Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Kviečiame į artimo ir nuoširdaus bendravimo vakarą - kontaktų formato renginį Klapėdoje.

Pagrindinis tikslas - ieškoti naudingų ryšių versle, buityje, laisvalaikyje, pristatant save, savo paslaugas / prekes ar mezgant tiesiog gerus ir naudingus kontaktus.

Tai nėra tradicinis pažinčių renginys, kuriame ieškoma tik antrosios pusės. Šio renginio metu tarpusavyje turėsite progą pabendrauti su visais dalyviais, taip užtikrinant maksimalią naudą. Jūs užmegsite draugiškus ryšius su įvairių profesijų, hobių, netikėčiausių idėjų asmenimis, pvz. susipažinsite su meno, grožio srities specialistais, rasite architektą, meistrą namams, nuomojamas patalpas, darbą ar netgi partnerį naujai verslo idėjai. Be abejo, gerokai praplėsite pažįstamų ir draugų ratą, o puiki nuotaika - garantuota.

Renginio eiga: renginyje dalyvauja iki 20 žmonių. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja profesionalus renginio vedėjas. Bendraujama poromis, kiekvienam asmeniui skiriant ~3 minutes savo prisistatymui.

Po renginio, susumavus rezultatus, vieni kitų kontaktus gauna asmenys, suradę bendrą tarpusavio interesą.

*Dalyvių skaičius renginiuose yra ribotas, tad įsigijus kuponą ir pasirinkus renginio datą svetainėje, prašome kuo anksčiau susisiekti su organizatoriais telefonu dėl registracijos renginyje patvirtinimo.

Renginiai įprastai vyksta kavinėje, trukmė ~1,5-2 val., priklausomai nuo dalyvių skaičiaus. Dalyviai vaišinami nemokamu gėrimu.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Klaipėda
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
2 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų
Apranga Apranga:
Nėra specialaus aprangos kodo, apsirenkite laisvai ir tvarkingai
Kita informacija Kita informacija:
Dalyvių skaičius renginiuose yra ribotas, tad įsigijus kuponą prašome kuo anksčiau susisiekti su organizatoriais (renginių datos www.speeddating.lt)

Atsiliepimai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą

Kontaktų renginys

12.00
Klaipėda, 1 asm.
30 Dienų
Kaina taškais: 120 taškų
Gaunami taškai: 6 taškų

 

Atsiliepimai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą

XXI a. renginiai paslaugos