Martynas

Martynas

Martynas vardo kilmė: Lotynų.

Martynas vardo lytis: Vyr.

Marynas Vardo reikšmė: Vardas Martynas kilęs iš lotyniškos kilmės vardo Martina, reiškiančio "skirtas Marsui". Martynas yra vyriškasis Martino variantas ir turi panašų atspalvį, pavyzdžiui, stiprybės ir drąsos. Martyno reikšmę geriausiai galima apibūdinti kaip bebaimį žmogų, kuris tvirtai laikosi savo įsitikinimų ir nebijo ginti savo pažiūrų. Be to, Martynas dažnai vartojamas siekiant įvardyti didelę charizmą turintį asmenį, į kurį žmonės žvelgia su susižavėjimu. Galiausiai manoma, kad Martynas taip pat reiškia ištikimybę ir patikimumą, todėl jis yra idealus pasirinkimas tėvams, norintiems savo vaikui įskiepyti vertybes.

Martyno vardadienis

Martyno vardadienis švenčiamas tris kartus metuose: balandžio 13, lapkričio 3, lapkričio 11.

Martynui artimi vardai

Martinijonas, Martys, Marčius, Marcys.

Vardadienio sveikinimai

Nustebink mARTYNĄ Vardadienio sveikinimu

Ar norite, kad Martyno vardo diena būtų ypatinga? Tuomet nusiųskite jam vardadienio sveikinimą! Mūsų vardadienio sveikinimai garantuotai privers jį šypsotis, juoktis ir jaustis prisimintam.

SVEIKINIMAI

TOP DOVANOS

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Naujausias įrašas
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Šeimai skirti kalėdiniai filmai sukuria šiltą ir jaukų atmosferą, kupiną šventinės magijos ir meilės. Jie dažniausiai pasakoja istorijas apie draugystę, artimųjų ryšį, ir, žinoma, kalėdines dovanas, kurios atneša stebuklus ir šypsenas. Tokių filmų žiūrėjimas – puiki proga šeimai susiburti ir kartu patirti Kalėdų džiaugsmą.
Mūsų akys - tai daugiau nei tik regėjimo organai. Jos yra unikalus, asmeninis mūsų biologijos kūrinys, kuriame slypi paslaptis ir grožis. Šiose...
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.
Kalėdiniai sveikinimai alsuoja magija, atverdami duris į stebuklų pasaulį. Šie žodžiai – kaip žiemos pirmos snaigės, nešančios švelnų džiaugsmą ir bendrystės jausmą. Skleisdami šiltus palinkėjimus, mes piname nematomus siūlus tarp širdžių, kurie išlieka ilgiau nei pasakiškos žiemos naktys. Kalėdos suartina, o nuoširdūs Šv. Kalėdų sveikinimai – tai meilės ir gerumo dovanos.
Naujametiniai atvirukai yra neatsiejama šventės dalis, nešanti šilumą ir džiaugsmą gavėjui, taip kaip kiekvienais metais mes ieškome įspūdingų...