Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ieškote būdo, kaip išvalyti veidą ir jaustis gaiviai? Pasisveikinkite su kombinuotu veido valymu! Šis unikalus veido valymo metodas naudoja du skirtingus valymo būdus, kad jūsų oda taptų švelni, lygi ir švytinti.

Gero masažo namai kombinuotas veido valymas puikiai tinka visų tipų odai ir gali būti naudojamas kasdien arba pagal poreikį.

Kombinuotas veido valymo procedūra

Kombinuotą veido odos valymo procedūrą sudaro mechaninis ir ultragarsinis veido valymas. Tai laiko patikrinta ir bene pati efektyviausia odos valymo procedūra. Procedūros metu mechaniškai pašalinami odos nešvarumai, išvalomos poros, inkštirai, spuogeliai. Papildomai naudojamas ultragarso aparatas, padeda dar efektyviau pašalinti odos nešvarumus. Ypač tokiose jautriose vietose, kaip nosis ir smakras. Taip pat šios procedūros metu stimuliuojami odos regeneracijos procesai. Pagerėja odos mikrocirkuliacija, audinių mityba. Rezultatai matomi jau po vienos procedūros – išvalyti gilesni spuogai, komedonai, inkštirai, nušveista skaistesnė bei gaivesnė veido oda.

Kombinuotas veido valymas yra puikus būdas pasiekti švarią ir sveiką odą. Išbandykite jį šiandien ir pamatykite skirtumą!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Marijampolė
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
90 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Kombinuotas veido valymas

45.00
Marijampolė, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 450 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 23 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Gero masažo namai

Gero masažo namai - tai profesionalūs masažo namai, siūlantys aukštos kokybės paslaugas Marijampolėje, kurie rūpinasi savo išvaizda, sveikata ir atsipalaidavimu. Atliekame atpalaiduojančius ir klasikinius masažus, kūno formavimo, veido procedūras, prabangius SPA ritualus, depiliaciją ir sveikatingumo procedūras. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda nuolat tobulina savo žinias grožio ir sveikatingumo srityje, todėl kiekvienas apsilankymas pas mus yra ypatingas.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Gero Masažo Namai paslaugos