Nedarbo dienos

Nedarbo dienos 2023

Lietuvoje yra keletas oficialių nedarbo dienų, kai dauguma įmonių ir įstaigų yra uždarytos, o darbuotojai gauna atostogas arba dirbantys asmenys gauna papildomą atlygį dirbdami šiomis dienomis.

Šios nedarbo dienos yra numatytos Lietuvos darbo įstatyme ir paprastai jų yra 12 per metus.

Nedarbo dienos 2023

 • 2023-01-01 (sausio 1 d., sekmadienis) - Naujieji metai.
 • 2023-02-16 (vasario 16 d., ketvirtadienis) - Lietuvos valstybės atkūrimo diena.
 • 2023-03-11 (kovo 11 d., šeštadienis) - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.
 • 2023-04-09 (balandžio 9 d. sekmadienis) - Šv. Velykos.
 • 2023-04-10 (balandžio 10 d. pirmadienis) - Šv. Velykų antroji diena.
 • 2023-05-01 (gegužės 1 d., pirmadienis) - Tarptautinė darbo diena.
 • 2023-06-24 (birželio 24 d. šeštadienis) - Joninės.
 • 2023-07-06 (liepos 6 d., ketvirtadienis) - Valstybės: Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena.
 • 2023-08-15 (rupjūčio 15 d. antradienis) - Žolinės (Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų diena).
 • 2023-11-01 (lapkričio 1 d. trečedienis) - Visų Šventųjų diena.
 • 2023-12-25 (gruodžio 25 d. pirmadienis) - Šv. Kalėdos.
 • 2023-12-26 (gruodžio 26 d. antradienis) - Šv. Kalėdų antroji diena.


BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Naujausias įrašas
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Renkantis dovaną močiutei Kalėdų proga, svarbu atsižvelgti į jos pomėgius ir asmenybę. Ši šventė yra puiki galimybė parodyti močiutei, kiek ji jums reiškia, todėl svarstykite apie asmenišką ir prasmingą dovaną. Tegul tai būna kažkas, kas privers ją jaustis mylima ir vertinama - nuo rankų darbo dirbinių iki apsilankymo SPA salone ar įspūdingos knygos. Į šį procesą įdėkite širdį, ir jūsų močiutė tikrai įvertins jūsų pastangas.
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Šeimai skirti kalėdiniai filmai sukuria šiltą ir jaukų atmosferą, kupiną šventinės magijos ir meilės. Jie dažniausiai pasakoja istorijas apie draugystę, artimųjų ryšį, ir, žinoma, kalėdines dovanas, kurios atneša stebuklus ir šypsenas. Tokių filmų žiūrėjimas – puiki proga šeimai susiburti ir kartu patirti Kalėdų džiaugsmą.
Mūsų akys - tai daugiau nei tik regėjimo organai. Jos yra unikalus, asmeninis mūsų biologijos kūrinys, kuriame slypi paslaptis ir grožis. Šiose...
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.