Trumpi gimtadienio sveikinimai

Trumpi gimtadienio sveikinimai

Šiais laikais, kai visi lekiame, skubame ir norime visko čia ir dabar – kitaip sunkiai sugebame. Greitai vyksite į gimtadienį ir neturite laiko sugalvoti gražaus sveikinimo? O gal nemėgstate kurti ir sunkiai dėliojate žodžius? Nesvarbu, kokia priežastis, dėl kurio negalite / nenorite sukurti ilgo sveikinimo teksto, mes siūlome išeitį. Žemiau pateiksime trumpų gimtadienio sveikinimo idėjų, kuriomis, tikime, pasinaudosite. Galbūt vieną ar kitą sveikinimą ištarsite, perskaitysite ar parašysite artimam žmogui, o gal perskaitę trumpus, patys imsite ir sukursite savo linkėjimus. Kad ir kaip ten bus, linkime gero skaitymo.

Trumpi gimtadienio sveikinimai galimi ir SMS žinutei

✨  Linkiu pagaliau sugauti laimės paukštę ir gyvenimo pilnatvę jausti. Su gimtadieniu!

✨  Linkiu sutikti dar tiek gimtadienių, kiek šioje puokštėje gėlių žiedų. Kad būtų metai ilgiausi ir kupini ryškių spalvų. Sveikinimai!

✨  Su linkėjimais gražiausiais pas Tave skubu. Nuotaikingą gimtadienio dainą ir gražiausius žiedus Tau skiriu. Su gimtadieniu!

✨  Gimtadienio dieną linkiu gražių žodžių gausos. Tegul pildos ir neša link laimės Tavos!

✨  Sveikinimai gimtadienio proga, bendraminti (e)! Linkiu atšvęsti linksmai ir įspūdingai, kad prisiminimai liktų nuotaikingi.

✨ Linkiu tau nuostabių gimtadienio akimirkų ir svarbių svajonių išsipildymo! Sveikinu su gimtadieniu!

✨ Didžiausi gimtadienio sveikinimai! Tebūna šis metai pilnas džiaugsmo, meilės ir pasiekimų!

✨ Šiandien ypatinga diena – tavo gimtadienis! Linkiu tau visko, ko labiausiai trokšti ir dar daugiau. Su gimtadieniu!

✨ Širdingi gimtadienio sveikinimai puikiausiam žmogui! Tegul šventės diena būna neįkainojama ir pripildyta šypsenų!

✨ Gimtadienio proga širdimi tau linkiu nepasikartojančių akimirkų, pažinoti naujų nuotykių ir pilnų meilės dienų!

✨  Metai niekada nelaukia, tad ir Tu nelauk – mėgaukis gyvenimu ir tai, ko trokšti, gauk! Su gimtadieniu!

✨  Gimtadienio priminimas! Jeigu Tau sakys, kad žvaigždės – per toli, dar labiau paspartink žingsnį ir pasiek ryškiausią žvaigždę!

✨  Gimtadienio dieną šypsena veidą padabink ir švęski gyvenimą, kiek leidžia širdis!

✨  Linkiu, kad skaičiai ant gimtadienio torto ir Tu, dar daugel metų eitumėt bendru keliu. Linkėjimai!

✨ Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu visada svajoti drąsiai bei tikėti savo jėgomis. Atmink, sėkmė tai mėgsta!

✨ Nuo skubančių metų, kaip ir nuo draugų sveikinimų – šiandieną nepasislėpsi. Tad sveikinu ir linkiu Tau begalinės laimės!

✨ Gimtadienio neprasėdėki darbuose. Atsipalaiduok truputį ir pasidžiauki šia nuostabia diena! Su ja ir sveikinu Tave!

✨ Linkiu ir laimėj, ir varge ištikimų draugų, kurie gyvenimo keliu eitų bendru žingsniu. Su gimtadieniu!

✨ Smagiais pokalbiais, gera nuotaika ir linkėjimais iš širdies, Tavasis gimtadienis teskambės! Su ...-uoju!

✨ Šia nuostabią gimtadienio dieną linkiu dažniau gyvenimui sakyti: „TAIP!“. Kaip gi kitaip atrasi jo Tau skirtas dovanas?

✨  Gimtadienio linkėjimai! Tegul sėkmė ir džiuginančios patirtys tampa Tavo gyvenimo dalimi, kad ir kur bebūtum.

✨  Ne kasdienių įspūdžių gimtadienio proga linkiu. Praleiski ją džiaugsmingai su būriu gerų draugų!

✨  Gimtadienis visada aplanko iš ryto, kad būtų pakankamai laiko pasakyti, kaip Tave myliu!

✨  Linkiu, kad Tavo darbai vyktų sklandžiai, o nuo kolegų nebesuktų skrandžio! Šmaikštūs linkėjimai gimtadienio proga!

✨  Sveikinu! Nestokok pasitikėjimo savim ir link gyvenimo svajonių – tik pirmyn!

✨ Sveikinu su gimtadieniu! Šis ypatingas laikas tebūna pranašus, vesk tave į naujus horizontus ir dovanoja begalinį laimės jausmą.

✨ Šilti sveikinimai tavo gimtadienio proga! Tegul šis dienos vėjas neša tik laimę, o širdyje turi daugiau nei pakanka meilės.

✨ Gimtadienio linkėjimai! Tegul tavo gyvenimas spalvingas kaip gėlės pievoje ir pilnas malonių staigmenų.

✨ Su gimtadieniu! Šią dieną gauk daug džiaugsmo, šypsenų ir pažadų įgyvendinimo. Būk laimingas visą gyvenimą!

✨ Linkiu tau tik geriausių dalykų gyvenime, gimtadienio vaivorykštės spalvų ir tarsi žvaigždėmis apšviestų svajonių! Sveikinu!

Trumpi gyvenimo sveikinimai puikiai tiks bet kokia proga, prie bet kokios dovanos. Sveikinkite ir linkėkite į sveikatą, ypač, kai tai daryti taip paprasta ir greita. Tikimės, jog kuris nors iš mūsų aukščiau pateiktų sveikinimų Jums tiko. O galbūt mūsų idėjos padės Jums patiems sukurti norimus linkėjimus ir nusimesti baimės paltą. Nebijokite bandyti, kurti ir, jeigu tai darote iš širdies, tikrai pavyks. Nesvarbu, ar sveikinimą kursite moteriai, ar vyrui – visi mėgsta nuoširdžius, gražius žodžius ir palaikymą.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Naujausias rašinys
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Daugiu sveikinimų
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.
Kalėdiniai sveikinimai alsuoja magija, atverdami duris į stebuklų pasaulį. Šie žodžiai – kaip žiemos pirmos snaigės, nešančios švelnų džiaugsmą ir bendrystės jausmą. Skleisdami šiltus palinkėjimus, mes piname nematomus siūlus tarp širdžių, kurie išlieka ilgiau nei pasakiškos žiemos naktys. Kalėdos suartina, o nuoširdūs Šv. Kalėdų sveikinimai – tai meilės ir gerumo dovanos.
Kūčios – vienas iš svarbiausių ir šiltų šventinių vakarų Lietuvos tradicijoje. Ši diena ne tik primena mums apie artėjančią Kalėdų šventę, bet ir...
Gimtadienis ar tortadienis? Kaip pavadinsime, taip nepagadinsime, tačiau faktas kaip blynas – tai džiugi ir svarbi šventė. Gimtadienis svarbus tiek...
Kūčių vakaras, laukimas, paslaptis ir – stebuklingas Kalėdų rytas. Taip laukiamas Kalėdų senelis pradžiugins kiekvieną, kuris juo tiki. Tačiau...
Jubiliejus – rimta, solidi ir tuo pačiu džiaugsminga proga švęsti. Švęsti gyvenimą, pasiekimus, įgyvendintas svajones, planus arba tiesiog gražią...