Kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas?

Kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas?

Vasara ateina lauktai ir nelauktai. Oras atšyla ir vis labiau atidengiam savo kūną. Reta kuri iš mūsų norėtų svilinant trisdešimt ir daugiau laipsnių lauke mūvėti liekninančias kelnes, apsivilkti kad ir pačią puošniausią, bet ilgiausią, žeme besivelkančią suknelę, tik dėl to, kad paslėptų ant kojų atsiradusį celiulitą ar per karantiną priaugtą vieną kitą taip nereikalingą kilogramą. Dabar, vasarą, pats metas suimti save į rankas ir ne tik pyragėlius su kremo viršūnėle iškeisti į keletą riekelių arbūzo, bet ir labiau pasidomėti, kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas.

Kad ir kaip nesinorėtų, bet dažniausiai celiulitas yra pastebimas ant šlaunų ir raumenų, tačiau gali ir atsirasti bet kurioje organizmo vietoje, kur tik yra riebalinio audinio sluoksnis. Jei neteko girdėti, neišsigąskite celiulitą pastebėję ir krūtyse, juosmens dalyje, viršutinėje rankų dalyje ar kakle – šioms vietoms būdingas didesnis riebalinio audinio kiekis moterų organizme, todėl galimi tokie odos pakitimai. Vienas veiksmingiausių būtų naikinti šiuos struktūrinius pasikeitimus poodiniame riebaliniame sluoksnyje yra anticeliulitinis vakuuminis masažas su STARVAC aparatu.

Kaip veikia vakuuminis masažas?

Dar ne taip seniai rinkoje pasirodė ši naujovė. Anticeliulitinis vakuuminis masažas su STARVAC aparatu gali būti skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Šiai procedūrai nėra limituojamas ir amžius. Tokiu masažu yra vadinama daugiafunkcinė ir kartu korekcinė procedūra, kuri leidžia dirbti su celiulito problemomis. Specialių siurbtukų kartu su voleliais dėka yra aktyvinama organizmo kraujotaka. O kuo aktyviau cirkuliuoja kraujas, tuo pernešama daugiau deguonies bei maistinių medžiagų audiniams maitinti. Gerinama odos išvaizda. Ši procedūra yra visai neskausminga ir visakeriopai naudinga.

Kuo naudingas anticeliulitinis vakuuminis masažas?

STARVAC aparatas

Svarbu paminėti, kad anticeliulitinis vakuuminis masažas ne tik mažina kūno apimtis, bet taip pat gali pamažinti po gimdymo ar paauglystės laikotarpiu atsiradusias strijas ar net randus. Labai greitai po anticeliulitinio vakuuminio masažo oda ima stangrėti, ji nuosekliai tonizuojama. Masažo dėka gerėja medžiagų apykaita, lėtinami odos senėjimo procesai. Dar didelis privalumas, kad organizmas išsivalo nuo toksinų ir šlakų. Be šių minėtų kosmetinių masažo privalumų, dar yra visa galybė jo gydomojo poveikio.

Gal po vieno, o gal prireiks kelių masažo siansų ir tikrai pajusite streso bei nuovargio sumažėjimą, geriau miegosite nakties metu bei daug greičiau atsipalaiduosite. Kadangi procedūros metu yra gerinama kraujotaka ir limfos apytaka, raumenys atsipalaiduoja, sumažėja skausmai, organizmas džiaugiasi spartesne medžiagų apytaka, todėl pagerėja ne tik virškinimas, bet ir suaktyvėja visa žarnyno veikla, dėl to gali sumažėti bėrimai veido ir nugaros srityse. Taip pat pastebėta, kad žmonių, kuriems atliekami vakuuminiai masažai, imuninė sistema yra stipresnė, jie džiaugiasi sumažėjusiu kojų tinimu, giria lengvumo jausmą po masažo.

Vakuuminio masažo STARAC nauda

Anticeliulitinio masažo vakuuminiu aparatu yra ženkliai pagerinama viso kūno odos išvaizdą. Labai svarbu procedūras daryti reguliariai. Laiks nuo laiko atliekant procedūras sumažėja randeliai ir celiulitas tampa beveik nematomas. Oda tikrai atrodys gyvybingesnė ir lygesnė, nes ji yra aprūpinama deguonimi, kuris suteikia taip norimo ir reikalingo odos stangrumo. Vakuuminis masažas pasižymi ir gydomuoju, ir kosmetiniu poveikiu. Dar galima paminėti, kad vakuuminį masažą rekomenduojama derinti ir su kitomis kūno procedūromis. Kodėl? Po masažo oda geriau priima maistines medžiagas, todėl palepinkite ją įvyniojimais ar kremais, sviestais. Oda greičiau atsinaujina, nes yra sparčiau pašalinami toksinai.

Anticeliulitinis masažas STARVAC

Anticeliulitinis masažas 

Anticeliulitinis masažu ne tik rūpinatės savo grožiu, bet ir papildomai dar ir stiprinate visą savo kūno organizmą. Tai kodėl nepalepinus savęs, ar nustebinti nuostabia dovana?

IŠBANDYK


Nuo šiol galėsite mėgautis vasara ir dėvėti norimo ilgio sijonus ar sukneles. Galėsite atsisveikinti su kelnėmis ir šortai pataps naujais jūsų draugais atostogų metu!

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Naujausias įrašas
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Renkantis dovaną močiutei Kalėdų proga, svarbu atsižvelgti į jos pomėgius ir asmenybę. Ši šventė yra puiki galimybė parodyti močiutei, kiek ji jums reiškia, todėl svarstykite apie asmenišką ir prasmingą dovaną. Tegul tai būna kažkas, kas privers ją jaustis mylima ir vertinama - nuo rankų darbo dirbinių iki apsilankymo SPA salone ar įspūdingos knygos. Į šį procesą įdėkite širdį, ir jūsų močiutė tikrai įvertins jūsų pastangas.
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Šeimai skirti kalėdiniai filmai sukuria šiltą ir jaukų atmosferą, kupiną šventinės magijos ir meilės. Jie dažniausiai pasakoja istorijas apie draugystę, artimųjų ryšį, ir, žinoma, kalėdines dovanas, kurios atneša stebuklus ir šypsenas. Tokių filmų žiūrėjimas – puiki proga šeimai susiburti ir kartu patirti Kalėdų džiaugsmą.
Mūsų akys - tai daugiau nei tik regėjimo organai. Jos yra unikalus, asmeninis mūsų biologijos kūrinys, kuriame slypi paslaptis ir grožis. Šiose...
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.