SPA su nakvyne – ideali dovana stokojantiems laiko sau

SPA su nakvyne  – ideali dovana stokojantiems laiko sau

Daugelis šiuolaikinių žmonių puikiai žino, kas yra didelis darbo ar mokslo krūvis, rūpinimasis šeima, nuolatinis skubėjimas ir laisvo laiko stoka, stresas, nerimas ir pan. Esate vienas tokių, o gal ieškote dovanos nuolat visur skubančiam artimajam, bičiuliui, kolegai? Žinome, kaip priversite jį stabtelėti ir skirti laiko kokybiškam poilsiui! Įteikite prašmatnią ir naudingą dovaną – SPA su nakvyne!

SPA su nakvyne – universali dovana

Tokia dovana paskatins šiek tiek sulėtinti tempą ir stabtelėti, skirti laiko sau, brangiam žmogui ar šeimai (priklausomai nuo to, keliems asmenims skirtas toks dovanos kuponas). Poilsiu mėgaudamasis vienas dovanos gavėjas turės visas galimybes susikoncentruoti į save, savo laiką, atrasti vidinę harmoniją, kuri – ne paslaptis – darbų sūkuryje išsibalansuoja. Jei dovanos kuponas nakvynei su SPA skirtas porai – tuomet tai šauni proga pabūti su artimu žmogumi, atitrūkti nuo kasdienybės ir kokybiškai praleisti laiką bei santykiams įpūsti naujų „vėjų“. Tokia dovana gali būti skirta ir šeimai. Reikia pasidžiaugti, kad mūsų šalyje įsikūrę kurortai yra orientuoti į šeimų su vaikais poilsį, tad galite neabejoti, jog ir mažieji poilsiautojai turės smagių veiklų.

Kokios paslaugos laukia?

Jei nusprendėte įsigyti dovaną SPA su nakvyne, tai mūsų svetainėje maloniai nustebins asortimentas. Paprastai tokias nakvynės paslaugas teikia viešbučiai, ištaigingi dvarai arba sanatorijos. Bet kuriuo iš šių variantų bus pasirūpinta komfortišku ir aukšto lygio svečių apgyvendinimu ir poilsiu.
Kokios procedūros priklauso? Tai lemia konkreti dovana ir viešbučių bei sanatorijų pasiūlymai. Vienos dovanos orientuotos į poilsį su nakvyne, kai SPA procedūras klientas gali pasirinkti pats iš tų, kurios įtrauktos į dovanų kuponą, arba sumokėti už norimas papildomai. Kai kurie dovanų kuponai yra su konkrečiomis SPA procedūromis arba net sudarytomis poilsio, sveikatingumo programomis. Tai išties puikus sprendimas, kai pačiam nereikia rūpintis niekuo. O procedūrų sąrašas labai platus: mankštos, terapijos (pavyzdžiui, tobulas pasirinkimas atsipalaiduoti – aromaterapija), šiaurietiškas ėjimas, važiavimas dviračiais, druskų kambarys (idealus variantas šeimoms su vaikais), masažai (jų pasirinkimas itin platus), apsilankymas baseinuose ir pirtyse, mėgavimasis sūkurinių vonių malonumais ir kt.
SPA su nakvyne – dovana, kuria naudodamiesi galite turėti itin platų pramogų ir veiklų spektrą. Daugelyje viešbučių bei sanatorijų yra įrengtos net kino salės, veikia sporto klubai, yra galimybė žaisti stalo tenisą, biliardą ir kt. Tad Jūsų laisvalaikis bus labai turiningas ir produktyvus, leisiantis visiškai atsiriboti nuo kasdienybės.
Maitinimas – jis gali būti įtrauktas į dovanų kuponą arba ne. Galima rinktis dovanų kuponus nakvynei su pusryčiais, pietumis ir / ar vakarienėmis. Viskas priklauso nuo poreikių. Jei maitinimas bus įtrauktas, rinksitės iš kelių dienos alternatyvų, jei maitinimas neįtrauktas, tuomet ragausite bet kuriuos patiekalus iš meniu už juos sumokėdami atskirai.

Dažnai jei nakvynė su SPA apima ne tik grožio, bet ir sveikatingumo procedūras, į paslaugas įtraukiama ir gydytojo konsultacija.

Kodėl SPA su nakvyne – geriausia dovana?

Įteikdami tokią dovaną mylimam žmogui, brangiam bičiuliui parodysite dėmesį ir neleisite suabejoti Jūsų rūpesčiu ir meile. Taip dovanosite geriausią laiką, kokybišką poilsį, sveikatą. Tai puiki dovana tiems, kurie pasiilgo romantikos, tiems, kurie nori porą ar daugiau dienų būti lepinami, tiems, kurie negali ištrūkti iš darbų ir buities sūkurio, ir visiems, kurie rūpinasi savo sveikata, grožiu bei laisvalaikiu.


Nusprendę įsigyti kuponą SPA su nakvyne  nesiblaškykite – rinkitės mūsų svetainėje ir skubėkite dovanoti geriausių emocijų bei laiko brangiems žmonėms arba sau!

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Naujausias įrašas
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Renkantis dovaną močiutei Kalėdų proga, svarbu atsižvelgti į jos pomėgius ir asmenybę. Ši šventė yra puiki galimybė parodyti močiutei, kiek ji jums reiškia, todėl svarstykite apie asmenišką ir prasmingą dovaną. Tegul tai būna kažkas, kas privers ją jaustis mylima ir vertinama - nuo rankų darbo dirbinių iki apsilankymo SPA salone ar įspūdingos knygos. Į šį procesą įdėkite širdį, ir jūsų močiutė tikrai įvertins jūsų pastangas.
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Šeimai skirti kalėdiniai filmai sukuria šiltą ir jaukų atmosferą, kupiną šventinės magijos ir meilės. Jie dažniausiai pasakoja istorijas apie draugystę, artimųjų ryšį, ir, žinoma, kalėdines dovanas, kurios atneša stebuklus ir šypsenas. Tokių filmų žiūrėjimas – puiki proga šeimai susiburti ir kartu patirti Kalėdų džiaugsmą.
Mūsų akys - tai daugiau nei tik regėjimo organai. Jos yra unikalus, asmeninis mūsų biologijos kūrinys, kuriame slypi paslaptis ir grožis. Šiose...
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.