Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Įsivaizduokite vakarą, pilną mįslių, intrigų ir netikėtų atskleidimų! „Mafija – azartinis vaidmenų žaidimas“ leis jums įsitraukti į detektyvinį nuotykį, kurio metu galėsite atlikti Mafijos nario ar detektyvo vaidmenį.

Žaidimas vyksta „Gyvi Žaislai“ švenčių studijoje, kurioje kiekviena detalė – nuo dekoracijų iki rekvizitų – yra specialiai paruošta tam, kad sukurtų tikrą azartinių filmų atmosferą.

Kuponas apima viską, ko reikia azartiniui vakarui – žaidimo reikmenis, dekoracijas, kaukes ir kitus papauošalus. Žaidimas skirtas iki 10 asmenų grupėms, o jo trukmė gali svyruoti priklausomai nuo žaidimo eigos.

Žaidimo metu dalyviai turės atskleisti, kas yra tikri Mafijos nariai. Šu šia prmoga atrasite visiškai naują požiūrį į bendravimą ir pramogas. Tai galimybę ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir patirti tikrą emocinį nuotykį, kuris stiprina ryšius tarp žmonių ir palieka ilgalaikius prisiminimus.

Žaidimas skatina komandinį darbą ir strateginį mąstymą. Tai puiki proga ne tik smagiai praleisti laiką su draugais, bet ir išbandyti savo analitinius bei detektyvinius įgūdžius. 

Ar esate pasiruošę tapti detektyvu ar Mafijos nariu Vilniuje? Mafija žaidimas – tai ne tik žaidimas, bet ir nepakartojama patirtis, kuri garantuos jaudulį ir įsimintinas akimirkas.

Puiki dovana tiems, kurie mėgsta iššūkius ir naujas patirtis!


Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
iki 10 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
3 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Mafija – azartinis vaidmenų žaidimas grupėms

200.00
Vilnius, iki 10 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 2000 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 100 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Gyvi Žaislai

Gyvi Žaislai yra Vilniuje įsikūrusi renginių organizatoriai, kuri specializuojasi įvairių personažų ir animatorių paslaugose vaikų šventėms ir ne tik. Jų siūlomi personažai apima kosminius meškučius, putų patrankas ir kitus populiarius vaikų mėgstamus veikėjus. Gyvi Žaislai siūlo paslaugas gimtadieniams, kalėdiniams renginiams ir išleistuvėms ir kitiems renginimas.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą