Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ieškote atsakymų į rūpimus klausimus? Siekiate atrasti savo vidinį „aš“, atsipalaiduoti, pasvajoti ar prasmingai praleisti laiką.

Išbandykite Reiki seansą su energetinių labirintų terapija. Reiki seansas su energetinių labirintų terapija naudojamas savęs pažinimui, vidinei ramybei ir džiaugsmui. Labirintas simbolizuoja gyvenimo energijų raizginį, piligrimo kelionę po pasaulį. Po Reiki seanso keliaudami energetiniu čakriniu labirintu sukurtų iš tikrų lauko akmenų patirsite energetiškai stiprią kelionę į save, sužadinsite gyvybinę energiją, tekančią per aštuonias čakras, esančias žmoguje.

Harmonizuojant žmogaus energijų balansą ir pusiausvyrą keliausite po moterišką ir vyrišką energetinį labirintą iš lauko akmenų. Kelionė į save energetiniame čakriniame labirinte iš lauko akmenų vyksta po Reiki seanso.

Ko tikėtis Reiki seanso metu?

Reiki seansas vyksta giliam atsipalaidavimui skirtoje aplinkoje. Prieš kiekvieną seansą Reiki Meistras pasirūpins, kad kambarys būtų energetiškai išvalytas. Kvalifikuotas Reiki Meistras individualaus pokalbio metu nustatys kliento lūkesčius seansui, aptarsite situacijas, kurios tuo momentu neramina. Seansas vyksta ant masažinio stalo dėvint patogią laisvalaikio aprangą, skambant atpalaiduojančiai muzikai. Tai labai atpalaiduojanti ir neinvazinė energetinė terapija, kuri leis jums jaustis atsipalaidavusiu ir atjaunėjusiu jau po vieno seanso.

Seansas susideda iš: 30 min. konsultacijos ir 90 min. terapinio seanso.

Reiki seansas su energetinių labirintų terapija vyksta visomis oro sąlygomis.

Po seanso, vaikščiojimas labirintais vyksta lauke ąžuolų apsuptyje, šalia tekančio vandens. Šaltuoju rudens ir žiemos, darganotu pavasario ir vasaros metu reikalinga šilta apranga ir avalynė.

Svarbu: Reiki seansas su energetinių labirintų terapija negali būti atliekamas jei žmogaus kūne yra širdies stimuliatorius ar kita elektroninė įranga palaikanti tam tikro/-ų organo/-ų veiklą.
Reiki seansas su energetinių labirintų terapija atliekamas su tėvų sutikimu, kurį pasirašo vienas iš tėvų atlydėjęs nepilnametį į Reiki seansą su energetinių labirintų terapija.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
2 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Šaltuoju žiemos metu reikalinga šilta apranga ir avalynė.
Kita informacija Kita informacija:
Seansas negali būti atliekamas jei žmogaus kūne yra širdies stimuliatorius ar kita elektroninė įranga. Nepilnamečiams seansas atliekamas tik su tėvų sutikimu pasirašant.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Reiki seansas su energetinių labirintų terapija

160.00
Kaunas, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 1600 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 80 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Rūta Reiki Mercar

Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Rūta Reiki Mercar paslaugos