Gražiausi velykiniai sveikinimai

Velykos – graži, svarbi ir itin laukiama pavasario šventė. Tai Kristaus prisikėlimas, didelis džiaugsmas, daugybė spalvų, atgimstanti gamta ir smagūs margučių ridenimai. Puiki proga dar kartą pabūti su artimiausiais žmonėmis, padėkoti jiems už viską ir be abejo, palinkėti gražių dalykų. Puiki proga švęsti, džiaugtis ir būti čia ir dabar. Vieni per Velykas keičiasi dovanomis, kiti ne, tačiau vienas aišku – palinkėti kažką gražaus, pasakyti nuoširdų žodi artimam – labai gražus gestas. Nepamirškite linkėjimų tokia gražia proga.

Gražiausi velykiniai sveikinimai

✨ Nespėjom, rodos, dar žiemos užmiršti,
Kai žiū – pavasaris kiemais jau ritas.
Baltom snieguolėm, saulės spinduliais
Velykų šventę skelbia išdidžiai.
Su ja ir sveikiname nuoširdžiai.

✨ Stiprių margučių, šiltų saulės spindulių ir dar labiau sušildančių pokalbių su artimaisiais. Gražių Šv. Velykų.

✨ Šv. Velykų proga norime palinkėti darnos širdyje ir namuose, daugiau gražių emocijų, užtikrintos sėkmės veiklose ir stiprios sveikatos.

✨ Šilti linkėjimai Šv. Velykų rytą: tebus šios dienos Tau it naujas startas į gražiausią, šilčiausią ir visokeriopai sėkmingą metų laikotarpį.

✨ Kai šį gražų pavasario rytą viltingai daušite margučiais,
Linkėdami vieni kitiems gerų, sveikų ir daugel metų,
Aš mintimis kuo nuoširdžiausiai būsiu su jumis kartu
Ir visko, kas gražiausia, viltingai, mylinčia širdim linkėsiu.
Gražių Šv. Velykų, mylimi Tėveliai, (sese/brolį ir t.t.).

✨ Laukiamiausia pavasario šventė teaplanko ir Jūsų namus, apjungia artimuosius ir įgalina širdis didžiam Atgimimui. Smagių Šv. Velykų.

✨ Linkiu, kad Šv. Velykų proga išsisklaidytų tamsumos, nublanktų kasdienybės rūpesčiai ir gyvenimas iš naujo sužydėtų skaisčiomis spalvomis.

✨ Mieloji, linkiu, kad ši nepaprastai graži bundančio pavasario šventė įprasmintų ne tik gamtos, bet ir Tavąjį atgimimą. Kad suteiktų dar daugiau energijos ir ryžto siekti savųjų svajonių. Laimingų Tau Šv. Velykų ir kiekvienos žavios jaunystės dienos. Myliu!

✨ Linkiu džiaugsmingų grįžtančios saulės ir tikėjimo stebuklo šventės – Šv. Velykų. Būkite sveiki ir laimingi.

✨ Velykų varpų gaudesys tesužadina meilę, optimizmą bei tikėjimą gerumu. O prie šventinio stalo susirinkę artimieji dovanoja nuostabius prisiminimus. Šviesios Atgimimo šventės.

✨ Kad margučiai būtų stipriausi,
Kad žmonės šalia – mylintys ir sveiki.
Kad pavasario šventė didžioji įkvėptų,
Patikėti stebuklais, gerumu apglėbtų.
Linkėjimai Šv. Velykų proga!

✨ Saulėtos danguje ir širdyje Šv. Velykų dienos. Tebūna dosni stipriausiais margučiais, maloniu šventiniu šurmuliu, gerumu ir gyvenimo pilnatvės jausmu.

✨ Velykų zuikutis, nešinas dailiais margučiais,
Lai apdovanos šia proga ne tik vaikučius, –
Gražiausia šypsena šeimyną padabins
Naujas svajones sėkmės gijomis nupins.
Sveikinimai, būkite laimingi.

✨ Su Velykomis, su atgimstančio pavasario švente, kuo nuoširdžiausiai sveikinu Tave. Linkiu, kad Velykos būtų gausios margučiais, o šie metai – pabiručiais.
Ir gražia šypsena, kuri šiuo metu puošia Tavo veidą.

✨ Turiningo bendravimo, skanių margučių ir, kad laimė į svečius užsuktų. Su Šv. Velykomis.

Ko galima palinkėti per Velykas? Ogi visko, ko širdis geidžia. Tai graži šventė, atgimimas, pradžia, pavasaris ir daug spalvų, todėl linkėjimai gali būti patys įvairiausi. Palinkėkite lengvo šilto vėjo, saulės, sėkmės kasdienybėje ir darbe, meilės, šilumos, artumo, supratingumo. Kartais palinkėti norisi tiek daug, tačiau sukurti sveikinimą, linkėjimą ne visada pavyksta. Mes pasiūlysime Jums sveikinimų variantus, iš kurių galbūt išsirinksite norimą arba jį pakoreguosite savaip. O gal perskaitę daug sveikinimų, lengviau sukursite savąjį patys.

✨ Šv. Velykų proga linkiu naujų idėjų ir sėkmės jas įgyvendinant, aistros gyvenimui ir džiugių atradimų, lengvumo darbuose ir tikrų draugų kasdienybėje. Gražios šventės.

✨ Apsukrus Velykų kiškis
Ragina jo metais šventę
Šią linksmai, smagiai patikti:
Šokti, džiaugtis ir dainuoti,
Margučius rident, daug juoktis,
Geram laikui susiburti,
Atsiminimus gražius sukurti.
Džiaugsmingos Šv. Velykų šventės.

✨ Viltingos nuotaikos, gyvybingas paukščių klegesys ir pirmoji laukų žaluma šiandieną mums skelbia Prisikėlimą – Šv. Velykų metas. Šia nuostabia proga linkime Jums lengvų, sveikų ir visokeriopai gražių metų.

✨ Dosnių Velykų zuikučių ir pačių tvirčiausių margučių! Daug gero laiko ir garsaus juoko – kad liūdesio nebūtų nė trupučio. Su Šv. Velykomis!

✨ Šv. Velykų proga noriu palinkėti gausos: meilėje, sveikatoje ir kasdienybės akimirkose. Džiaugsmingos šventės Jums bei Jūsų šeimai.

✨ Velykos – džiaugsmo šventė, tad šią dieną linkiu kuo daugiau priežasčių šypsenai, džiugiam juokui ir viltingam tikėjimui šviesia ateitimi. Te pildos Tavosios svajonės ir kaskart nestinga naujų. Su Šv. Velykomis, drauge!

✨ Užmirškime šiandieną tai, kas bloga –
Tebūnie tai atleidimo metas, kupinas
Gerumo, sklidinas būties gražumo,
Prasmingas bendrumu, jausmu širdies.
Ramių ir jaukių Šv. Velykų.

✨ Šiandien – ypatinga metų šventė, kurią linkiu praleisti prasmingai ir džiugiai, kad būtų ką prisiminti visus likusius metus. Su Šv. Velykomis!

✨ Iš visos širdies linkiu, kad šios Velykos Tau būtų ypatingos, o kiekviena kita diena – turtinga sėkme. Smagaus šventinio laiko.

✨ Kad margučiai lengvai nedužtų ir, kad širdelė iš džiaugsmo spurdėtų sulaukus šventinio stebuklo. Gražių Velykų!

✨ Žiemužė nuėjo – metas suklusti
Ir Velykų šventėje linksmai pabūti:
Dalintis šypsena, gražiu žodžiu
Su artimuoju, kaimynu ar draugu.
Sveikinimai Šv. Velykų proga.
Šildykime vieni kitų širdis.

✨ Šv. Velykų proga noriu palinkėti: gyvenimo dienose juoko te nestinga ir visko visko, dėl ko kaskart jauties laiminga. Ir, žinoma, gražios, įkvepiančios šventės. Linkėjimai šeimai!

✨ Linkime džiaugsmingai paminėti Šv. Velykų prisikėlimo stebuklą ir atvira širdimi priimti jo teikimas dovanas: tikėjimą, viltį, dvasios ir kūno atgimimą naujam virsmui, naujam etapui. Palaimingų Šv. Velykų.

✨ Nuoširdūs sveikinimai Šv. Velykų proga. Tesuartina ši šventė tolimus bei artimus. Tesuteikia šviesių jausmų ir daug gero laiko.

✨ Kas ten skuba su kiaušiniais –
Ausys ilgos, didelė pintinė!
O gi zuikis – ne bet koks,
Skelbia, kad Velykos jau namuos.
Puoškit ruoškit švenčių stalą
Ir tegul bus linksma, gera!
Su Šv. Velykomis.

Velykos – gražiausia pavasario šventė, todėl sveikinimas tokia proga tiesiog būtinas. Tikime, jog ir Jūs pasveikinsite savo artimus, mylimus žmones ir palinkėsite jiems gražiausių dalykų. Nepergyvenkite, jeigu žodžiai nesidėlioja taip gražiai, kaip eilėraščiuose, jeigu jų pritrūksta ar nepavyksta norimas linkėjimas – svarbiausia linkėti nuoširdžiai. Na, o mes tikimės, jog sveikinimo kūrybos procesas bus lengvesnis perskaičius mūsų siūlomas velykinių sveikinimų idėjas.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Velykos – gražiausia pavasario šventė, kuri leidžia mėgautis atgimstančia gamta, gražiomis spalvomis, artimų žmonių buvimu šalia. Tai džiaugsmas,...
Šv. Velykos - tai laikas, kai reikia švęsti su šeima, draugais ir artimaisiais. Velykinių atviruko įteikimas - puikus būdas pranešti...


Naujausias rašinys
Kiekviena moteris yra unikali, graži ir nepakartojama, todėl ir sveikinimai ne visoms tinka vienodi. Puiku, kai gimtadienio sveikinimai moterims...
Daugiu sveikinimų
Kiekviena moteris yra unikali, graži ir nepakartojama, todėl ir sveikinimai ne visoms tinka vienodi. Puiku, kai gimtadienio sveikinimai moterims...
Šiais laikais, kai visi lekiame, skubame ir norime visko čia ir dabar – kitaip sunkiai sugebame. Greitai vyksite į gimtadienį ir neturite laiko...
Daug daug sveikatos, laimės ir pinigų. Daug gražių ir saulėtų dienų. Skamba nuobodžiai ir per daug girdėti žodžiai? Norisi kažko išskirtinio ir...
Brolis – draugystės, atramos, patikimumo simbolis. Visai nesvarbu, ar jis yra vyresnis, ar jaunesnis, brolis yra ir bus brolis. Visą gyvenimą. Tad...
Sesuo – artimas, mylimas žmogus, kurį norisi pasveikinti kiek įmanoma gražiau. Na, o jeigu ne už kalnų jos gimtadienis, tai sveikinti norisi kuo...
Lietuvoje Motinos diena oficialiai švenčiama nuo 1928 metų pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai diena, kuomet mamą pasveikinti gali vos metukų sulaukęs...