Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Šis žaidimas Indijoje vadinamas LILA. Žaidimą galima apibūdinti ir kaip dvasinę praktiką, ir kaip psichologinį instrumentą, kuris padeda pažinti save ir pamatyti konkrečias savo savybes, kurios trukdo konkretiems klausimams išsispręsti arba pamatyti naujas galimybes, kurias sąmoningai taikant gyvenime, gyvenimas keičiasi į gera.

Jogai, išnagrinėję žmogaus sąmonės labirintus, išskyrė 72 esmines būties padėtis, kurios atsispindi žaidimo langeliuose. Žaidėjas mesdamas kauliuką, suteikia leidimą Karmai nulemti jo padėtį ir judėjimą žaidimo lentoje.

Gyvenimas – tai žaidimas, kuriame kiekvienas turime savo vaidmenį. Kviečiame sakralinėje erdvėje iki keturių žaidėjų arba asmeniškai vienam (tuomet bus individualus) pasinerti į gyvenimo žaidimą, randant atsakymus į jūsų gyvenimo ar likimo klausimą.

Žaidimas LILA padeda

  • realizuoti troškimus;
  • suvokti sudėtingas gyvenimiškas situacijas;
  • rasti teisingus atsakymus į būties klausimus;
  • išsiaiškinti, kas trukdo, o kas padeda judėti dabartiniame gyvenimo etape.

Grupinio žaidimo metu patirsite: emocines akimirkas, iššūkius ir netikėtumus, kurie gali jums padėti išmokti, auginti ir pažinti save gilesniu lygiu. Tai pat, žaidžiant grupėje, galime mokytis iš kitų dalyvių patirčių ir sprendimų. Tai suteikia galimybę gauti naujų įžvalgų, idėjų ir pamokų.

Atvykus žaisti LILA žaidimo su savimi turėti: pozityvų nusiteikimą ir gerą nuotaiką; klausimą savo gyvenimui ar likimui. Žaidimo eigoje matysite atsakymų gaires bei tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį norint pasiekti tikslus; sąsiuvinį ir rašiklį užrašams; savo užkandžius prie kavos ar arbatos.

Dovanok atradimus – tai ne tik dovanų įteikimas, bet ir kvietimas keliauti į nuostabių atradimų labirintą, kur kiekvienas žingsnis atskleidžia naują pasaulio stebuklą!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
4 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Žaidimas vyksta gyvai vienam ar su kitais žaidimo dalyviais. Tiksli žaidimo vieta bus nurodyta rezervacijos metu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

LILA: gyvenimo žaidimas su Rūta Reiki Mercar

77.00
Kaunas, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 770 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 39 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

Kviečiame sakralinėje erdvėje iki keturių žaidėjų arba asmeniškai vienam (tuomet bus individualus) pasinerti į gyvenimo žaidimą, randant atsakymus į jūsų gyvenimo ar likimo klausimą.

 

Rūta Reiki Mercar

Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Rūta Reiki Mercar paslaugos