Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Nebūna nefotogeniškų žmonių – tik prastas apšvietimas ir netinkama poza. Tą žino visi fotografai, nuolatos darantys asmenines fotosesijas. Žmogus yra tobuliausias meno kūrinys, tik jį reikia tinkamai parodyti, atskleisti. Nebūtina net demonstruoti nuogo kūno – reikalingas tik subtilus žvilgsnis, aksesuaras ar šviesos spindulys ir žmogaus esybė nušvinta visiškai kita aura.

Kaip vyksta asmeninė fotosesija?

Susitariate su fotografu dėl asmeninės fotosesijos vietos. Kai kurios vietos tam tikru metu gali būti gausiai lankomos, todėl verta pasikonsultuoti su fotografu, ar neiškils nereikalingų iššūkių fotografuojantis. Sutarę dėl vietos susitarsite ir dėl tikslaus laiko.

Atvykite į fotosesiją pasiruošę skirtingą aprangą, galbūt reikės papildomų rekvizitų – skėčio, kamuoliuko, knygos ir t.t. Taip pat pasirūpinkite aukštos klasės makiažu ir manikiūru, pasidarykite šukuoseną. Nuotraukose turite atrodyti nepriekaištingai.

Fotosesija vyksta 1 valandą. Per šį laiką spėsite pora kartų persirengti, nusifotografuoti su skirtingais rekvizitais, skirtingomis pozomis. Taip pat sukursite skirtingą atmosferą, kad nuotraukose atrodytumėte dalykiški, romantiški, žaismingi, linksmi, rimti, verslūs (tokios nuotraukos reikalingos jei esate verslininkas), galbūt net šiek tiek erotiški.

Po fotosesijos susitarsite, kiek nuotraukų fotografas retušuos ir paruoš spausdinimui. Aišku, jis atrinks geriausius kadrus. Po kurio laiko gausite prisijungimą prie debesies talpyklos, kur sudėtos jūsų nuotraukos – jas iš karto atsisiųsite į savo kompiuterį. Jokių CD ar USB atmintinių (šios laikmenos gali pasimesti ar sugesti).

Asmeninė fotosesija vyksta apie valandą. Jei pasirenkate Fototakas studiją, taikomas papildomas 30 eur. mokestis.

Užsisakykite asmeninę fotosesiją jūsų pasirinktoje vietoje, lauke arba Fototakas studijoje jau dabar!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Jūsų norima apranga kad gražiai atrodytumėte fotosesijos metu
Kita informacija Kita informacija:
Tikslesne vietą aptarsime rezervacijos metu

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Foto Takas asmeninė fotosesija

70.00
Vilnius, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 700 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 35 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Ką daryti, kai suplanuotos fotosesijos metu sugenda oras?

Gyvename Lietuvoje ir oro nepakeisime, todėl visada fotografas turi planą B – uždaresnes patalpas, kuriose galima padaryti šaunią fotosesiją. Sakoma, kad nėra blogo oro – tik prasta nuotaika. Visada galima padaryti išskirtinių kadrų ir lyjant lietui, smarkiai sningant ar pučiant stipriam vėjui. Pasikliaukite fotografu – jis padės rasti geriausią išeitį tokiu nenumatytu atveju.

Kiek nuogo kūno galima rodyti asmeninės fotosesijos metu?

Asmeninės fotosesijos skiriasi nuo erotinių tuo, kad jų tikslas yra atskleisti žmogaus asmenybės bruožus, o ne kūno grožį. Nebūtina visiškai išsirengti ir apsinuoginti, kad pavyktų nuotraukos pulsuojančios seksualumu. Ypač, jei fotosesija vyksta viešoje vietoje, kur apsinuoginti negalima. Fotografas visada rekomenduoja neperspausti su apsinuoginimais.

Kodėl už fotografavimą studijoje yra taikomas papildomas mokestis?

Prieš kiekvieną fotosesiją fotostudiją reikia paruošti, pasirūpinti tinkamu apšvietimu ir įranga, o tai reikalauja papildomų resursų, laiko, asistentų darbo. Dėl to ir imamas papildomas 30 eurų mokestis.

Ar nuotraukas bus galima atsispausdinti dideliu formatu?

Retušuotas ir neretušuotas nuotraukas fotografas pateikia itin aukštos raiškos ir spaudai pritaikytos kokybė, kad jos galėtų būti naudojamos įvairiai spaudai – nuotraukoms, fotoknygoms, fotodrobėms, plakatams ir t.t.

Organizatorius: Fototakas

FotoTakas yra fotografo Antono Prokopovo įmonė, dirbanti su vestuvių fotografavimu bei filmavimu, taip pat ir asmeninėmis fotosesijomis. FotoTakas įmonėje dirba daugiau kaip 8 savo srities profesionalai. Taip pat teikiamos ir paslaugos fotografams, parduodami fotoaparatų presetai (nustatymų rinkiniai). Daugiau informacijos – fototakas.lt. Šiame puslapyje rasite ir pavyzdinių darbų galeriją.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

FotoTakas paslaugos