Taisyklės Taisyklės

Paslaugos teikėjas Paslaugos teikėjas

Tobula Dovana Tobula Dovana

Apmokėjimo būdai

Siekdami didžiausio patogumo savo klientams suteikiame galimybę už kuponus sumokėti skirtingais būdais – išsirinkite tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir galimybes.

Galimi apmokėjimo už kuponus būdai

  • Debeto ar kredito kortelė. Apmokėjimus už kuponus galite atlikti Maestro, Visa ir Mastercard kreditinėmis ar diabetinėmis kortelėmis (tai yra pats greičiausias apmokėjimo būdas, užtrunkantis tik kelias sekundes).
    Šį mokėjimo būdas prižiūrimas ir atliekamas per www.stripe.com
  • PayPal. Apmokėjimą už kuponą galite atlikti per PayPal sistemą (tai yra greitas būdas, paprastai užtruktinis nuo kelių iki keliolikos sekundžių).
    Šį mokėjimo būdas prižiūrimas ir atliekamas per www.paypal.com
  • Banko pavedimas. Pasirinkus šį mokėjimo metodą turėsite atlikta banko pavedima į mūsų verslo sąskaita (tai yra pats ilgiausias apmokėjimo būdas, galintis užtrukti net iki kelių dienų priklausomai kada jūsų atliksite bankinį pavedimą, ir kaip greitai jūsų bankas atliks bankine operacija).
    *Pastaba, pasirinkus šį mokėjimo metodą, nėra siunčiamas automatinis kuponas. Kuponas būna sugeneruojamas, ir saugomas mūsų sistemoje, tol kol bus gauta jūsų įmoka, ir kai tik bus gauta įmoka yra siunčiamas kuponas. Kai bus išsiųstas jums kuponas būsite informuoti el. paštu.