Kaip amžinai atrodyti jaunai? HIFU procedūros atsiliepimai

HIFU procedūros atsiliepimai

Kiekviena moteris nori jaustis ir atrodyti gerai, tačiau natūralu, jog bėgant metams, keičiasi ir išvaizda. Su laiku oda tampa mažiau stangri, elastinga, atsiranda smulkių ir didesnių raukšlelių, o norint turėti gerą figūrą, reikia įdėti vis daugiau pastangų. Ar tai yra blogai? Ne, tai tiesiog natūralus procesas, kuris primena, jog reikia savimi rūpintis. O norint amžinai atrodyti jaunai, vien noro ir poilsio neužtenka – reikia imtis konkrečių veiksmų. O kokių?

Tinkamas darbo ir poilsio režimas. Labai svarbu, jog darbų nebūtų per daug. Būtina spėti pailsėti, atsipūsti, užsiimti širdžiai miela veikla ir turėti laiko sau. Labai išvargusi moteris, kuri niekada nepailsi, vargu ar gali atrodyti jaunai, o ir sveikata už tokį gyvenimo būdą nepadėkos.

Tradiciniai jauninantys būdai

Sportas

Jeigu norite turėti gražų kūną ir jaustis energingai, būtina gyventi aktyvų gyvenimo būdą. Tai tikrai nereiškia, jog turite kasdien lankytis sporto klube, tačiau reguliariai mankštintis – būtina. Tai gali būti ir greitas ėjimas, ir važinėjimas dviračiu, ir mankšta gryname ore ar plaukiojimas baseine ir t.t. Tai, kas patiktų ir tiktų būtent Jums. Kūnas turi judėti, o smegenys gauti daugiau deguonies. Aktyvus gyvenimo būdas padės atrodyti gražiau, be to leis jausti daugiau energijos, darbingumo ir pakels motyvaciją.

Tinkamas garderobas

Norint atrodyti jaunai, tikrai nebūtina turėti pilnos drabužinės vardinių rūbų, tačiau tinkamai derinti rūbus – būtina. Galima apsilankyti parduotuvėse, panaršyti internete ir atrasti, kas būtent tiktų Jūsų amžiaus moteriai. Būtina nepersistengti ir nebandyti rengtis paaugliškų rūbų, kuomet Jums virš 40. Šiandien patarimų, informacijos ir pavyzdžių tikrai gausu, todėl atrasite kažką, kas tiks Jums.

Subalansuota mityba

Labai svarbu, ką ir kaip valgote. Būtina gauti kuo įvairesnį maistą ir gerti pakankamai skysčių, nepamiršti papildyti mitybos raciono ir vitaminais bei mineralais, jeigu tik yra jų trūkumas.

Visi šie punktai svarbūs ir geriausia, kai yra derinami tarpusavyje, tačiau visa tai nublanks, jeigu senėjimo požymius išduos – kas? Tikrai taip – veidas. Mūsų veidas turi labai didelę reikšmę bendram įvaizdžiui, nes būtent į jį daugiausia žiūrima, kuomet bendraujama. Taip pat, jeigu netobulą figūrą ar senėjimo požymius kūne gali paslėpti drabužiai ar aksesuarai, tai veido nepaslėps niekas. Net brangiausia ir kokybiškiausia kosmetika negali visiškai paslėpti trūkumų, o tik juos kiek pamaskuos. O mes ir linkime, kad veido slėpti nereikėtų ir nesinorėtų. Ir tam yra sprendimas, tai – HIFU procedūros.

Kas yra HIFU procedūra?

HIFU procedūra

Tai unikali, nechirurginė odos gražinimo procedūra, kuri sulaukia vis daugiau gerbėjų skirtingose pasaulio šalyse. Labiausiai klientai vertina tai, jog tai saugi, nechirurginė, tačiau akivaizdžiai veiksminga procedūra. Ji padeda odai atsinaujinti, suteikia stangrumo, lygina nedideles raukšleles. Puikiai tinka akių vokų, kaklo, dekoltė, pasmakrės odai atjauninti.

HIFU sėkmingai atliekama ir norint stangrinti žąstų, pilvo, šlaunų ir sėdmenų odą. Šios procedūros nauda ir efektyvumas yra įrodytas ne tik žmonių atsiliepimais, bet ir klinikiniais tyrimais. Ši ultragarso pagalba atliekama terapija yra gerai toleruojama, lengva ir nesukelianti didelių nepatogumų. Po procedūros oda gali būti kiek jautresnė, paraudusi, tačiau nebūtinai. Ir net tokie lengvi šalutiniai poveikiai, pripažinkime, visai nebaisūs ir neturintys reikšmės kasdieniai veiklai. Ypač, jeigu atsižvelgsime į tai, jog rezultatai išliks dar labai ilgai.

HIFU atsiliepimai

Hifu atsiliepimas

Kada tikėtis rezultato, kiek procedūrų reikia?

Rezultatai būna ilgalaikiai ir akivaizdūs, bet jų reikia kiek palaukti. Jie išryškėja po truputį, per šešis mėnesius. Tačiau odos būklė ir išvaizda žymiai pagerėja jau praėjus porai mėnesių po procedūros. Oda tampa lygesnė, stangresnė, pakelta. Efektas išlieka nuo 3 iki 5 metų, priklausomai nuo individualių organizmo savybių, gyvenimo būdo, odos priežiūros ir kitų veiksnių.

Norite žinoti, kiek procedūrų Jums reikės? Tikriausiai nustebinsime, bet vienos. Labai retais atvejais – dviejų. Tad tikrai neturėsite atlikti ilgo terapijos kurso, tad galima sakyti, jog ši procedūra leidžia greitai, lengvai ir ilgai džiaugtis pasiektais rezultatais.

Reikėtų paminėti ir tai, jog po procedūros nėra reikalinga kažkokia ypatinga odos priežiūra, nėra pooperacinio periodo. Saugu, lengva, patogu, visiškai neskausminga ir svarbiausia – efektyvu. Ši procedūra atliekama su ultragarsu, kuris veikia per antgalį glaudžiai liečiamas prie odos. Galite jausti lengvą dilgčiojimą ir šilumą, tačiau jokio skausmo ar kitų nemalonių pojūčių nebus.

HIFU procedūros

Ar man verta atlikti šią procedūrą?

Jeigu pastebite, jog Jūsų oda yra suglebusi, praradusi elastingumą, stangrumą, turite smulkių raukšlių, tuomet ši procedūra Jums reikalinga. Be abejo, prieš tai galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie viską paaiškins, padės apsispręsti ir atsakys į rūpimus klausimus. Taip pat galėsite aptarti, kokie Jūsų lūkesčiai ir kokio rezultato tikitės.

Apie HIFU procedūrą atsiliepimai kalba patys už save – tai itin paprasta, greita, bet labai veiksminga procedūra. Tai patvirtina ir atlikti tyrimai, tad abejoti tikrai neverta. Jeigu norite amžinos jaunystės, būtina savimi nuolat rūpintis. Visavertė mityba, aktyvus gyvenimo būdas, tinkama odos priežiūra, stilius ir, aišku, HIFU procedūra. Ji, palyginti su kitais veiksniais, yra labai greita ir leidžia greitai džiaugtis efektu. HIFU – tai, ką renkasi vis daugiau žmonių ir vis daugiau jų dėkoja šiam išradimui. Išbandykite ir Jūs, pasidalinkite atsiliepimais, papasakokite savo jaunystės paslaptį kitiems ir džiaukitės gražia, stangria oda jau netrukus.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Šiais laikais turime labai platų pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tiks ir patiks....
Naujausias įrašas
Šiais laikais turime labai platų pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tiks ir patiks....
Kūčių vakaras, laukimas, paslaptis ir – stebuklingas Kalėdų rytas. Taip laukiamas Kalėdų senelis pradžiugins kiekvieną, kuris juo tiki. Tačiau...
Birštonas – jaukus, daug gamtos turintys miestas Lietuvos pietuose, kuris nepalieka abejingų. Čia apsilanko ir turistai, tačiau ir patys Lietuviai...
Jubiliejus – rimta, solidi ir tuo pačiu džiaugsminga proga švęsti. Švęsti gyvenimą, pasiekimus, įgyvendintas svajones, planus arba tiesiog gražią...
Turbūt dauguma moterų su malonumu priima dovanas, tiesa? Juk tai taip malonu ir gera. Ir visai nesvarbu kokia proga: Kalėdos, Naujieji,...
Kiekviena moteris nori džiaugtis gražia, sveika ir švytinčia veido bei kūno oda. Tiesa, tai ne tik grožio, bet ir sveikatos klausimas. Kodėl? Nes...