Vandens pramogomis galite mėgautis ištisus metus

2019.02.02
rašyta Tobula Dovana
Vandens pramogomis galite mėgautis ištisus metus

Vandens pramogų gerbėjai rankomis trina šiltuoju metų laiku – plačios pramogų galimybės atviruose vandens telkiniuose suteikia progą leisti laiką taip, kaip smagiausia ir patinka labiausiai. Bet ne tik vasarą tai įmanoma – dovanų kuponai mūsų svetainėje garantuoja šaunias vandens pramogas ištisus metus!

Vandens parkai atviri bet kuriuo metų laiku

Vandens parkai yra kone pagrindinė vieta, kur vandens pramogos prieinamos bet kada: tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Atrakcionų ir veiklų spektras priklauso nuo konkretaus vandens parko, t. y. vieni turi vieną, kiti daugiau baseinų, sūkurinių vonių, nusileidimo takelių. Pastarieji gali būti labai skirtingi: nuo visai paprastų, skirtų mažiesiems vandens parko lankytojams, iki sudėtingų, skirtų adrenalino gerbėjams.

Kone kiekviename vandens parke rasite ir bent vieną pirtį. Jei esate pirčių mėgėjas, tuomet tikslinga rinktis vandens parką, kuriame yra platesnis pirčių pasirinkimas, pavyzdžiui, rusiška, suomiška, garinė, sauna ir kt.

Vandens pramogos tokiuose parkuose prieinamos visiems lankytojams: nuo mažiausių iki senjorų. Tai puiki galimybė smagiai laiką leisti vienam, porai, draugų kompanijai, šeimai. Dovanokite kuponą vandens pramogoms mylimam žmogui, tėvams, dėdėms, tetoms, net seneliams – visi nusipelnė smagaus laiko!

Dažnu atveju ten, kur yra vandens pramogos uždaruose centruose, veikia ir kavinės ar kitos maitinimo įstaigos.

Jei norite atitrūkti nuo kasdienybės, visiškai atsiriboti nuo rutinos ir porą ar daugiau dienų mėgautis laisvu laiku, tai puikiu pasirinkimu bus poilsis su nakvyne, kai į kuponą įskaičiuotos ir vandens pramogos: baseinai, sūkurinės vonios, pirtys. Tai tobulas komplektas norintiems atsipūsti ir nevaržomai mėgautis laisvalaikiu.

Ramiam poilsiui – jachta

Jei norite kokybiško ir ramaus poilsio, romantikos, rinkitės plaukimą jachta, laivu. Tai labai populiarus pasirinkimas ne tik porų laisvalaikiui, bet ir mergvakariams bei bernvakariams, gimtadieniams.

Norintys ekstremalumo niekada nenusivils baidarėmis. Plaukimas baidarėmis – viena smagiausių pramogų, tiesa, prieinama tik šiltuoju metų laiku. Nors, kita vertus, kartais ir baidarės teikia romantikos, pavyzdžiui, jei leisitės į naktinį plaukimą baidare po Vilnių.

Vandens motociklai teikia šūsnį gerų emocijų

Norintys kažko ypatingo, nekasdienio, ekstremalaus turėtų įsigyti dovanų kuponą plaukti kateriu ar vandens motociklu. Neabejokite, ši pramoga dovanos nepamirštamas emocijas, daugybę įspūdžių ir nenustebkite, jei „užsikabinsite“ ir norėsite tai pakartoti dar ne kartą. Ši vandens pramoga populiari tarp ekstrymui neabejingų porų, taip pat draugų kompanijų.

Populiarumo viršūnėje – vandenlentės

Jau kelias vasaras iš eilės vandens pramogų sąraše viena iš aukščiausių pozicijų atitenka vandenlentėms. Geriausia yra tai, kad ši pramoga yra nepriklausoma nuo bangavimo, nuo oro sąlygų, nebūtinas vėjas, todėl ja pasinaudosite bet kada (žinoma, šiltuoju metų laiku).

Vandens slidės – taip pat populiarus pasirinkimas norintiems šaunaus laiko ant vandens. Jei pats esate aktyvių vandens pramogų gerbėjas ir nebijote sušlapti, įsigykite šią pramogą arba dovanokite bičiuliui, šeimos nariui, kuriam linkite nepaprastų įspūdžių ir daugybės šaunių emocijų.

Vandens batutai

Pastaruoju metu ir pas mus išpopuliarėję vandens batutai yra tikri pramogų centrai, sulaukiantys didžiulių pramogautojų srautų. Ir ne be reikalo... Čia pasikrausite daug gerų emocijų, smagiai praleisite laiką, pasportuosite ir tikrai prisiminsite šią pramogą su šypsena. Pirkite sau arba dovanokite draugui. Šios vandens pramogos idealiai tiks bernvakariui, mergvakariui, draugų susitikimui, gimtadienio šventei ir kitomis progomis, kai laiką leisti su kompanija norite nepaprastai smagiai ir netradiciškai.


Vandens pramogos Palangoje – tai viena populiariausių pramogų kategorijų. Nusprendę tokią dovaną padaryti sau ar artimam žmogui, negaiškite laiko jos ieškodami – mūsų svetainėje platus vandens pramogų pasirinkimas, tad kiekvienas iš Jūsų atras tai, kas geriausiai atitiks poreikius ir pomėgius.

Komentarai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą