Jaukūs kalėdiniai sveikinimai vaikams

Kalėdiniai sveikinimai vaikams

Kūčių vakaras, laukimas, paslaptis ir – stebuklingas Kalėdų rytas. Taip laukiamas Kalėdų senelis pradžiugins kiekvieną, kuris juo tiki. Tačiau vaikučiai laukia ne tik dovanų, bet ir prasmingų žodžių, sveikinimų, tiesa? Net jeigu atrodo, jog vaikams svarbiausia žaislai, dovanos, staigmenos, žodžiai jų širdeles paliečia nė ką mažiau. Tačiau, kad taip įvyktų, vaikams skirti sveikinimai turėtų būti ypač smagūs ir suprantami. Kviečiame Jus paskaityti mūsų sukurtus sveikinimus patiems mažiausiems ir išsirinkti Jums labiausiai patinkantį.

Kalėdiniai sveikinimai vaikams

Kalėdinėmis dovanomis, staigmenomis pasirūpins Kalėdų senelis, tačiau Kalėdų sveikinimams jam gali pritrūkti laiko, nes vaikučių visame pasaulyje labai daug. Tad pasinaudokite mūsų siūlytais sveikinimais ir pradžiuginkite mažąjį stebuklų mėgėją žodžiu arba raštu.

✨ Jau skrieja Senelis debesų taku,
Roges pakrovęs maišais dovanų,
Sąrašą skaito, ką aplankyti svarbu.
Tad miegokime labai ramiai,
Lai Seneliui netrukdys garsai.
Saldžių sapnų!

✨ Labas, mano mažasis drauge! Kalėdų Senelis šįryt man išdavė paslaptį, kad visus metus buvai stropus ir geras, todėl perdavė Tau Kalėdinių dovanų. Nagi, pažvelkime, ką šiemet atnešė Senelis!

✨ Pasipuošus sniego paltuku,
Atskuba Kalėdų šventė
Ir Senelis šalimais kartu.
Ar užsuks jie į svečius,
Tebūnie staigmena bus!

✨ Jau tuoj Tėveliai pakvies prie Kūčių stalo, papuošto kalėdaičiais ir šventa žvakele. Visi kalbėsite maldelę... Ir mylimam artimųjų rate, Kalėdų pasaka aplankys žemę. Šilti linkėjimai Tavo šeimai!

✨ Kai dangų nušvies vakaro žvaigždelės, žvelgdamas (a) į jas atleisk draugams visas skriaudas, stipriai apkabink Tėvelius ir kartu pasitikite Šventas Kalėdas. Laimingų!

✨ Kūdikėlis Jėzus šią šventą naktelę užgims ir Kalėdų stebuklas pasaulį aplankys. O pats didžiausias iš visų, stebuklas mums esi ir visad būsi Tu! Su Kalėdom, brangus (i) anūkėli (e)!

✨ Telydi Tave, vaikeli, Dievo apsauga, Tėvelių meilė, o Kalėdų Senelis atneša lauktų dovanų. Lai šios Kalėdos pripildo Tavo mažą širdelę džiaugsmu.

✨ Krenta žemėn snaigės,
Kviečia Kalėdas šokiu.
Žadinas meška iš miego,
Tarsis tuoj su zuikučiu,
Kaip visas dovanėles
Suspėti pristatyt
Vaikams laiku!

✨ Senelis Kalėda ir nuostabi Snieguolė:
Kartu jie visą gruodį dirbo ypač uoliai,
Kad kiekvienas vaikas gautų dovanų
Ir būtų širdelėje gera, džiugu!

✨ Tiesioginės žinios iš Kalėdų Senelio padėjėjos Snieguolės ir 7 nykštukų! Buvo pranešta, kad Senelis jau išvyko iš Šiaurės ir skuba pas vaikus. Linkiu, kad užsuktų ir pas Tave bei nudžiugintų miela dovanėle!

✨ Pažvelk, mieloji, kokia dosni šį rytą mūsų Kalėdų eglutė! Naktį ją aplankė Kalėdų Senelis! Tad pasakykime jam Ačiū už nuostabias dovanėles visi kartu.

✨ Ak, kaip linksma, kaip smagu,
Žiemužės laike būti vaiku:
Pastatyti besmegenį,
Nuo kalniuko greitai čiuožt,
O aplankius jau Kalėdoms
Dovanėles išpakuot!
Linksmų švenčių!

✨ Kalėdų šventą naktį, kai gyvuliukai kalbės, linkiu Tau, dukrele (sūneli), stebuklingų sapnelių kupinos nakties. Tegul saugo Tavo miegą angelėlis baltas ant peties...

✨ (...), linkime Tau smagių Šv. Kalėdų, daug džiaugsmo, juoko, šventinių skanėstų ir linksmų žaidimų su tėvais bei draugais. Linkėjimai!

✨ Darbštuoliai nykštukai jau ragauja meduolius ir Senelio baltabarzdžio maršrutus planuoja. Kol vyksta šie darbai pas juos, kviečiu Tave padėti Mamytei namuos. Sukurkime gražiausias Kalėdas kartu ir laukim nuo nykštukų šaunių dovanų!

✨ Mes su ... ... sveikiname jūsų šeimą su Šv. Kalėdomis ir linkime daug meilės, dosnaus Kalėdų Senelio bei linksmo laiko visiems kartu. Būkite sveiki ir labai laimingi!

✨ Labas, mažoji šypsenėle!
Girdėjau pakeliui naujieną:
Senelis vis dar neatvyko
Ir dovanėlių nepaliko...
Bet tik pažvelki, kas gi čia!?
Tai Tau, mieloji, staigmena.
Su Kalėdomis Tave!

✨ Kalėdos – tai laikas dažniau dalintis gerumu, atjausti silpnesnius už save ir pasakyti kažką gražaus žmonėms, kuriuos myli. Tokių Kalėdų šiemet linkiu ir Tau: būk atidus kitiems(i), pasveikink draugus ir padėk Mamytei.

✨ Skuba greitai gruodžio dienos ir štai – iškilo klausimėlis: ar suspėjai parašyti laišką Kalėdų Seneliui? Rytoj išvyksta Kalėdinis paštas, tad išsakyti norus – pats metas!

✨ Ar žinai, ką aš sutikau šį ankstų rytą?
O gi Senelį Kalėdą, lig šiol nematytą!
Paklausė manęs, kur gyvena geriausi vaikai
Ir džiugiai pažadėjo juos aplankyt būtinai!
Ar lauksime Kalėdų Senelio?

✨ Linkiu Tau skaniausių mandarinų, tvirto Senio Besmegenio ir nepraleisti „Vienas namuose“ filmo. Smagių švenčių! Perduok šventinius linkėjimus ir Tėveliams.

✨ Snaigės krenta iš dangaus – jau tikra žiema. Bris Senelis per pusnynus su nuotaika gera. Palinkėkim jam kelionėj neužstrigt pusny. Lai parodys lengvą kelią žvaigždelė nakty.

✨ Mes su Tėveliu linkime Tau magiškų Šv. Kalėdų ir Senelio staigmenų, kad šypsenėlė Tavo veidely spindėtų ir būtų visiems labai smagu!

✨ Hey, vaikai! Eglutė skarota, daili ir žalia, bet Kalėdų žaisliukais dar nepapuošta. Tad kibkim į darbus ir ją padabinkim, kad visos dovanos po šakele puošnia sutilptų.

✨ Po miestą skrieja nuostabi žinia,
Kad Kalėdų Senelis lankysis nakčia!
Tyliai nusileis ant aukšto debesies
Ir visiems, kurie klausė tėvelių,
dovanėlių negailės!

Tegul Kalėdos būna ne tik gražios, smagios, bet ir prasmingos – juk gražių žodžių nebūna per daug, tiesa? Ir mažas patarimas – rekomenduojame prasmingą sveikinimą ir gilią prasmę turinčius žodžius sakyti/skaityti tada, kai vaikas jau bus išpakavęs dovaną ir šiek tiek nurims. Mat per emocijų gausą ir didžiulį džiaugsmą, žodžių vaikas gali tiesiog negirdėti/nepriimti, o juk jie nė ką mažiau svarbūs už materialines dovanas.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Naujausias rašinys
Gimtadienis ar tortadienis? Kaip pavadinsime, taip nepagadinsime, tačiau faktas kaip blynas – tai džiugi ir svarbi šventė. Gimtadienis svarbus tiek...
Daugiu sveikinimų
Gimtadienis ar tortadienis? Kaip pavadinsime, taip nepagadinsime, tačiau faktas kaip blynas – tai džiugi ir svarbi šventė. Gimtadienis svarbus tiek...
Jubiliejus – rimta, solidi ir tuo pačiu džiaugsminga proga švęsti. Švęsti gyvenimą, pasiekimus, įgyvendintas svajones, planus arba tiesiog gražią...
Gimtadienis – nuostabi, linksma ir svarbi šventė, kuri kiekvienais metais gali būti vis kitokia. Norėdami pasveikinti artimą žmogų, stengiamės...
Kokios mintys kyla, kai pagalvojate apie savo draugę? Kokio emocijos, jausmai? Tikime, jog išreikšti visą tai žodžiais ne visada lengva. Ką jau...
Pilnametystė – tokia svarbi ir džiaugsminga šventė, kurios ilgai laukiama. Jau vaikystėje/paauglystėje svajojama apie tai, koks gyvenimas bus...
Draugas artimiausiu metu švęs savo gimimo dieną? Jau pakvietė ir Jus? Ieškote ypatingos dovanos ir turite milijonas idėjų, bet nežinote, ką...