėjo paklausk“ ir „Saga Bona“ laivai atveria vandens kelius į populiarias pakrantes, leidžiantys iš naujo atrasti Juodkrantę, Nidą ir kitas žavingas vietas. Įsiklausykite į jūros melodiją, apsupti jaukios laivo atmosferos.

ŽIŪRĖTI LAIVUS

Laivo nuoma su Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė

Raudonbarzdžio medinių laivų flotilė

Išbandykite istoriškai žavingą pasiplaukiojimą su Raudonbarzdžio flotilės mediniais laivais. Statyti ir restauruoti naudojant senovines meistriškumo technikas, šie laivai suteikia nepakartojamą patirtį Nemuno vingiuose. Pasiduokite kelionei pro Birštono kilpas, kur kiekvienas laivas pasakoja savitą istoriją. Plaukdami pro Birštono kilpas, jauskitės tarsi kertate laiko sieną, mėgaudamiesi kiekvieno laivo unikalumu ir elegancija.

ŽIŪRĖTI LAIVUS