Naujametiniai sveikinimai

Naujametiniai sveikinimai

Nauji Metai - šventė, kuri daugumai asocijuojasi su nauja pradžia ir naujais tikslais. Tikslų ir pasižadėjimų būna pačių įvairiausių: pradėti sportuoti, sveikai maitintis, išmokti norimą užsienio kalbą, kilti karjeros laiptais ir t.t. Tai tarsi naujas, baltas lapas, kuris dar neturi jokios rašalo žymės.

Naujus Metus norisi pasitikti džiaugsmingai, laimingai, todėl šiai šventei ruošiamės atsakingai, ieškome vietos, kur švęsti ir žmonių, su kuriais norime palydėti senus ir pasitikti naujus metus. Tačiau per tą skubėjimą kartais pamirštam vieną svarbų dalyką – dovana gali būti, gali jos ir nebūti, bet be gražių žodžių ir sveikinimų - niekaip. Tai puiki proga garsiai, drąsiai ir apgalvotai pasveikinti. Palinkėti tokios pradžios, kokios tas žmogus nori!

Naujametiniai sveikinimai 2022 metams

✨ Prabėgo metai, it akimirka...
Nespėjame dienų skaičiuoti.
Čia atsisveikinai – ir vėl jie čia –
Naujieji metai Tavo širdyje ir dienose.
Lai bus įprasminti laime, pasisekimu,
Lai bus pasitikti su džiaugsmu.
Su Naujaisiais!

✨ Naujųjų metų dieną netingėki!
Linkiu juos pasitikti iškilmingai –
Su sąrašu svajonių ir, kad jose lydėtų:
Sėkmė, drąsa ir optimizmas, o meilė
Dienas džiaugsmu ir šypsena nušviestų.
Su Naujaisiais metais! Laimės!

✨ Naujųjų metų proga linkiu ne tik įkvėpimo svajoti, bet ir darbais savuosius tikslus sėkmingai įprasminti. Pasisekimo, kad ir kur bebūtum. Energingų ir kupinų naujų atradimų metų. Būk laimingas (a)!

✨ Dieną pradėki su šypsena,
O užbaiki – su dėkingumu.
Visa to ir daug kitų gražių dalykų
Tau Naujųjų metų proga nuoširdžiai linkiu.

✨ Sveikinu Naujųjų metų proga ir linkiu, kad jie būtų ne tik visokeriopai sėkmingi, bet ir visa kupini gyvenimo ugnies – meilės.

✨ Magišką Naujųjų naktį neužmiršk svajoti, o aš palinkėsiu, kad ateinantys metai Tave maloniai nustebintų ir šias svajones išsipildytų. Su artėjančiais.

✨ Naujieji metai, sakoma, yra lyg dar vienas tuščias gyvenimo knygos puslapis, kurį pildysime naujomis istorijomis. Tad artėjančiais 202..-iais linkiu gyvenimo knygą pildyti įkvepiančiomis, laimingomis, kasdieną džiaugsmingai įprasminančiomis patirtimis, o visa tai, kas pilka, telieka senųjų metų puslapiuose... Telydi Naujaisiais Tavąjį kelią sėkmė.


Jums taip pat gali patikti 10 idėjų, kaip smagiai sutikti 2023 Naujus metus


✨ Sveikinimą Tau rašau, kupiną meilės, ir labai prašau Naujųjų, kad dovanotų Tau daug laimės. Su artėjančiais!

✨ Senieji metai buvo kupini išbandymų.
Naujieji, matome, neskuba šiame kely sustot.
Tad palinkėsiu Tau stiprybės ir drąsos,
Kliūtis įveikti, svajonėse nestot.
Ir tik į priekį – gyvent, mylėt, svajot!
Su Naujaisiais.

✨ Nauji metai – naujos svajonės. Linkiu, kad kiekviena iš jų išsipildytų. Su Naujaisiais!

✨ Paprašysiu senųjų metų, kad tyliai uždarytų duris ir išsineštų iš atminties visas sunkias patirtis. Paprašysiu naujųjų, kad pasitiktų su atgimimu ir ilgai lauktų svajonių išsipildymu.
Tebūnie taip! Su artėjančiais, su Atgimimu.

✨ Jau netrukus, sparčiu žingsniu ir vėl keliausime Naujųjų metų keliu. Tad šia įstabia proga, linkiu kuo pozityvesnio ateinančių metų laikotarpio. Sėkmingų 202..-ųjų!

✨ Drąsos ir (pasi)tikėjimo savimi, kai bus sunku. Ryžto veikti, kai bus svarbu. Ir meilės, kuri įkvėptų ir sušildytų sielą užklupus nelauktiems gyvenimo vėjams. Kuo šviesesnių ateinančių metų.

Kartais norisi palinkėti labai daug, bet nepavyksta. Nežinome, nuo ko pradėti, kaip išreikšti mintis, kaip visus žodžius paversti gražiu ir skambiu tekstu. Mes tikimės, jog šie jau paruošti naujametiniai sveikinimai padės Jums sudėlioti mintis ir žodžius į vietas. Galbūt kažkuris iš jų labai patiks ir pamalonins artimo žmogaus širdį. O galbūt tai bus puikus įkvėpimo šaltinis, padėsiantis patiems sukurti naujųjų metų sveikinimą.

✨ Artėjančių Naujųjų metų proga, linkime gausos ir Dievo apsaugos Jums ir Jūsų šeimai.

✨ Skaičiuojant paskutines senųjų metų minutes, linkiu, jog naujieji padovanotų daugiau džiaugsmo, daugiau gražių akimirkų ir visko, kas žmogaus gyvenime gražiausia, džiaugsmingai išgyvenama. Ir... kad būtų mažiau liūdesio bei skausmo. Su artėjančiais. Teįkvepia jie naujam gyvenimui!

✨ Daugiau šypsenų, daugiau tikrų draugų, daugiau svajonių, laimingų, įsimintinų dienų, meilės bučinių ir tik džiaugsmo ašaromis palydėtų patirčių. Su Naujaisiais!

✨ Jau rytoj, dieną pradėki ne tik naujais pasižadėjimais ir svajonėmis, bet ir mažu žingsneliu link jų įgyvendinimo. Su artėjančiais!

✨ Linkiu švęsti ne tik šiandien ir rytoj, bet ir kiekvieną 202..-ųjų dieną. Švęsti meile, auginančiais iššūkiais bei veiklomis, naujomis pažintimis su įdomiais žmonėmis, šaunių atradimų kupinomis kelionėmis ir kitomis, gyvenimą įprasminančiomis patirtimis.
Kuo gražiausių Tau Naujųjų metų dienų!

✨ Kaip sutiksi Naujus metus, tokie jie ir bus! Tad linkiu į Naujuosius žengti taip, lyg tai būtų pati gražiausia Tavo gyvenimo diena. Ir telydi tokia būsena visus metus, te nuskaidrina Tavąsias dienas, kai tyliai verks ir širdis, ir dangus.

✨ Sveikų ir turiningų Naujųjų metų! Telydi sėkmė visose gyvenimo srityse.

✨ Būsiu nepopuliari (us) ir palinkėsiu, kad Naujieji 202..-ieji metai į Tavo gyvenimą atneštų ne tik vien džiaugsmą, bet ir kitais jausmais išmargintas patirtis, kurių dėka išmoktum sukurti sau svajonių gyvenimą. Tad patirk, mokykis, tobulėk ir tikėk savimi, kad ir kas benutiktų. Įdomių metų!

✨ Linkime, kad ateinantys Naujieji būtų dosnūs energija, gera nuotaika ir atmintyje ilgam išliekančiomis ypatingomis gyvenimo patirtimis.

✨ Metai vėl Naujieji lipa ant kulnų,
O Tu vėl eini sapnuot saldžių sapnų?
Nagi, nemiegoki! Metas švęsti, puoštis,
Į Naujuosius žengt su nuotaika ir juoku.
Su artėjančiais! Pasitikim!


Jums taip pat gali patikti 10 idėjų, kaip smagiai sutikti 2023 Naujus metus


✨ Sveikinu su artėjančiais Naujaisiais (gyvūno pavadinimas) metais. Te netruks įdomių gyvenimo patirčių, o užvis labiausiai – pilnatvės ir ramybės kasdienėje gyvenimo kelionėje.

✨ Kai šiąnakt laikrodis išmuš vidurnaktį, ypatingoje metų sandūroje linkiu paleisti senųjų metų naštą ir į ateinančius žengti atvira gyvenimui širdimi. Teaplanko stebuklai.

Nepriklausomai nuo to, ko norite palinkėti žmogui – linkėkite nuoširdžiai, tuomet naujametinissveikinimas visada bus nuostabus. Pagalvokite būtent apie tą žmogų, kurį sveikinsite. Galbūt žinote, apie ką jis svajoja, ko siekia, ko nori ? Nelinkėkite laimės ar sveikatos tik todėl, jog tai populiaru ir dažna, palinkėkite labiau būtent tam žmogui svarbių dalykų. Nepamirškite, jog sveikinimai nė ką mažiau svarbūs už dovanas!

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Naujausias rašinys
Šiais laikais turime labai platų pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tiks ir patiks....
Daugiu sveikinimų
Kūčių vakaras, laukimas, paslaptis ir – stebuklingas Kalėdų rytas. Taip laukiamas Kalėdų senelis pradžiugins kiekvieną, kuris juo tiki. Tačiau...
Jubiliejus – rimta, solidi ir tuo pačiu džiaugsminga proga švęsti. Švęsti gyvenimą, pasiekimus, įgyvendintas svajones, planus arba tiesiog gražią...
Gimtadienis – nuostabi, linksma ir svarbi šventė, kuri kiekvienais metais gali būti vis kitokia. Norėdami pasveikinti artimą žmogų, stengiamės...
Kokios mintys kyla, kai pagalvojate apie savo draugę? Kokio emocijos, jausmai? Tikime, jog išreikšti visą tai žodžiais ne visada lengva. Ką jau...
Pilnametystė – tokia svarbi ir džiaugsminga šventė, kurios ilgai laukiama. Jau vaikystėje/paauglystėje svajojama apie tai, koks gyvenimas bus...
Draugas artimiausiu metu švęs savo gimimo dieną? Jau pakvietė ir Jus? Ieškote ypatingos dovanos ir turite milijonas idėjų, bet nežinote, ką...