Valentino dienos sveikinimai

Valentino dienos sveikinimai

Valentino diena, tai meilės, drugelių pilve, aistros metas. Diena, kai mylimą žmogų norisi sveikinti dar garsiau ir meilę išreikšti visais įmanomais būdais. Vasario 14 diena, tai puikus būdas dar kartą priminti apie savo meilę ir jausmus. Atskleiskite savo jausmus padovanodami mielą ar Jums dviem reikšmingą dovanėlę, meilės ar susitikimo pradžios simbolį. Puiki proga romantiškai praleisti laiką dviese, leisti sau pailsėti. Be dovanėlių ar laiko kartu puiku būtų pradžiuginti mylimą žmogų su sveikinimu. Sukurkite jam gražius žodžius, linkėjimus, iš širdies į širdį. Na, o jeigu sukurti sudėtinga ar jausmų daugiau nei žodžių, pasinaudokite mūsų siūlomais Valentino dienos sveikinimias Jai ir Jam.

Valentino dienos sveikinimai Jam

Pasveikinkite mylimą vyrą palinkėdami jam dalykų, kurių iš tikrųjų linkite. Pagalvokite, kokie meilės simboliai ar žodžiai jums abiem yra svarbūs. Nebijokite klysti – nuoširdus sveikinimas ar linkėjimas negali būti netaisyklingas. Vyrai taip pat mėgsta žodžius, nes jausmų išraiška svarbi kiekvienam. Valentino dienos sveikinimai jam – mes padėsime Jums, jeigu pritrūksta žodžių ar tiesiog norisi pasveikinti originaliai.

✨ Tai, ką Tau jaučiu, man yra kažkas nauja ir nepaprasta... Tad sveikinu su Meilės diena, su mūsų pasakos pradžia!

✨ Šv. Valentino proga man kiekvieną kartą primena dieną, kai Tave sutikau. Dieną, kuri padovanojo man laimę – Tave.

✨ Ėjau gyvenimo keliu. Ieškojau,
Kas širdį manąją jausmu prabilt įkvėptų.
Kol ranką Tavąją savojoj pajutau;
Ir abejonių nebeliko; meilės link žengiau.
Dabar... Myliu Tave kas dieną vis stipriau!

✨ Brangusis, Valentino dienos proga noriu Tau ištarti Ačiū: už rūpestį, už atsidavimą, tvirtą žodį, kupiną švelnumo ir atsakomybės, už besąlyginę meilę, kuri leido man patikėti stebuklais ir savimi iš naujo.

✨ Esi mano stiprybė, mano džiaugsmas ir švytinčių akių priežastis. Mano širdies Namai, kuriuose pažinau gražiausią pasaulyje jausmą – Meilę. Su Šv. Valentino diena.

✨ Kai Tu šalia, man niekas nebaisu.
Kai Tu šalia, aš laimingiausia moteris esu.
Ne tik šiandieną – Valentino dieną.
Tu – amžina dalis manosios sielos.

Valentino dienos dovanos

Nustebink per šį Valentiną...

Ieškote ko nors ypatingo, kuo galėtumėte nustebinti savo mylimąjį šią Valentino dieną? Taigi, neišvaisykite Kupidono strėlių - šią Valentino dieną. Mūsų dovanos nutrenks tarsi žaibas. Nustebink kažkuo ypatingu - kur rasite visas geriausias Valentino dienos dovanas!

DOVANOS JAI IR JAM

✨ Prašiau gyvenimo, kad man atsiųstų daugiau įkvėpimo, daugiau džiaugsmo ir prasmės. Ir jis man atsiuntė Tave. Vyrą, kurio dėka atradau tai ir dar daugiau... Ir žinau, kad ši nuostabi kelionė dviese tik prasideda. Su Tavimi, mano Meile.

✨ Būti Tavo žmona – geriausia, kas galėjo nutikti mano gyvenime. Su Meilės švente!

✨ Rytą – bučkį Tau siunčiu,
Dieną – mintimis apkabinu,
Bet geriausia – vakare –
Po darbų lauks staigmena.
Su Meilės diena!

✨ Žinau, kad mūsų meilei daug žodžių nereikia – ji gyva gražiausiais jausmais. Tačiau pasakyti, kaip Tave myliu, man visad labai gera ir džiugu. Esu laiminga, kad Tave turiu! Su Šv. Valentino diena, brangusis.

✨ Atėjai į mano pasaulį ir apglėbei pačia gražiausia Meile, kurioje atradau ramybę, saugumą bei laimę. Su Šv. Valentino diena. Myliu Tave!

✨ Kadais nedrąsiai užgimęs jausmas, šiandien tampa nuostabia priežastimi pasakyti: „Myliu“. Gražios Tau, mielasis, Šv. Valentino dienos. Labai Tavęs ilgiuosi ir skaičiuoju dienas, lig kol vėl Tave pamatysiu ir galėsiu apkabinti, pabučiuoti...


Jums taip pat gali patikti Valentino dienos atvirukai


✨ Valentino dieną, kai širdelėm žodžiai virs,
Mes nebyliai meilę viens kitam kalbėsim akimis.
Jos tokios iškalbingos... niekad neapgaus.
Jose Tave iš karto tądien pažinau –
Vos žvilgsniams susitikus, žinojau, – suradau.
Su Meilės diena, mano gyvenime žmogau.

✨ Šiandien bučkių bus daugiau, nes mana širdelė spurda dėl Tavęs kasdieną vis stipriau!

✨ Meilės laiško nerašysiu,
Bet kai ką Tau pasakysiu.
Aš žinau, kad Tu žinai –
Myliu ir mylėsiu amžinai!
Gražios Valentino dienos,
mano meile!

Valentino dienos sveikinimai Jai

Valentino dienos sveikinimai Jai

Moterys myli ausimis ir nereikėtų to nepamiršti. Gražių žodžių ir komplimentų niekada nebus per daug. Na, o meilės diena, tai puiki proga dar kartą pasakyti gražius žodžius, palinkėti gražių dalykų ir sukurti naujų bendrų planų, svajonių. Moterys vertos ne tik meilės, bet ir gražių žodžių bei komplimentų, tegul Valentino diena būna puiki proga tai įgyvendinti. Valentino dienos sveikinimai Jai - pasisemkite idėjų ir nustebinkite Ją!

✨ Švento Valentino dieną,
Dar kartą ištarti noris:
„Būk laiminga, mano miela!“
Savo žavesiu – puoši pasaulį
Ir esi jame manoji Saulė.
Myliu aš kasdien stipriau;
Džiaugsmas, kad Tave radau!

✨ Diena, lyg iš naujo įprasminanti mūsų stiprių jausmų kupiną kelionę dviese, kurioje įveikėme gyvenimo audras ir užaugome dar kartą. Su mūsų Meile, su mūsų didžiausia Stiprybe. Ačiū, kad visada buvai ir esi mano gyvenimo dalimi.

✨ Su Meilės diena, brangioji. Esi mano įkvėpimas ir gražiausių gyvenimo pokyčių priežastis. Myliu Tave!

✨ Ji mitais apraizgyta, kiekvieno apkalbėta,
Jausmų, aistrų stipriausių pažymėta.
Ji keičia kiekvieną, prie kurio prisiliečia.
Ji – Meilė, atėjusi Tavuoju vardu,
Ir mano gyvenimas virto džiaugsmu.
Su Meilės švente, mano mieloji.

✨ Nuo pirmojo žvilgsnio iki laikui nepavaldžios meilės... Tu – geriausias mano gyvenime nutikęs stebuklas, aplankęs netikėtai ir širdyje įstrigęs visam gyvenimui. Su Šv. Valentino diena, brangioji.

✨ Tegul mūsų meilė metams bėgant skleidžiasi ir žydi, kaip šios nuostabios gėlės – mano dėkingumo, meilės ir pagarbos Tau simbolis. Labai Tave myliu!

✨ Kol Tavęs nesutikau, meile abejojau.
Tačiau dabar tikrai žinau – Tu ta,
Kurios mana širdis veiduos slapčia ieškojo.
Jausmu gražiausiu mane apdovanojai.
Gera, kad esi mano mylimoji.
Su Šv. Valentino diena.
Mylėkim šiandien ir visada!

✨ Amūras – taiklus bičas – meile užkrėtė kartą ir visiems laikams. Su Šv. Valentino diena, žmonele mylima! Nusišypsoki savo šypsena gražia!

✨ Šv. Valentino dienos proga noriu pasakyti, kad nesvarbu, kokia diena bebūtų, visada žinok, kad kiekvieną Tave myliu vienodai: aistringai, besąlygiškai ir kupinas gilaus dėkingumo, kad likimas nusprendė mūsų kelius sujungti neįkainojamai gyvenimo patirčiai – Meilei.

✨ Už meilę pakelkime šiądien taures,
Pamirškime kadais neišsakytą mintį...
Tebus diena ši startas į naujas erdves,
Kuriose iš naujo meilėje atgimsim.
Su Šv. Valentino diena.

✨ Šv. Valentino dieną kviečiu švęsti mūsų meilę, sukūrusią prasmingiausius gyvenimo dalykus ir kiekvieną dieną įkvepiančią siekti svajonių. Jaučiuosi gyvenimo apdovanotas, kad jame esi Tu.

✨ Jausmui, kurį dovanojai atėjusi į mano gyvenimą, apsakyti dažnai pritrūkstu žodžių, tačiau žinau viena: dabar aš iš tikrųjų gyvenu kiekvieną dieną. Gyvenu, vedamas Meilės Tau. Su Šv. Valentino diena, mano džiaugsme.

✨ Gražiausi žiedai, mano gražiausiai gyvenimo gėlei. Te sušildys Tavo tyrą širdį šią nuostabią dieną. Su mūsų Meilės švente!


Jums taip pat gali patikti Valentino dienos atvirukai


✨ Šią Meilės dieną nesipykim,
Šią gražią dieną prisiminkim,
Kad mylim viens kitą labai,
Nors suliepsnoja šie jausmai.
Tokia štai meilė ši ugninga:
Šiandien – karšta, jausminga,
Rytoj – žaibais griausminga.
Tačiau labiau už viską žinau tai:
Tu mano džiaugsmas amžinai!

✨ Vakar, šiandien, rytoj ir kol eisime viena gyvenimo kryptimi, mano širdis plaka Tavuoju ritmu ir dėl Tavęs. Myliu!

Valentino dienos dovanos

Nustebink per šį Valentiną...

Ieškote ko nors ypatingo, kuo galėtumėte nustebinti savo mylimąjį šią Valentino dieną? Taigi, neišvaisykite Kupidono strėlių - šią Valentino dieną. Mūsų dovanos nutrenks tarsi žaibas. Nustebink kažkuo ypatingu - kur rasite visas geriausias Valentino dienos dovanas!

DOVANOS JAI IR JAM

Valentino diena – viena gražiausių švenčių, kuria džiaugtis gali visi įsimylėjėliai arba dar laukiantys savo meilės. Tai puiki proga praleisti laiką su mylimu žmogumi, prisiminti, kaip rūpite vienas kitam. Tegul tai būna džiugi šventė, kurios metu ne tik kartu praleisite laiką, galbūt apsikeisite dovanėlėmis, bet ir nepagailėsite gražių žodžių ir linkėjimų mylimam žmogui.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Naujausias rašinys
Šiais laikais turime labai platų pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tiks ir patiks....
Daugiu sveikinimų
Kūčių vakaras, laukimas, paslaptis ir – stebuklingas Kalėdų rytas. Taip laukiamas Kalėdų senelis pradžiugins kiekvieną, kuris juo tiki. Tačiau...
Jubiliejus – rimta, solidi ir tuo pačiu džiaugsminga proga švęsti. Švęsti gyvenimą, pasiekimus, įgyvendintas svajones, planus arba tiesiog gražią...
Gimtadienis – nuostabi, linksma ir svarbi šventė, kuri kiekvienais metais gali būti vis kitokia. Norėdami pasveikinti artimą žmogų, stengiamės...
Kokios mintys kyla, kai pagalvojate apie savo draugę? Kokio emocijos, jausmai? Tikime, jog išreikšti visą tai žodžiais ne visada lengva. Ką jau...
Pilnametystė – tokia svarbi ir džiaugsminga šventė, kurios ilgai laukiama. Jau vaikystėje/paauglystėje svajojama apie tai, koks gyvenimas bus...
Draugas artimiausiu metu švęs savo gimimo dieną? Jau pakvietė ir Jus? Ieškote ypatingos dovanos ir turite milijonas idėjų, bet nežinote, ką...