Susirask antrąją pusę: tradicinės ir netradicinės pažintys

Susirask antrąją pusę: tradicinės ir netradicinės pažintys

Viskas! Nuo rytojaus nebebūsiu vieniša(-as) – ieškosiu antros pusės. Ir taškas. Ir nenurimsiu, kol nesurasiu...

Jei ryte prabudote savo viengungiškoje lovoje su tokiu nusiteikimu, sveikiname, jus netrukus aplankys sėkmė. Tik sakydami „netrukus“ būsime nelabai konkretūs. Tai gali būti ir savaitė, ir mėnuo, ir pusmetis, tačiau finalas aiškus – kai esate nusiteikę surasti antrąją pusę, būtinai ją surasite. Anot psichologų, pirmas žingsnis ieškant antrosios pusės yra pasiryžimas ir pozityvus nusistatymas, kad jums iš tikrųjų antros pusės reikia. Toliau – nuo asmenybės ir aplinkos priklausantys procesai.

Antros pusės paieška

Ieškant antros pusės yra svarbūs trys dalykai:

  1. Nusiteikimas, kad nebenorite būti vienišas
  2. Aiškių tikslų apibrėžimas ir nusistatymas
  3. Tinkamų pažinčių būdų pasirinkimas

Jei jau nusiteikėte, kad antra pusė reikalinga, reiktų šiek tiek padirbėti ir su savimi. Pirmiausia – daugiau meilės sau. Jei mylite save, reiškia sugebėsite įtikinti ir kitus jus mylėti. Jei jaučiatės apgailėtinas, niekam tikęs, pervargęs nuo buvusių toksiškų santykių – padarykite pertraukėlę, atsigaukite, pasisemkite pozityvių minčių. Niurzgos ir bambekliai sunkiai susiranda antras puses, nebent tokias pačias, kaip ir jie – amžinas niurzgas ir bambeklius. Tai užprogramuoti konfliktai, todėl tokios poros nelinkime niekam.

Savo savijautą galite susitvarkyti per keletą savaičių – paimkite atostogų, pakeiskite profesiją, nuvažiuokite į Druskininkus kelioms dienoms sveikatingumo procedūrų, pabendraukite su senais gerais draugais (gyvai), gal net apsilankykite pas psichologą, paskaitykite motyvuojančių knygų, pažiūrėkite filmų ar vaizdo klipų, pakeiskite šukuoseną ir aprangos stilių. Taip pat galite atnaujinti namų interjerą, kad atrodytų, jog nuo dabar prasideda naujas gyvenimo etapas.

Per tą laiką, kol ilsėsitės nuo savigraužos ir neigiamų minčių, pagalvokite ir apie tai, kokios antros pusės norėtumėte.

Amžius – svarbu!

Čia reiktų prisiminti, kad tikslai skirtingi priklausomai nuo amžiaus.

Jei jums 18-23 metai, jums greičiausiai reikia daugiau kūniškų santykių, sekso, vakarėlių, bet kartu ir bendraminčių. Jūsų būsimoji antra pusė turėtų būti ir draugas, ir šokių partneris, ir lovos partneris, ir žmogus su kuriuo smagu pasijuokti, paplanuoti ateitį.

Jei jums 23-30 metų, jums labai svarbi draugystė, ištikimybė, bendri interesai dėl namų ir šeimos. Taip pat reikia ir seksualinio artumo.

30-45 metų žmonėms labai svarbus tarpusavio sutarimas ir supratimas, draugyste, pagarba, tačiau atsiranda noras ir būti savarankiškiems, turėti savo erdvę, net savus namus.

Vyresniems, nei 45 metų žmonėms seksualinis ryšys nebėra toks svarbus, tačiau svarbi draugystė ir pasitikėjimas. Tokio amžiaus žmonės nori būti kartu, jie turi savo draugų ratus, pomėgius, net priklausomybes ar nedideles ydas. Iš antrosios pusės kartais prašoma ir tolerancijos bei tylaus pritarimo.

Kai nusistatote savo būsimosios antros pusės „paveikslą“, venkite išvaizdos nusistatymų. Liekna blondinė? Ne viena apkūni moteris dėl mylimojo gali numesti keliolika kilogramų, o per 3-4 valandas grožio salone gali tapti holivudine blondine, todėl išvaizdos nusistatymai yra nereikalingi. Tas pats ir su vyrais. Keli mėnesiai sporto klube, subalansuotas maistas, keli apsilankymai pas vyrų kirpėją ir prieš jus tvirtas ir vyriškas ponas, kuriam negalite atsispirti.

Tradiciniai ir netradiciniai pažintys

Kai jau įsivaizduojate, kokia turėtų būti antroji pusė, laikas imtis veiksmų. Yra keli tradiciniai ir netradiciniai antrosios pusės paieškos būdai.

Tradicinės pažintys

Tradiciniai būdai – tai gyvi susitikimai su žmonėmis bendrų draugų vakarėliuose, asmeninėse šventėse, net įmonės renginiuose. Jaunesni antros pusės ieško baruose ir klubuose, vyresni – bendraminčių rateliuose. Tradiciniai būdai labai tinka, kai žmogus yra laisvai bendraujantis, su teigiamu požiūriu į aplinką. Kitais atvejais labiau tinka ir netradiciniai būdai.

Netradicinės pažintys

Tradicinės pažintys

Greitieji pasimatymai (dar kitaip SPEED DATING)

Turbūt pats efektyviausias netradicinis būdas surasti antrąją pusę. Viskas vyksta specialaus pasimatymų renginio metu. Dalyvauja 10 vyrų ir 10 moterų. Moterys sėdasi prie stalo, o tada prie jų prisėda po vyrą. Jie bendrauja 4 minutes, tada vyrai persėda prie kito stalo. Kai visi pabendrauja su visais, užpildomos anketos pažymint, ar norėtum su tuo žmogumi pabendrauti dar, ar jis patiko. Kai abiejų pažymėjimai sutampa, tiems žmonėms yra suteikiami kontaktai. Toliau bendraujama asmeniškai telefonu ir kitais kanalais.

Pasimatymas

Speed dating pažintys

Jautiesi vienišas, be antrosios pusės? Neturi laiko ar nežinai tinkamo būdo, kaip susipažinti su žmogumi, kuris taptų nuolatiniu gyvenimo palydovu? Nueik į greitą pasimatymą, ir gal tai bus naujos gražios pažinties pradžia!

NORIU Į PASIMATYMĄ

Keletas greitųjų pasimatymų ir tikrai atsiranda su kuo nueiti į normalų ilgąjį pasimatymą. Ten jau bendrauti galima be jokių pašalinių ir taip atsiranda įdomių pažinčių.

Pažintys internetu

Yra ne viena pažinčių svetainių, pavyzdžiui, Draugas.lt, kurių tikslas – padėti žmonėms susirasti antrą pusę. Jų esmė – peržiūrėti anketą ir parašyti laiškelį. Tada susitarti dėl pasimatymo ir bendravimą perkelti į kitą lygmenį, jei abiems patinka... Bėda ta, kad anketose informacija gali būti netiksli, o tai sukelia šiokių tokių nusivylimų. Bet kuriuo atveju, antros pusės paieškos savotiška yra loterija...

Pažinčių agentūros

Pažinčių agentūros dirba panašiai kaip pažinčių svetainės, tačiau jos užtikrina, kad anketa bus paruošta išsamiai ir su teisingais duomenimis. Tokiose agentūrose dirba psichologai, kurie įvertina asmenybių tipus ir parenka tinkamiausius (jų požiūriu) kandidatus. Visada išlieka nedidelio melo tikimybė, todėl kartais jų sprendimai būna netikslūs. O kas sakė, kad piršlybos – tikslusis mokslas?

Iš visų paminėtų netradicinių būdų efektyviausias yra greitieji pasimatymai, nes žmonės čia vienas kitą iš karto mato gyvai, nereikia slėptis po retušuotomis arba keleto metų senumo nuotraukomis. Per tas pirmąsias keturias minutes pokalbio paaiškėja, ar „biolaukai sutampa“, ar nelabai. Žmonės vienas kitam užduoda klausimus, todėl gauna išsamią informaciją, o ne sausą anketą. Be to toks renginys yra būdas maloniai praleisti laiką ir susipažinti su naujais žmonėmis, pabendrauti su jais apie bet ką. Toks būdas negarantuoja, kad pirmą vakarą susirasite antrąją pusę – reikės dar ne vieno pasimatymo, kol galėsite nuspręsti, ar tikrai su tuo žmogumi norite bendrauti likusį gyvenimą. Bet pradžia yra daug žadanti...


Susirasti antrąją pusę – rimtas užsiėmimas. Svarbu neįsprausti savęs į griežtus terminus (susirasiu antrą pusę per 2 mėnesius), neperspausti su išvaizda (liekna, 186 cm blondinė) ir laisviau žiūrėti į socialinį statusą (nevedęs, su namu prie ežero netoli Trakų ir visureigiu). Visada reikia išlikti pozityviam, neatvirauti apie savo skaudžias patirtis ir nebrukti per prievartą savo pasaulėžiūros bei ideologijos. Tada viskas bus gerai.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Naujausias įrašas
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Renkantis dovaną močiutei Kalėdų proga, svarbu atsižvelgti į jos pomėgius ir asmenybę. Ši šventė yra puiki galimybė parodyti močiutei, kiek ji jums reiškia, todėl svarstykite apie asmenišką ir prasmingą dovaną. Tegul tai būna kažkas, kas privers ją jaustis mylima ir vertinama - nuo rankų darbo dirbinių iki apsilankymo SPA salone ar įspūdingos knygos. Į šį procesą įdėkite širdį, ir jūsų močiutė tikrai įvertins jūsų pastangas.
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Šeimai skirti kalėdiniai filmai sukuria šiltą ir jaukų atmosferą, kupiną šventinės magijos ir meilės. Jie dažniausiai pasakoja istorijas apie draugystę, artimųjų ryšį, ir, žinoma, kalėdines dovanas, kurios atneša stebuklus ir šypsenas. Tokių filmų žiūrėjimas – puiki proga šeimai susiburti ir kartu patirti Kalėdų džiaugsmą.
Mūsų akys - tai daugiau nei tik regėjimo organai. Jos yra unikalus, asmeninis mūsų biologijos kūrinys, kuriame slypi paslaptis ir grožis. Šiose...
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.