Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ar esate pasiruošę aktyviam plaukimo turui, kurio dar niekada nesate išbandę? Taip tikriausiai dar neteko pažinti Šventosios upės unikalių kampelių. Kviečiame išbandyti ekologišką, nepakartojamo grožio, trijų skirtingų peizažų, gilią istoriją menantį maršrutą irklentėmis Šventosios upe ir susipažinti daugiau apie mūsų pajūrį, Būtinge ir Baltijos jūros ištakomis.

SUP turas Būtingė-Šventoji-Baltijos jūra yra unikalus tuo, kad vaikščioti niekur nereikia – tiesiog plaukiate Šventosios upe saugia irklente ir stebite nuostabią gamtą, bei žmonių paliktus architektūrinius paminklus, bei kasdieninį jų gyvenimą. Upe plaukiate nedidele grupele ar net vieni, todėl tai puikus būdas ne tik pažinti mūsų Šventosios upe, bet ir pailsėti.

SUP turo ilgis – apie 10 kilometrų ir trunka apytiksliai 3 valandas.

Ką gaunate SUP turo Būtingė-Šventoji-Baltijos jūra metu:

 • Profesionalią ir patikimą irklentę;
 • Hidrokostiumą;
 • Irklą;
 • Reikalingas vandens apsaugos priemones – saugos lyną, gelbėjimosi liemenę;
 • Išsamų instruktažą, kaip valdyti irklentę;
 • Gido nurodymus, kur ir kaip plaukti, į ką atkreipti dėmesį.

Su savimi privalote turėti gerą nuotaiką, pageidautina artimų draugų kompaniją ir norą pamatyti bei patirti kažką naujo, neatrasto ir gražaus.

Irkluodami turo metu pamatysite

 • Senovinę Būtingės bažnyčią (tai yra starto vieta netoli bažnyčios);
 • Keturis Šventosios tiltus;
 • Beždžionių tiltą;
 • Šventosios uostą;
 • Šventosios upės ištakas į Baltijos jūrą.

Rezervuokite – tai viena iš populiariausių pramogų Šventojoje. Pamatykite visą Šventąją iš upės pusės, o ne iš triukšmingų gatvelių – susipažinkite su tikruoju pajūrio gyvenimu iš arčiau!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Palanga
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
3 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Kita informacija Kita informacija:
Užsiėmimai vyksta nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos. Paslauga teikiama asmenims nuo 16 m. amžiaus. Jaunesnius privalo lydėti suaugusysis.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Sup turas Būtingė - Šventoji - Baltijos jūra

Šio metu šios paslaugos prekyba laikinai sustabdyta.
Palanga, 1 asm.
30 dienų
 
 • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Kas organizuoja šį SUP turą Būtingė-Šventoji-Baltijos jūra?

SUP turą Būtingė-Šventoji-Baltijos jūra organizuoja SEA PARADISE irklenčių mokykla, įsikūrusi Palangoje. Tai aukščiausio lygio irklenčių profesionalai, itin svariai prisidedantys prie šio sporto populiarinimo Lietuvoje.

Ar galima atsivežti savo irklentę?

Jei atvykstate didesnėje kompanijoje ir kažkas turi irklentę – nieko tokio. Norime pabrėžti, kad mūsų nuomojamos irklentės yra profesionalios, saugios ir patikrintos, todėl galime garantuoti, jog kelionė bus sklandi. Atsivežus savo SUP tokių garantijų suteikti negalime.

Ar galiu padovanoti šį SUP turą kaip dovaną?

Taip. Tai ideali dovana atvykusiems poilsiauti savaitgalį, todėl drąsiai užsisakykite, atsispausdinkite kuponą ir įteikite jį kaip dovaną savo draugams, kolegoms ir giminaičiams – jie tikrai bus maloniai nustebinti.

Ar galima į šį plaukimą irklentėmis turą leistis su vaikais?

Irklentės yra skirtos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Jiems yra naudojamos kiek mažesnės ir platesnės irklentės, todėl jei norite į turą leistis su 10-14 metų vaikais – maloniai prašome. Mažesniems vaikams SUP valdymas gali būti sudėtingas, dėl to rekomenduojame su jais neplaukti, nebent esate patyrę irklentininkai.

Sea Paradise Surf Sports Center

Sea Paradise irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei vandens sporto mokyklų asociacijai VDWS. Mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje priklausanti VDWS asociacijai.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą