Šv. Valentino diena

Valentino diena (arba Šv. Valentino diena) - tai diena, skirta švento Valentino, meilės ir jausmų globėjo garbei pagerbti, švenčiama pasaulyje kažkur nuo 496 m. po Kr. Ji dažnai laikoma proga išreikšti jausmus meilės ir prieraišumą. Paprastai Valentino diena yra švenčiama tarp dviejų įsimylėjusių žmonių. Poros keičiasi Valentino atvirukais, gėlėmis ar kitomis dovanomis, kad parodytų savo meilę vienas kitam.

Valentino diena Lietuvoje švenčiama vasario 14-ąją. Paprastai tai būna smagi ir romantiška diena poroms, nors kartais vienišiems žmonėms tai gali būti tikras iššūkis.

Valentino dieną galima švęsti įvairiais būdais, priklausomai nuo žmogaus. Kai kurie populiarūs užsiėmimai apima laiko praleidimą su ypatingu žmogumi, dovanų keitimosi, gėlių dovanojimu, keitimąsi atvirukais ar meilės žinutėmis. Bet populiarus būdas Lietuvoje atšvęsti Valentino diena yra ėjimas į jaukų romantiška restoraną.

Valentino dienos dovanos

Nustebink per šį Valentiną...

Ieškote ko nors ypatingo, kuo galėtumėte nustebinti savo mylimąjį šią Valentino dieną? Taigi, neišvaisykite Kupidono strėlių - šią Valentino dieną. Mūsų dovanos nutrenks tarsi žaibas. Nustebink kažkuo ypatingu - kur rasite visas geriausias Valentino dienos dovanas!

DOVANOS JAI IR JAM

Kad ir kaip būtų švenčiama Jūsų Valentino diena - tai priminimas, kad reikia atsitraukti nuo gyvenimo šurmulio ir švęsti meilę visomis jos formomis. Kai kuriems tai gali būti proga praleisti kokybišką laiką su artimu žmogumi. Kitiems tai gali būti diena, kai galima parodyti dėkingumą šeimai ir draugams, kurie buvo šalia jums.

Valentino diena vadinama meilės, įsimylėjėlių diena, kuri švenčiame skirtingose pasaulio šalyse vasario 14 dieną. Artėjant šiai šventei prekybos...
Vasario 14-oji - įsimylėjėlių diena, kai poros gali ypatingai pasidžiaugti vienas su kitu ir parodyti vienas kitam savo dėkingumą bei begalinę...
Valentino diena, tai meilės, drugelių pilve, aistros metas. Diena, kai mylimą žmogų norisi sveikinti dar garsiau ir meilę išreikšti visais...