Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Suteikite vaikams įsimintiną dovaną, kuri pripildys jį geros nuotaikos ir gražių prisiminimų.

Įsivaizduokite, kaip jūsų vaiko veidas švyti džiaugsmu ir smagumu, kaip jis įsitraukia į pasakų magiją, o jūs, tėvai, patiriate neįkainojamą džiaugsmą stebėdami jo akimirkų spindesį. Tai ne fantastinis pasakų pasaulis, tai „Raganiukės teatras“.

„Raganiukės teatre“ atrasite didžiausią spektaklių vaikams nuo 3 iki 13 metų repertuarą Lietuvoje. Tikslas ne tik pramogauti, bet ir ugdyti, formuoti vertybes ir įkvėpti mažuosius ir didžiuosius svajoti bei kurti. Pasirodymai yra kaip spalvingas paveikslas, kuriame kiekvienas bruožas atskleidžia gyvenimo grožį ir magiją.

„Raganiukės teatras“ tai ne tik vieta, kur vaikai gali linksmai leisti laiką, bet ir erdvė, kur jiems suteikiama galimybė suprasti svarbiausias gyvenimo pamokas – kaip atskirti gėrį nuo blogio, matyti grožį visame ir visuose, taip pat mokytis vertinti ir kurti.

Ši dovana ne tik praturtins vaiko laisvalaikį, bet ir suteiks jums puikią galimybę kokybiškai praleisti laiką su savo šeima.

Maža staigmena visiems mažiesiems – saldus grybukas, kuris padės jūsų teatro vakarui baigtis šiltai ir saldžiai. Apsilankykite „Raganiukės teatre“ ir leiskite savo šeimai įsigilinti į pasakų pasaulį, kur žavesys ir nuotykiai laukia kiekvieno žingsnio.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
Priklauso nuo pasirinkto spektaklio
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
„Raganiukės teatro“ spektaklyje Vilniuje arba pajūryje, vasaros gastrolių metu. Registracija į spektaklius vykdoma I–IV 10–14 val. el. paštu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

Apsilankymas „Raganiukės teatro“ spektaklyje

11.00
Vilnius, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 110 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 6 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

„Raganiukės teatras“

„Raganiukės teatras“ - žinomas vaikų teatras Vilniuje, kuris džiugina mažuosius žiūrovus bei jų tėvelius jau daugelį metų. Čia pastatytos originalios ir kūrybiškos pjesės, kiekvienas spektaklis sukurtas lavinti vaikų vaizduotę ir suteikti teigiamų emocijų. Teatre galima rasti tiek klasikinius vaikų literatūros kūrinius, tiek naujas, šiuolaikiškas pjeses.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą