Ką veikti Panevėžyje?

Ką veikti Panevėžyje?

Panevėžys – itin gražus miestas, kuris pagal dydį užima penktąją vietą Lietuvoje. Gražus, architektūros kupinas senamiestis, modernus ir patogus naujamiestis. Koks gražus ar strategiškai patogus miestas galima kalbėti daug, tačiau tai reikia pamatyti. Apsilankę Panevėžyje tikrai surasite Jums įdomių veiklų, užsiėmimų. Tai itin daug skirtingų vietų ir lankytinų objektų turintis miestas. Ką gi jame nuveikti?

TOP Idėjos ką galima veikti Panevėžyje

Molainių žirgynas

Molainių žirgyno žirgas Panavėžyje

Molainių žirgynas (http://www.molainiuzirgynas.lt/) – ar teko čia lankytis? Tai vieta, kurioje kiekvienas žmogus gali atrasti ryšį su žirgu. Tai puiki vieta užsiimti žirgų sportu, net jeigu nesate profesionalas. Šie užsiėmimai leis Jums pabūti visai kitokioje aplinkoje, nei esate įprastai. Čia gyva gamta, ramybė, susikaupimas, greitis ir lėtumas viename. Puikus būdas pagerinti savo laikyseną ir labiau pasitikėti savimi.

Molainių žirgynas siūlo individualias, grupines treniruotes, reguliariai rengia varžybas. Norintieji joti skirstomi pagal gebėjimus, tad drąsiai gali kreiptis net ir tie, kurie niekada to nedarė. Čia taip pat organizuojamos fotosesijos su žirgais, turistiniai žygiai, būrelis vaikams, hipoterapija. Šioje vietoje būtina apsilankyti, kad ir trumpam.


Molainių Žirgyno pasiūlymai


Žmogaus Studija

Masažas masažo studijoje Panavėžyje

Žmogaus studija (https://www.zmogausstudija.lt/) – ar teko apie ją girdėti? Tai Panevėžyje įsikūręs Holistinis Spa, kuris džiugina ir gerina ne tik savo miestiečių, bet ir atvykusių iš kitur klientų savijautą, sveikatą. Norintiems kokybiško poilsio ir harmonijos, patariame išbandyti Žmogaus studijos siūlomas paslaugas. Energetinis antistresinis masažas, aromaterapinis , Reiki energetinis masažas, Somato emocinis masažas ir daug kitų paslaugų vienoje vietoje. Išsamūs paslaugų aprašymai leis pasirinkti būtent Jums tinkamą arba užsirašykite konsultacijai.

Žmogaus studijoje arba elektroninėje svetainėje taip pat galite įsigyti dovanų kuponą arba įvairių prekių: natūralūs šepečiai, medinės šukos, Tailando dantų pasta ir daug kitų itin vertingų prekių. Apsilankykite ir tikime, jog nenusivilsite. Atraskite harmoniją, sustokite bent trumpam.


Žmogaus Studija pasiūlymai


Panevėžys ne tik didelis, bet ir labai įvairus miestas. Todėl jame veiklos atras tiek vaikai, tiek skirtingų pomėgių turintys suaugę. Daug kultūros, muzikos, meno, daug gamtos, grožio ir dar daug visko. Išsirinkite, ką norite pamatyti ir nuvykite ten, neatidėliodami kitam kartui. Suplanuokite Panevėžyje praleisti visą dieną ir aplankykite ne vietą, o kelias vietas. Smagaus ir turiningo laiko šiame mieste.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Šiais laikais turime labai platų pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų pasirinkimą. Kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tiks ir patiks....
Susiję rašiniai
Klaipėda – gražus ir didelis miestas, kuris yra Vakarų Lietuvoje. Įdomi miesto istorija, kelių, geležinkelio ir jūros transporto mazgas ir daug...
Kaunas – didžiausias Lietuvos miestas (po sostinės), tai svarbus transporto, kultūros, mokslo ir kultūros centras. Beveik pačiame Lietuvos centre...
Vilnius – Lietuvos sostinė, nuostabus miestas, į kurį kiekvienais metais suplūsta daugybė turistų. Čia tikrai yra ką veikti, ką pamatyti, ką...