Prasmingi gimtadienio sveikinimai

Prasmingi gimtadienio sveikinimai

Gimtadienis – nuostabi, linksma ir svarbi šventė, kuri kiekvienais metais gali būti vis kitokia. Norėdami pasveikinti artimą žmogų, stengiamės išrinkti kuo geresnę dovaną ir kuo labiau pradžiuginti. Tačiau be viso to, norime sukurti gražų ir prasmingą sveikinimą, kuris nebūtų banalus, tiesa?

Nesakome, jog standartiniai, populiarūs žodžiai ir sveikinimai yra blogai, tačiau kartais taip norisi sukurti unikalų, vienetinį, būtent tam žmogui tinkantį. Mes pateiksime Jums idėjų, kaip galėtų skambėti prasmingi gimtadienio sveikinimai, galbūt kažkuri idėja patiks ir Jums.

Nuoširdūs, Prasmingi sveikinimai su gimtadieniu

✨ Miela (Vardas), gimtadienio proga mudu su (Vardas) linkime, kad Tavo dienose nestigtų geros sveikatos, šypsenos, jaunatviškos energijos, darnos namuos... Ir daug daug visko Tau gyvenimas tedovanos!

✨ Miela (Vardas), jubiliejaus proga linkime Jums geros sveikatos, nuostabių patirčių, energingai palydėti dar daugybę gimtadienių bei džiugaus laiko su brangiausiais žmonėmis kartu.

✨ Su gimtadieniu! Šią dieną noriu palinkėti atsipūsti nuo darbų ir kasdienių reikalų, kad ...-ąją sukaktį pasitiktum gera nuotaika ir kūno, minčių lengvumu!

✨ Su gimtadieniu! Truputėlį užjaučiu, kad Tavo jaunystė liko vakarykštėj dienoj. Antra, noriu priminti, kad gimtadienį reikia bent su trupučiu juoko ir gera nuotaika sutikti. Šypseną jau dovanojau, taip? Smagiai atšvęski ir su draugais!

✨ Su gimtadieniu, brangi dukryte! Begalybės Tau laime papuoštų dienų! Labai Tavęs pasiilgau, dar labiau – myliu... Ir gimtadienį linkiu sutikti su džiaugsmu!

✨ Metai keičia metus ir štai – jau (Metai)...
Tačiau, kiek daug gyvenimo jų dienose?
Tad palinkėsiu laukti ne rytojaus progų, –
Dažniau mėgautis dabartimi, gyventi ja.
Su gimtadieniu Tave!

✨ Gyvenimo svarstyklės šiandien lygios – pusė amžiaus įprasminta savąja būtimi. Linkiu, kad tai nebūtų ribos – kad būtų ką atrasti, patirti nepažinto. Kad gyvenimas dar daugel laimės Tau skirtų. Su gimimo diena!

✨ Kiek danguje spindi žvaigždžių, tiek gyvenime Tau laimės, džiaugsmo akimirkų linkiu. Kitaip sakant, visos Begalybės! Su ...-uoju!

✨ Nesvarbu, koks metų skaičius keičia vienas kitą. Svarbiausia, kad dienose džiaugsmas atsvertų liūdesį, o meilė išsklaidytų vienatvę. Tad to ir palinkėsiu Tau šią gražią dieną – gyvenimo pilnatvės. Su gimtadieniu!

✨ Su gimtadieniu, miela (Vardas)! Švęski gyvenimą, švęski jaunystę, puoškis grožiu, charizma, laimės jausmu ir pasiimki iš gyvenimo visko su kaupu! Bučkis!

✨ Gimtadienio ignoruoti nevalia,
Todėl skubu jau pas Tave!
Gražių žodžių glėbį nešu,
Bei pranešu – bus staigmenų.
Tebūnie tai maža paslaptis,
Kad džiaugtųsi Tava širdis!

✨ Gimtadienio proga linkiu drąsa apšviesti slapčiausias savo svajones ir leistis į didžiąją gyvenimo kelionę, kurioje išpildytum jas visas. Metas likimą imti į rankas!

✨ Kaip greitai nuskubėjo (70) žydinčių pavasarių,
Kiek patirties ir išminties brandžios sukaupus
Jūsų mylinti, gerumu ir atjauta kalbanti širdis...
Būkite pasveikinta ir pagerbta šiandieną,
Tepadovanos daug džiaugsmo (70-oji) sukaktis.

✨ (Metai) būna tik kartą gyvenime, tad šiandien nesnausk ir gyvenk taip, jog galėtum ištarti: „GYVENIMAS YRA NUOSTABUS!“ Su gimtadieniu!

✨ Brangus (i) drauge, jaunatviško gimtadienio dieną linkiu, kad Tavo dienos būtų lyg nepaprastų stebuklų kupinas sapnas, iš kurio nesinori pabusti. Lai laimė ir gausa Tavo gyvenimą užplūsta!

✨ Gimtadienio proga noriu palinkėti
Nieko „juodai dienai“ netaupyt.
Gyventi taip, lyg viską jau turėtum,
Gyvenimu neabejoti – juo pasitikėti,
Ir dėl nieko per daug nesigailėti!
Gražaus ...-ojo!

✨ Ne paslaptis – laimė yra gudri laputė ir mėgsta slapukauti. Tad gimimo dienos proga palinkėsiu atrasti būdų ją sugauti ir susidraugauti visam laikui. Sveikinu! Būk laimingas (a)!

✨ Gimtadienio diena – nuostabi proga priminti, kad gyvenime labai svarbu leisti sau ne tik svajoti, bet ir turėti tai, ko trokšti. Tad tobulėk, būk smalsi, atrask, mylėk ir nenustok tikėti savimi!

✨ Brangioji Mama, metai Tau pavaldūs:
Nestokoja džiaugsmo, sveikatos, išminties.
Tad ir Tavosios Gimties dieną palinkėsiu
Vien tik tokios darnios gyvenimo tėkmės:
Būk laiminga, jauskis puikiai, grožiu žydėk.

✨ Gal ir nepastebėjai, bet šiandien Tavo gimtadienis! Tad šį ankstyvą rytmetį pas Tave su sveikinimu skubu: mieloji drauge, labai Tave myliu ir viso pasaulio laimės Tau linkiu!

✨ Linkiu gyvenime sutikti kuo daugiau žmonių, kurie Tavo sieloje paliktų švelnumo, meilės ir tikros draugystės pėdsakus. Su gimtadieniu.

✨ Šią dieną – (pvz., liepos 6-ąją) – pasaulis mums padovanojo stebuklą – Tave. Prabėgo, it mirksnis, metų ...-iolika, ir Tu jau visa mergina. Tad skriski, Mieloji, į norimus tolius ir savo stiprybę pažink. Lai niekas nedrįsta Tavųjų kelionių tamsa suklaidint.

✨ Linkėjimai su ...-uoju gimtadieniu! Kad ir ką sumanytum, gyvenime ženki mažais žingsneliais, tačiau visad – ryžtingai, sėkmingai, ramia sąžine ir patikėjimu savimi.

✨ Kad metai būtų ryškūs, kaip gėlių žiedai. Kad širdis liepsnotų aistra gyvenimui. Kad dienos būtų įprasmintos prasmingais darbais. Kad laimės jausmas lydėtų visais metų laikais. Su gimtadieniu!

✨ Džiaugsmo ašarą dažniau nubraukti,
Darbais ir žiniomis laimę prišaukti,
Meile gyvenimui MEILĘ pakviesti
Ir laime, kurios esi verta, spindėti,
Gimtadienio proga linkiu!

Gimtadienis – puiki proga švęsti ir džiaugtis. Sveikinkite mylimus, artimus, svarbius žmonės, džiaukitės kartu jų pasiekimais, laimėjimais, laime. Dovanokite dovanas su meile, visai nesvarbu, kiek ji kainavo. Tačiau taip pat nepamirškite ir prasmingų gimtadienio sveikinimų, kurie įprasmins Jūsų meilę ir dovaną. Pasinaudokite mūsų sveikinimų pavyzdžiais, pakoreguokite juos pagal savo norus ir nuoširdžiai perduokit juos kitam žmogui. O galbūt pabandykite sukurti savo vienintelį ir unikalų sveikinimą? Bet kokiu atveju, tikimės, jog mūsų aukščiau parašyti sveikinimai Jums bus naudingi.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Naujausias rašinys
Gimtadienis ar tortadienis? Kaip pavadinsime, taip nepagadinsime, tačiau faktas kaip blynas – tai džiugi ir svarbi šventė. Gimtadienis svarbus tiek...
Daugiu sveikinimų
Gimtadienis ar tortadienis? Kaip pavadinsime, taip nepagadinsime, tačiau faktas kaip blynas – tai džiugi ir svarbi šventė. Gimtadienis svarbus tiek...
Kūčių vakaras, laukimas, paslaptis ir – stebuklingas Kalėdų rytas. Taip laukiamas Kalėdų senelis pradžiugins kiekvieną, kuris juo tiki. Tačiau...
Jubiliejus – rimta, solidi ir tuo pačiu džiaugsminga proga švęsti. Švęsti gyvenimą, pasiekimus, įgyvendintas svajones, planus arba tiesiog gražią...
Kokios mintys kyla, kai pagalvojate apie savo draugę? Kokio emocijos, jausmai? Tikime, jog išreikšti visą tai žodžiais ne visada lengva. Ką jau...
Pilnametystė – tokia svarbi ir džiaugsminga šventė, kurios ilgai laukiama. Jau vaikystėje/paauglystėje svajojama apie tai, koks gyvenimas bus...
Draugas artimiausiu metu švęs savo gimimo dieną? Jau pakvietė ir Jus? Ieškote ypatingos dovanos ir turite milijonas idėjų, bet nežinote, ką...