Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ieškote natūralaus būdo subalansuoti savo kūną, protą ir dvasią? Išbandykite Reiki seansą, kuris šimtmečius buvo naudojamas siekiant atkurti pusiausvyrą organizme.

Kvantinis šviesos Reiki seansas naudojamas norint paleisti senas emocijas, kurios įstrigo ir gali sukelti fizinį skausmą, bei stresą.

Šis kvantinis šviesos Reiki seansas prasidės, nukreipiant žmogaus mintis į baimę, nerimą ar stresą, išgyvenimus, kuriuos seanso metu atpalaiduosime ir paleisime.

Tai specialus Reiki metodas leidžiantis surasti įkyrias mintis, kurios slepiasi giliai žmoguje – tas baimes dėl to, kas gali nutikti bet kurioje situacijoje – ir jas paleisti! Seanso metu naudosime šviesos energiją, nukreipiant ją į kūno vietas, kuriose yra disbalansas. Tai daroma naudojant kvantinę šviesą ir Reiki energiją.

Ko tikėtis Reiki seanso metu?

Kvantinis šviesos Reiki seansas vyksta giliam atsipalaidavimui skirtoje aplinkoje. Prieš kiekvieną seansą Reiki Meistras pasirūpins, kad kambarys būtų energetiškai išvalytas. Kvalifikuotas Reiki Meistras individualaus pokalbio metu nustatys kliento lūkesčius seansui, aptarsite situacijas, kurios tuo momentu neramina.

Seansas vyksta ant masažinio stalo dėvint patogią laisvalaikio aprangą, skambant atpalaiduojančiai muzikai. Tai labai atpalaiduojanti ir neinvazinė energetinė terapija, kuri leis jums jaustis atsipalaidavusiu ir atjaunėjusiu jau po vieno seanso.

Seansas susideda iš: 30 min. konsultacijos ir 90 min. seanso.

Svarbu: Kvantinis šviesos Reiki seansas negali būti atliekamas jei žmogaus kūne yra širdies stimuliatorius ar kita elektroninė įranga palaikanti tam tikro/-ų organo/-ų veiklą.
Kvantinis šviesos Reiki seansas atliekamas su tėvų sutikimu, kurį pasirašo vienas iš tėvų atlydėjęs nepilnametį į Kvantinį šviesos Reiki seansą.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Kaunas
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
2 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Seansas vyksta ant masažinio stalo dėvint patogią laisvalaikio aprangą.
Kita informacija Kita informacija:
Seansas negali būti atliekamas jei žmogaus kūne yra širdies stimuliatorius ar kita elektroninė įranga. Nepilnamečiams seansas atliekamas tik su tėvų sutikimu pasirašant.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Kvantinis šviesos Reiki seansas

160.00
Kaunas, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 1600 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 80 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Rūta Reiki Mercar

Rūta Janulevičienė yra tarptautiniu mastu pripažinta Reiki Mercar meistrė mokytoja ir ICRT registruota Karuna Reiki meistrė mokytoja. Ji yra Tarptautinės Labirintų organizacijos narė nuo 2012 m. ir yra jų regioninė atstovė Lietuvai ir ryšiams su Europa. Tarptautinės labirintų organizacijos direktorių tarybos projektų komiteto vadovė.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Rūta Reiki Mercar paslaugos