Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ar sugebėsite ištverti 45 minučių siaubo maratoną? Ar galėsite ramiai žiūrėti į savo draugus, klykiančius iš baimės? Jei jums patinka tikrai netradicinės pramogos, šį siaubo kambarį turite išbandyti jau dabar!

Reikia pripažinti, „Hangar“ aplinka slegia ir baugina, o tamsiuose užkaboriuose tyko ne visada malonūs siurprizai... Tiksliau net ne siurprizai, o situacijos, nuo kurių norėsis bėgti ir rėkti. Kartais sakoma, kad siaubo filmai – ne silpnų nervų žmonėms. Įsivaizduokite, kokių nervų reikia ne tik žiūrint, bet ir dalyvaujant tikroje siaubo dramoje...

Siaubo kambarys „Hangar“ 

Atvykstate į legendomis apipintą „Hangar“ buveinę Justiniškių g. 126 Vilniuje. Pageidautina su draugais. Prieš atvykimą – jokio alkoholio ar kitų daužiamų medžiagų.

Jus pasitinka instruktorius. Taip, instrukcija yra privaloma, nes kartais atsitinka nemalonių dalykų ir reikia skubiai pasišalinti iš saugos kambario. Tam yra naudojamas saugumo slaptažodis – žodis, kurį pasakę būsite iš karto išvesti iš siaubo kambario į saugią aplinką. 

Išklausę instrukcijas, jūs ir jūsų kompanija patenkate į baisiausią vietą Vilniuje, kuri knibžda padarų, su kuriais nenorėtumėte susidurti kur nors tamsiame skersgatvyje. Galimas fizinis kontaktas, psichologinis poveikis. Jūsų niekas nemuša ir nežaloja, tačiau tokiais palietimais būsite ne visada maloniai nustebinti...

45 minutes klaidžiojate po siaubo kambarį, pakeliui sutikdami monstrus, kurių neregėjote net baisiausiuose košmaruose. Ar iškęsite visą laiką?

Praleiskite laiką ekstremaliai. Rinkitės tikrą adrenalino bombą – siaubo kambarį „Hangar“.

Ši pramoga skirta tikrai ne visiems: Nerekomenduojama dalyvauti lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms, taip pat vengiantiems kontakto su siaubo filmų herojais ir mistinėmis būtybėmis, kurių „Hangar“ siaubo kambaryje sutiksite ne vieną.
Griežtai draudžiama dalyvauti: Jei turite chroniškų ligų (širdies, psichikos sutrikimų, sergate astma, epilepsija, šizofrenija ar kt.), taip pat nėščioms ir žindančioms moterims.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
45 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi laisvalaikio apranga
Kita informacija Kita informacija:
Žaidimas organizuojamas susirinkus 8-12 asm. grupei. Pramoga skirta nuo 18 m. Draudžiama dalyvauti žaidime, jei turite chroniškų ligų, taip pat nėščioms ir žindančioms moterims.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
EKSTREMALI

Išgyvenimas Hangar siaubo kambaryje

24.00
Įprasta kaina: 30.00 Sutaupote: 6.00 (20%)
Sutaupyk 20%
Vilnius, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 240 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 12 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Ar galima atsivesti vaikus?

„Hangar“ siaubo kambarys yra skirtas suaugusiems. Vaikams šis procesas gali sukelti nepageidaujamą poveikį. Paslauga teikiama asmenims nuo 18 metų. Jei žaidime nori dalyvauti jaunesni asmenys (16–17 m.), privalo turėti tėvų sutikimą.

Ar kontaktai su siaubo kambario personažais tikrai nemalonūs? Neliks mėlynių?

Siaubo kambarys yra visiškai saugus, nors kontaktų tikrai bus. Mūsų aktoriai yra apmokyti dirbti tokiose situacijose, todėl dalyvių nesužalos, mėlynių nebus. Beje, priešintis ir fiziškai žaloti aktorių taip pat negalima.

Ar galima ateiti su didesne kompanija?

Vienu metu priimame iki 12 asmenų. Jei žmonių yra daugiau, darome dvi grupes. Kol vieni laiką leidžia kambaryje, kiti tiesiog laukia ir nusiteikia pačiam nemaloniausiam scenarijui...

Ar galima koreguoti siaubo „lygmenį“?

Taip, galime paruošti ir „mažiau baisią“ programą. Tik apie tai reiktų informuoti iš anksto.

Hangar

Hangar yra tikri savo amato žinovai. Jie žino apie jūsų baimes ir košmarus ir sumaniai tai išnaudoja siaubo kambaryje. Siaubo kambario monstrus vaidina tikri aktoriai, kurie gali sukelti nemalonius jausmus. Hangar komanda dirba profesionaliai ir korektiškai.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą