Kartingai – puiki dovana verslo partneriams

Kartingai – puiki dovana verslo partneriams

Šiandien kartingai yra viena populiariausių pramogų, ypač tarp autosporto gerbėjų. Važiavimas kartais dovanoja įspūdžių, adrenalino ir puikių emocijų. O kadangi tai pramoga, į kurią leistis smagiausia su komanda, tai nenuostabu, jog kartingai yra populiari verslo dovana?

Trumpai apie kartingą

Kartingas yra viena iš autosporto lenktynių rūšių, kurioje lenktyniaujama nedideliais keturis ratus turinčiais automobiliais, vadinamais kartais. Galite išgirsti ir gokartų pavadinimą. Tai – senasis kartų pavadinimas, bet vis dar kartais vartojamas.

Kartais paprastai lenktyniaujama trasose, kurios gali skirtis ilgiu, sudėtingumu ir kitais aspektais. Trasos paruošiamos specialiai šiam sportui.
Nors kartų greitis gali siekti net daugiau kaip du šimtus kilometrų per valandą (superkartų), bet pramogaujant kartų greitis paprastai apribojamas maždaug iki 25 kilometrų per valandą.

Kodėl kartingai bus puiki verslo dovana?

Jei ieškote išskirtinės verslo dovanos, rinkitės kartingus! Tai pramoga, ir puiki dovana dovanojanti tikrą emocijų miksą: nuo adrenalino antplūdžio iki įtampos, ryžto ir pasitenkinimo savo rezultatu.
Kartingų trasos įrengiamos po atviru dangumi arba požeminėse stovėjimo aikštelėse, garažuose, kas suteikia progą pramogauti bet kuriuo metų laiku, tad tokia dovana neapribos, ja dovanos gavėjas galės pasinaudoti, kada jam patogu.
Kartingai – puiki pramoga nedideliam kolektyvui, todėl įteikite ją partneriams, drauge suteikdami progą stiprinti jų komandos tarpusavio ryšius už įmonės ribų. Tikrai liksite įvertinti.

Ką reikia žinoti ruošiantis važiuoti kartu?

  • Karto vairavimas reikalauja fizinių jėgų
  • Važiuojant kartu privalu segėti šalmą, saugos diržą, pasirūpinti, kad vėjyje nesiplaikstytų plaukai, drabužiai, netrukdytų aksesuarai.
  • Kartingo trasoje važiuojama prieš laikrodžio rodyklę ir negalima važiuoti priešinga krytimi. Išimtis tik tos situacijos, kuomet siekiant išvengti pavojaus būtina pavažiuoti priešinga krytimi.
  • Važiuojant kartingo trasoje sustoti draudžiama, nebent sustojimas yra būtinas dėl karto gedimo ar siekiant išvengti pavojaus. Jei įmanoma, labai svarbu nuvairuoti kartą į trasos kraštą, kad nebūtų trukdoma kitiems važiuojantiems kartais.
  • Šiukštu negalima išvažiuoti už trasos ribų. Tiesa, pasitaiko, kad kartais vairuotojai karto nesuvaldo ir taip atsiduria už trasos ribų. Jei patys į trasą grįžti negali, tuomet nevalia palikti karto, o būtina laukti kartodromo darbuotojo.
  • Kartą vairuojantis asmuo privalo parinkti tinkamą važiavimo greitį bei laikytis saugaus atstumo nuo kitų važiuojančių priekyje, gale ar šonuose kartų.

Kaip valdomas pramoginis kartas?

Galbūt Jūsų verslo dovanos gavėjas yra tikras kartingo entuziastas? O gal prie karto vairo sės pirmą kartą? Jei dvejojate, kad verslo dovana gali likti neįvertinta, nes vairuoti kartą dovanos gavėjui bus sudėtinga, tuomet nusiraminkite – vairuoti kartą labai paprasta, juk šio autosporto imasi net vaikai!

Pramoginis kartas valdomas vairu ir dviem pedalais, kurių vienas yra akceleratoriaus (dešinėje pusėje), o kitas skirtas stabdymui (kairėje pusėje). Kartą rekomenduojama vairuoti dviem rankom, kadangi šią transporto priemonę suvaldyti viena ranka bus ne tik nepatogu, bet ir nesaugu.

Spausdami akceleratoriaus pedalą pradėsite važiuoti. Norint sustoti spaudžiamas stabdis. Vienu metu abiejų pedalų spausti negalima! Tai viskas, ką reikia žinoti apie karto valdymą. Tikriausiai jau įsitikinote, jog tai nesudėtinga ir bus įkandama tiek vyrui, tiek moteriai. Tad jei ieškote verslo dovanos dailiosios lyties atstovei, mėgstančiai iššūkius ir nebijančiai drąsių sprendimų, važiavimas kartu bus tobula dovana – įsitikinkite!


Taigi, kartingai yra puikus sprendimas, jei ieškote išskirtinės verslo dovanos bosui, kolegoms, partneriams ir pan. Pramoga suteiks daug emocijų, gal net taps hobiu ar paskatins siekti profesionalumo autosporto lenktynių srityje! Rinkitės kartingų pramogą mūsų svetainėje ir nustebinkite verslo partnerius.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Šiais laikais turime labai platų pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tiks ir patiks....
Naujausias įrašas
Šiais laikais turime labai platų pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tiks ir patiks....
Kūčių vakaras, laukimas, paslaptis ir – stebuklingas Kalėdų rytas. Taip laukiamas Kalėdų senelis pradžiugins kiekvieną, kuris juo tiki. Tačiau...
Birštonas – jaukus, daug gamtos turintys miestas Lietuvos pietuose, kuris nepalieka abejingų. Čia apsilanko ir turistai, tačiau ir patys Lietuviai...
Jubiliejus – rimta, solidi ir tuo pačiu džiaugsminga proga švęsti. Švęsti gyvenimą, pasiekimus, įgyvendintas svajones, planus arba tiesiog gražią...
Turbūt dauguma moterų su malonumu priima dovanas, tiesa? Juk tai taip malonu ir gera. Ir visai nesvarbu kokia proga: Kalėdos, Naujieji,...
Kiekviena moteris nori džiaugtis gražia, sveika ir švytinčia veido bei kūno oda. Tiesa, tai ne tik grožio, bet ir sveikatos klausimas. Kodėl? Nes...