Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Esi vienišas, be antrosios pusės? Neturi laiko ar nežinai tinkamo būdo, kaip susipažinti su žmogumi, kuris taptų nuolatiniu gyvenimo palydovu? Yra labai smagus būdas, kaip susirasti antrą pusę ar bent jau smagiai praleisti laiką. Tai greitasis pasimatymas.

Speed dating’as (liet. “Greitasis pasimatymas”) — pažinčių renginys, skirtas užimtiems žmonėms, negalintiems daug laiko skirti antros pusės paieškoms.

Greito pasimatymo tikslas – per trumpą laiką sudaryti galimybę susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių.

Greitų pasimatymų amžiaus grupės: 20–27 m., 27–35 m ir 35-45 m.. tiek vyrams, tiek moterims.

Kaip vyksta greitieji pasimatymai Vilniuje

Registruojatės į greitąjį pasimatymą, kuris vyks artimiausiu metu Vilniuje (renginių datos www.speeddating.lt/Vilnius). Registracija vyksta susisiekiant su organizatoriais telefonu arba elektroniniu paštu kuo anksčiau iki pasirinktos renginio datos. Paprastai renginys vyksta jaukioje kavinėje laikantis visų saugumo reikalavimų. Visi dalyviai vaišinami specialiu vakaro gėrimu nemokamai  

Atvykti į greitąjį pasimatymą reiktų šiek tiek anksčiau, nei nurodyta. Jei pavėluosite, pasimatymo eiga bus sutrikdyta. Apsirenkite tvarkingai ir gražiai – kaip į pasimatymą.

Renginio vedėjas susodina apie 10 moterų prie staliukų. Paskelbus greitojo pasimatymo pradžią, vyrai tam tikra tvarka prieina ir prisėda prie staliuko, kur jų laukia dama. Pokalbiui skiriamos 4 minutės. Tada pasigirsta muzikinis signalas – ženklas, kad laikas persėsti prie kito staliuko.

Per 40-60 minučių vienas vyras prisėda prie visų moterų staliuko, tuo tarpų visos moterys pakalba su visais vyrais. Po renginio užpildoma anketa, kur surašyti dalyviai (be asmeninių duomenų). Jei žmogus patiko ir norėtumėte susitikti dar kartą, pažymite TAIP. Jei žmogus įspūdžio nepadarė, žymėti nieko nereikia.

Po renginio surenkamos vyrų ir moterų anketos. Jos suvedamos į duomenų bazę. Jei moteris vyrui pažymėjo TAIP, o tas pats vyras TAIP pažymėjo tai pačiai moteriai, jiems perduodami asmeniniai kontaktai – telefono numeriai. Taip dalyviai gali susisiekti ir pažintį pratęsti kitą dieną.

Nesijauskime vieniši, dovanokime gražias akimirkas kartu!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Apranga tvarking ir graži – kaip į pasimatymą
Kita informacija Kita informacija:
Dalyvių skaičius renginiuose yra ribotas, tad įsigijus kuponą prašome kuo anksčiau susisiekti su organizatoriais (renginių datos www.speeddating.lt)

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Greitasis pasimatymas Jai ar Jam

17.50
Įprasta kaina: 22.00 Sutaupote: 4.50 (20%)
Sutaupyk 20%
Vilnius, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 175 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 9 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Ar galima į renginį pavėluoti?

Vėluoti, deja, negalima. Jei pavėluosite, nespėsite susipažinti su visais dalyviais, o tai suprastins galimybes rasti antrą pusę.

Ar galiu atsinešti savų alkoholinių gėrimų?

Greitieji pasimatymai dažniausiai vyksta kavinėse ar kitose maitinimo įstaigose, į kurias neštis savo alkoholinius gėrimus ir maistą – draudžiama. Be to į renginį nebus įleidžiami neblaivūs ar apsvaigę asmenys.

Ar galiu į renginį atsivesti draugą ar draugę?

Būtų gerai iš anksto apie tokius ketinimus pranešti organizatoriams. Jie pasižiūrės, kiek dalyvių vyrų ir moterų yra užsiregistravę, ir atitinkamai nuspręs, ar priimti papildomus dalyvius. Jei laisvų vietų yra ir draugas ar draugė bus priimti, jiems dar reikės vietoje susimokėti renginio dalyvio mokestį.

Kas nutinka, jei niekas nepažymi TAIP?

Nenusiminkite, tą dieną tiesiog nesutikote jums tinkančio žmogaus. Bandykite kitą kartą. Bendraukite drąsiai, bet nuoširdžiai. Parodykite savo gerąsias asmenybės puses, trykškite gera nuotaika ir kitas kartas jums bus sėkmingas.

Kas organizuoja greituosius pasimatymus?

Speed Dating

Greituosius pasimatymus organizuoja UAB “XXI a. renginiai”. Tai didžiausia ir labiausiai patyrusi greitųjų pasimatymų organizatorius Lietuvoje, šio pobūdžio renginius organizuojanti jau net 12 metų. Pasimatymus čia organizuoja patyrę renginių organizatoriai, o veda profesionalūs pramoginių renginių vedėjai.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

XXI a. renginiai paslaugos