Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Norite suorganizuoti netradicinį vakarėlį, pulsuojantį rytietiška atmosfera ir kvapais? Tam reikia turėti kaljaną ir šiek tiek fantazijos. Jei kaljano neturite, jo pirkti irgi nebūtina, nes pakaks tik išsinuomoti. HookaShop kaljanų parduotuvė ne tik prekiauja, bet ir nuomoja kaljanus pačioms įvairiausioms progoms. Siūlome įsigyti dovanų kuponą būtent kaljano nuomai.

Kaip viskas vyksta?

Pirmiausia, įsigyjate kaljano nuomos kuponą mūsų el. parduotuvėje.

Nuvykstate į Hookashop parduotuves Vilniuje, kur galite paimti kaljaną. Kaljanas paštu nesiunčiamas, jo paimti būtina fiziškai atvykti į parduotuvę. Ten pateiskite savo asmens dokumentą ir sumokėsite užstatą (100 eur.), kurį atgausite kai kaljaną grąžinsite. Kaljanas yra supakuotas dėžėje su anglimis ir visomis reikalingomis dalimis, išskyrus tabaką. Jį teks įsigyti atskirai, jei neturite.

Už kitas paslaugas ar produktus šiuo kuponu atsiskaityti negalima.

HookaShop adresas: Kedrų g. 3, Vilnius

Grąžinę kaljaną po savo vakarėlio, atgausite užstatą, jei kaljanas nesugadintas ir tvarkingas. Tada turėsite atsiskaityti už paslaugas. Štai tada ir pateiksite dovanų kuponą, pagal kurį parduotuvės darbuotojas paskaičiuos nuolaidą. Viskas priklauso nuo paslaugų sumos, nes tada reikės mokėti paslaugų kainos likutį, nes dalį paslaugos dengia nuolaidų kuponas.

Kaljano nuoma itin naudinga paslauga, jei namie organizuojate nedidelį vakarėlį, nes nereikia pirkti nuosavo kaljano. Hookashop nuomoja tik aukščiausios kokybės kaljanus, kurie skiriasi nuo tų suvenyrinių kaljanų, kuriuos tautiečiai vežasi iš Turkijos ar Egipto.

Išsinuomok kaljaną ypatingam vakarui ir nustebink savo draugus!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Reikės palikti 100 eurų užstatą, atvykus į parduotuvę

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

HookahShop.lt kaljano nuomos kuponas

30.00
Vilnius
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 300 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 15 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Organizatorius: HookahsShop.lt

Hookashop.lt yra specializuota kaljanų ir jo dalių bei tabako gaminių parduotuvė. Jos pagrindinis asortimentas yra kokybiški kaljanai ir kaljanų dalys bei aksesuarai. Čia galima gauti ir patarimų, ką daryti, kai kaljanas sugenda ar sulūžta.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

HookahShop paslaugos