Vardadienio sveikinimai - Su vardo diena!

2022.06.12
rašyta Tobula Dovana
Vardadienio sveikinimai

Vardadieniai - tai ypatingas būdas pagerbti žmogų, kuris jums yra svarbus. Tai metų diena, susijusi su tam tikru vardu. Šią dieną žmonės, turintys tą vardą, švenčia savo vardadienį. Vardo diena paprastai švenčiamos su ypatingu vardadienio sveikinimu.

Vardadienio sveikinimus galima perduoti asmeniškai, paskambine telefonu, el. paštu, trumpąja SMS žinute arba tiesiog palikti postą ant facebook sienos. Jei vardadienio sveikinimą sakote žmogui, kurį gerai pažįstate, sveikinimą derėtų sakyti asmeniškai. Jei sveikinate vardo dienos proga žmogų, kurio gerai dar nepažįstate, tinkamesnis yra vardadienio sveikinimas el. paštu ar SMS žinute.

Taigi, jei pažįstate žmogų, kuris švenčia vardadienį, įsitikinkite, kad skirsite tam laiko ir perduosite jiems geriausius vardadienio linkėjimus. Juos tai tikrai tai nustebins, ir jie visada prisimins jūsų rūpestingumą. 

Čia pateikėme vardadienio sveikinimų, kuriuos galite naudoti norėdami pasveikinti artimuosius, draugus, ar su jų vardo diena.

Vardadienio sveikinimai

✨ Diena išaušusi te dovanos stebuklus: šypsenas žmonių, linkėjimus, kupinus tyrų jausmų ir džiugesį nesuvaidintą, tikrą – iš širdies. Linkėjimai!

✨Vardo dieną minėkite išskirtinai – lai džiaugiasi širdis, lai supa tik tikri draugai.

✨Nusišypsoki(te) ir dieną vien tik sau padovanoki(te). Juk būna tai ne visada – metuose vardo diena  reta viešnia. Džiaugsmingos tad šios šventinės dienos! Linkėjimus Jums/Tau dovanoja šiuos .... (Vardas)

✨Turbūt, į kalendorių nežiūrėta... Tad atskubu priminti Tau naujieną – šiandien švęsime Tavo vardo dieną! Iki greito, ...... (Vardas)

✨Lai šiandiena iš naujo primins apie gyvenimo dovaną, suteiks akimirkų, kurių trokšta širdis, o patys artimiausi žmonės – su meile apkabins. Jaukios, prasmingos ir dosnios maloniomis staigmenomis vardo dienos.

✨Ir ji atėjo... Kaip visad – nesibeldus. Greičiausiai – nekviesta. Ji – nuostabų vardą nešanti diena. Tebus šviesi ir tyro džiaugsmo sklidina. Būkite laimingas(a).

✨Vardadienis – kaip mini gimtadienis – ragina suvalgyti jeigu ne tortą, tai bent jau pyragėlį. Papildomai, plačiai nusišypsoti ir šypsena šia dienose gyvenimo puoštis. Su vardo diena, brangus(i) ....

✨Vardas, kuriame slypi energija, stiprybė ir valia. Tad švęski šio vardo dieną ypatingai – teaplanko džiaugsmas didis.

✨Sakoma, kad vardo dieną pildosi norai... Tad proga šia Jums (Tau) palinkėti noriu: sugalvoki(te) norą ir paleiski(te) jį skristi, tarytum paukštį... Tesugrįžta greitai, nešinas gražiausios gyvenimo dovanomis. Nuoširdūs sveikinimai vardo dienos proga.

✨Vardo dieną nesikuklinkite: džiaukitės sveikinimais, šypsenomis, žmonėmis, kurie šalia... Nes dienos skuba greitai; gražiausios gyvenimo akimirkos širdyje išlieka visam gyvenimui. Sveikinimai.

✨Tebūna ši diena įsimintina. Bet tik tuo, kas priverčia Tavąją sielą šokti iš laimės. Su vardadieniu!

✨Tik viena diena, tačiau kokia reikšminga! Linkiu, kad ji būtų ypatinga! Su vardadieniu, miela .... (Vardas)

✨Vardadienis nepaprastas šiandieną beldžias į svečius. Įsileiski jį, neabejoki, nes gyvenimo staigmenomis jis pasiruošęs Tave apdovanoti.

✨Ryte sveikinimus priimki; vakare – draugams duris atidaryki. Lauks šiandieną staigmena, bet kolkas – paslapty laikykim ją. Išankstiniai sveikinimai!

✨Bėgantys metai ir vėlei dovanoja ją – vardo dieną. Sveikinu tad nuoširdžiai Tave, drauge mielas(a).

✨Linkėti meilės, sako, jau pernelyg įprasta... Laimės? Bet aš juk nežinau, kas laimė būtent Tau... Tad pasakysiu viena: žydėki, lyg ryški pavasario gėlė. Tai reikš, jog esi laiminga, mylinti ir mylima. Sveikinu, miela, šiandien Tave!

✨Šiandien, siunčiu Tau ne tik linkėjimus, bet ir stiprų apkabinimą. Su vardadieniu! Nekantrauju susitikti. Pasiilgau!

✨Vardas – ypatingas. Žmogui, kurį labai myliu! Su vardo diena. Bučkis!

✨Ilgai galvojau, ko šią dieną palinkėti... Tad būk laiminga(aš)! Tai – svarbiausia. Tegul gyvenimas Tau atsiunčia būtent tai, kas pažadintų tikrą, užpildantį laimės pojūtį. Su vardo diena!

✨Įkvepiančios, linksmos, juoko ir džiaugsmo kupinos Tau vardo dienos!

✨Pabudau šį ankstų rytą; supratau, kad šis bei tas nepadaryta... O gi sveikinti metas Tave, su įstabaus vardo diena!

✨Vardo dienos proga linkiu Tau svajones, tikslus savus pasiekti ir savo jėgomis kely link jų pasitikėti. Sėkmės!

✨Visko visko, ko trokšta širdis, šią gražią vardo dieną leiski Tau linkėti. Tegul gyvenimas išpildys Tavąsias viltis ir įkvėps jį dar labiau mylėti.

✨Nuoširdūs sveikinimai vardo dienos proga. Laimės ir sėkmės.

✨Nėra gyvenimo kelyje ištikimesnio palydovo už vardą. Ir... Nėra gyvenime geresnio draugo(ės) už Tave. Todėl leiski pasveikinti su proga ypatinga. Te dieną šią ir visą gyvenimą Tau laimės nestinga. Apkabinu!

Originalios vardadienio dovanos

Originalios vardadienio dovanos

Mes puikia suprantame, kad vardadieniai daugeliui tai nedidelė šventė, ir visiems dovanų nepripirksi, bet nustebinti savo artimiausiuosius žmones visada yrA smagu. Tai kodėl nenustebinus?

Mes pelengavome jums paiešką, ir surikiavome vardadienio dovanas kuriose nekainuoja daugiau 15 eurų.

IEŠKOTI DOVANOS

✨Skubančių metų dienose akimirkai sustoki ir vardo dieną geriausių draugų būryje paminėki. Sveikinimai!

✨Žinau – nemėgsti švęsti šios dienos, bet sveikinsiu Tave aš visados. Daug laimės dienose gyvenimo linkiu ir visada išlikt tokiu šauniu!

✨Žmogus turi daug progų švęsti... Viena svarbiausių – vardo dienos magiją suprasti ir šios dienos „neužmesti“ – ją atšvęsti. Gražios vardo dienos.

✨Linkiu, kad vardas Tavasis visada neštų sėkmę. Su vardo diena.

✨Iškilaus vardo savininkui(ei) – neeiliniai sveikinimai! Te saulės dienose gyvenimo netrūksta; jėgos neapleidžia; meilė dovanoja didį įkvėpimą; artimieji, draugai – gražiausias buvimo kartu akimirkas. Su vardo diena.

✨Gražiausiai varduvininkei noriu palinkėti, kad šypsena veide Tavajam visada spindėtų.

✨Kaip norėčiau šią dieną būti kartu... Bet pasveikinti Tave skubu tokiu būdu! Tegul vardo diena Tau būna lyg gyvenimo dovana. Jau greitai susitiksime. Apkabinu!

✨Vardo diena – lai būna laimės kupina. Būki sveika, energinga, eiki per gyvenimą su šypsena.

✨Vardas, kurį išgirdus žodis „Meilė“ man įgyja naują reikšmę... Tad sveikinu, mieloji, Tave su vardo dienele. Būki laiminga šiandien ir visada!

✨Vardo dienos proga noriu palinkėti Tau neblėstančios energijos ir motyvacijos, vidinės stiprybės ir, žinoma, meilės, kuri įkvėptų naujiems gyvenimo atradimams. Sveikinimai.

✨Girdėjau puikią naujieną – (vardas) šiandien švenčia vardo dieną! Sveikinimai, meilės kupini tad skrieja; šypsena Tavam veide, tikiuos, platėja. Su vardo dienele!

✨Vardo dienos proga noriu palinkėti sėkmės ir drąsos gyvenimo audrų metu; meilės ir tikėjimo: savimi, gyvenimu, žmonėmis, Kūrėju, kai bus sunku; sveikatos ir energijos, kad nepritrūktų; laimės, džiaugsmo daugel kad gyvenime būtų. Nuoširdūs sveikinimai!

✨Skriski per gyvenimą drąsiai, it paukštė ir dienų neskaičiuok... Juk jaunystė! Te vardas ypatingas, lyg angelas, Tave saugo, globoja visados. Su vardo diena.

✨Švieski šypsena sava pasauliui, spindėk džiugesiu ir meile gyvenimui. Ne tik vardo dieną – kas dieną. Su vardadieniu.

✨Sveikinu su vardo diena. Linkiu, kad sėkmė Tave lydėtų, kad drąsa ir ryžtas tai, ko trokšti, pasiekti padėtų.

✨Drauge mylima, sveikinu su Tavo vardo dienele! Džiaugiuosi, kad gyvenime sutikau Tave. Bučkis!

✨Meilės, kuri suteiktų sparnus, vardo dienos proga nuoširdžiai linkiu.

✨Leisk pasveikinti Tave šiandieną ne su tortadieniu, o su vardadieniu. Proga kitokia – akivaizdu, bet laimės Tau tiek pat linkiu!

✨Linkėjimai vardo dienos proga! Ir neužmiršk šypsotis, nes Tavoji šypsena – lyg saulė – sušildo sielą.

✨Linkėjau Tau meilės, linkėjau sėkmės, o šįkart, vardo dieną, palinkėsiu visko po truputį iš visos širdies! Tai, ko stinga, tai, dėl ko Tavoji širdelė tampa laiminga. Sveikinimai!

✨Daug visko Tau šiandieną linkės draugai. O aš palinkėsiu gyvenimo visad kely tikėti savimi, kad ir kas benutiktų. Su vardo diena. Sėkmės!

✨Sėkmingų dienų, darbų ir kelionių. Su vardo diena!

✨Kai turi tokį nepaprastą vardą, neįmanoma nepaminėti šios dienos. Tad linkiu ir šventės tokios – nepaprastos, džiugios, linksmos! Su vardo diena!

✨Saulės – kas rytą. Meilės – kas dieną. Laimės – visą gyvenimą. Sveikinu vardo dienos proga. Tesipildo norai...

✨....... (vardas), mieloji, vardo dienos proga sveikinu Tave ir linkiu, kad visos dienos būtų Tau džiugia gyvenimo švente. Laimės!

Originalios vardadienio dovanos

Originalios vardadienio dovanos

Mes puikia suprantame, kad vardadieniai daugeliui tai nedidelė šventė, ir visiems dovanų nepripirksi, bet nustebinti savo artimiausiuosius žmones visada yrA smagu. Tai kodėl nenustebinus?

Mes pelengavome jums paiešką, ir surikiavome vardadienio dovanas kuriose nekainuoja daugiau 15 eurų.

IEŠKOTI DOVANOS

Vardadieniai visada yra ypatingas būdas pagerbti žmogų, kuris jums yra svarbus. Taigi skirkite laiko, kad vardadienio sveikinimas būtų ypatingas, ir parodykite savo gyvenimo žmonėms, kiek daug jie jums reiškia.

Komentarai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą