Skrydis oro balionu garantuos neįkainojamas akimirkas

2019.02.01
rašyta Tobula Dovana
Skrydis oro balionu garantuos neįkainojamas akimirkas

Šiandieniniame laisvalaikio ir pramogų sektoriuje pasirinkimas stulbinamai didelis: nuo pasyvių iki aktyvių pramogų, nuo skirtų tikriems adrenalino fanatikams iki romantikos mylėtojams. Jei ieškote kažko įspūdingo savo laisvalaikiui ar norite tobulos dovanos mylimam žmogui, unikali pramoga bus tobulas pasirinkimas, nes suteiks galimybę dovanoti gerą nuotaiką, neišdildomus įspūdžius ir neįkainojamas, nepamirštamas akimirkas. 

Kodėl skrydį balionu reikia įtraukti į būtinų pramogų sąrašą?

Neretas iš mūsų turi privalomų padaryti darbų / iššūkių sąrašus. Vieni jos sudaro metams, kiti – keleriems, o dar kiti ir visam gyvenimui. Jei ir Jūs tokį sąrašą turite, būtinai į jį įtraukite skrydį balionu. Kodėl? Nors skrydis balionu daugeliui asocijuojasi su romantiškomis akimirkomis drauge su mylimu žmogumi, vien tuo ši pramoga tikrai neapsiriboja. Toli gražu, nes skrydis balionu Vilniuje ar kitoje Lietuvos vietovėje suteiks kur kas daugiau neįkainojamų akimirkų. Pirmiausia, tai skrendančiuosius neabejotinai užburs matomi vaizdai: senove alsuojančių Vilniaus senamiesčio gatvelių tinklas, moderniąją miesto pusę atspindintys šiuolaikinės architektūros statiniai, žaliuojančios ir gyvybę skleidžiančios žaliosios zonos už miesto ribų. Skrendant visą matomą grožį galite ne tik stebėti ir „įrašyti“ į savo atmintį, bet ir pasidaryti įstabių nuotraukų, kurias vėliau žiūrėdami savo telefone ar albume grįšite į tas žavingas akimirkas ir prisiminsite šią pramogą su šypsena.
Skrydis oro balionu – tai ta patirtis, apie kurią galėsite pasakoti draugams, vaikams, net anūkams. Tai išskirtinė pramoga, kurios metu pajusite persipinant begales jausmų: nerimą, baimę, neapsakomą žavesį, grožio pajautimą... Dažną besiruošiantį skristi oro balionu, ypač pirmą kartą, iš pradžių kausto baimė, juntamas jaudulys ir nerimas, bet vos atsiplėšus nuo žemės minėti pojūčiai akimirksniu lieka užmaršty, nes įstabūs vaizdai juos visiškai nukonkuruoja.

Skrydis oro balionu Vilniuje – puiki proga kitu kampu pažvelgti į mūsų šalies sostinę ir pamatyti tą jos grožį, kurio nepastebime kasdien eidami gatvėmis, važiuodami automobiliu ar viešuoju transportu, skubėdami į darbą, namo... Žvilgsnis iš paukščio skrydžio bus nepamainomas ir įsimintinas. Net jei turite didžiulę aukščio baimę, nustebsite, kad apie ją visiškai pamiršite skrydžio metu!

Skrydis balionu Vilniuje – ne tik romantikams

Klaidinga manyti, kad skrydis balionu yra įsimylėjėlių pramoga. Tikrai ne, nes didžiulį nuostabių akimirkų bagažą ji dovanos ir draugų kompanijai, šeimai, kolegų būriui. Gal ieškote ko nors ypatingo savo tėvams vestuvių metinių ar garbingo jubiliejaus proga? O gal tiesiog norite juos nustebinti be progos? Skrydis oro balionu Vilniuje ar kitoje Lietuvos vietovėje bus šauni dovana. Norite nepamirštamo laiko draugų kompanijai (pavyzdžiui, gimtadienio, mergvakario ar kita proga)? Kodėl gi nepakilus visiems oro balionu? Negana to, tai puiki pramoga šeimai su vaikais!

Ne tik smagu, bet ir saugu

Skrydis oro balionu Vilniuje – ir smagi, ir saugi pramoga. Saugumo kriterijus labai svarbus. Balioną valdo tik patyrę pilotai, o pats balionas kruopščiai patikrinamas prieš kiekvieną skrydį. Galbūt bijančius nuramins tai, kad oro balionai yra traktuojami kaip vienos saugiausių oro transporto priemonių.

Ar žinote, kad:

  • Pirmojo oro baliono skrydžio (Prancūzijoje) metu į orą pakilo ne žmonės, bet gyvūnai (skrydis buvo sklandus, o gyvūnai sėkmingai nusileido ant žemės).
  • Oro balione nėra jokių specialių prietaisų, kuriais balionas yra valdomas. Tai reiškia, kad esminis veiksnys skrendant yra vėjas ir degiklis, kurį, priklausomai nuo sąlygų ir skrydžio poreikių, pilotas įjungia arba išjungia.
  • Lietui lyjant skristi oro balionu nerekomenduojama, kadangi kaitinami lietaus lašai gali padaryti žalos baliono kupolui.
  • Oro baliono greitis priklauso nuo vėjo.
  • Visa skrydžio oro balionu pramoga trunka apie 3–4 valandas, į kurias įeina pasiruošimas skrydžiui, instruktažas keleiviams, pats skrydis (laikas ore).

Rinkitės skrydį oro balionu mūsų svetainėje ir leiskitės į nepamirštamą patirtį! Tai puiki investicija į smagų laiką ir turtingą įstabių akimirkų bagažą.

Komentarai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą