Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Dovanokite savo vaikui ir sau nepakartojamą džiaugsmą, daug pasakų ir smagių nuotykių!

Įsivaizduokite, kiek smagumo ir įsimintinų akimirkų gali suteikti ne vienas ar net du, bet visa eilė pasakų spektaklių, kurias galėsite pamatyti nemokamai su šio abonementu. Tai ne tik dovana vaikui – tai galimybė jums kartu patirti magiškus teatro akimirkas ir kartu augti, tyrinėti ir išmokti.

Šis abonementas suteiks galimybę jums mėgautis neribotą skaičių spektakliais visus metus ir praleisti nepakartojamą laiką kartu su šeima „Raganiukės Teatre“.

„Raganiukės teatras“ tai ne tik vieta, kur vaikai gali linksmai leisti laiką, bet ir erdvė, kur jiems suteikiama galimybė suprasti svarbiausias gyvenimo pamokas – kaip atskirti gėrį nuo blogio, matyti grožį visame, taip pat mokytis vertinti ir kurti.

Teatre atrasite didžiausią spektaklių vaikams nuo 3 iki 13 metų repertuarą Lietuvoje. Tikslas ne tik pramogauti, bet ir ugdyti, formuoti vertybes ir įkvėpti mažuosius ir didžiuosius svajoti bei kurti. Pasirodymai yra kaip spalvingas paveikslas, kuriame kiekvienas bruožas atskleidžia gyvenimo grožį ir magiją.

Dovanokite mažiesiems šypsenas ir nuostabias nuotykių akimirkas!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
2 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
Priklauso nuo pasirinkto spektaklio
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Registracija į spektaklius vykdoma I–IV 10–14 val. el. paštu. Kuponas negalioja gruodžio mėnesį, taip pat kalėdiniams spektakliams ir įvairioms edukacijoms, pamokėlėms.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

„Raganiukės teatro“ abonementas 2 asm.

149.00
Vilnius, 2 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 1490 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 75 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Raganiukės teatras“

„Raganiukės teatras“ - žinomas vaikų teatras Vilniuje, kuris džiugina mažuosius žiūrovus bei jų tėvelius jau daugelį metų. Čia pastatytos originalios ir kūrybiškos pjesės, kiekvienas spektaklis sukurtas lavinti vaikų vaizduotę ir suteikti teigiamų emocijų. Teatre galima rasti tiek klasikinius vaikų literatūros kūrinius, tiek naujas, šiuolaikiškas pjeses.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą