Ką veikti Kaune?

Ką veikti Kaune?

Kaunas – didžiausias Lietuvos miestas (po sostinės), tai svarbus transporto, kultūros, mokslo ir kultūros centras. Beveik pačiame Lietuvos centre esantis miestas kiekvienais metais sulaukia daugybės turistų, lankytojų iš kitų miestų. Jeigu kas nors yra ar vyksta sostinėje (Vilniuje), tai didelė tikimybė, jog yra/vyks ir Kaune, o juk Kaunas – laikinoji sostinė. Čia galite aplankyti daug gražių, skirtingų architektūrinių stilių bažnyčių, muziejų, čia yra daug aukštųjų mokyklų, universitetų, reguliariai vyksta įvairūs kultūriniai, muzikiniai renginiai, koncertai, rengiamos parodos ir t.t. Galite pasirinkti iš 60 muziejų ir galerijų, vykstančių įvairių festivalių ir renginių. Dauguma puikiai žino tokius festivalius kaip Kauno Jazz festivalis, Kauno gimtadienis, Operetė Kauno pilyje, Pažaislio klasikinės muzikos festivalis, Bike Show, Dainų šventė ir t.t.

TOP idėjos ką galima veikti Kaune

Aušra SAP

Norite kokybiškai pailsėti, gerai praleisti laiką ir atgauti jėgas, tačiau nežinote, kur apsilankyti? Kviečiame tai padaryti Aušra SPA centre esančiame Kaune (https://www.ausraspa.lt/). Pačiame miesto centre įsikūręs SPA salonas yra išskirtinio interjero, tačiau svarbiausia yra tai, jog čia įdiegtos pačios pažangiausios technologijos, kurios leidžia poilsiu bei įvairiomis procedūromis mėgautis saugiai ir maksimaliai išnaudoti jų produktyviai. Čia gali apsilankyti net itin jautrios odos savininkai. Vandens erdvė ir pirtys leis maksimaliai mėgautis vandens teikiamais malonumais. Na, o įvairios treniruotės (pvz. plaukimas, mankšta vandenyje, kūno stabilizavimo mankšta ir kitos) padės stiprinti visą kūną, raumenis ir aktyviai bei sveikai leisti laisvalaikį. Būtinai apsilankykite Aušra SPA poilsio oazėje ir leiskite sau pasimėgauti, pailsėti, pabūti su savimi, savo mintimis ar gerų draugų kompanija, šeima. Tam nebūtina laukti ypatingos progos.


Aušra SPA pasiūlymai


Šokoladinė kavinė

Šokoladinė kavinė Kaunas

Saldita (https://saldita.lt/) – tai kavinė, šokoladinė, kurią tiesiog būtina aplankyti būnant Kaune, o tiksliau – Kauno senamiestyje. Čia daugybė įvairių unikalių ir labai skanių, su meile rankomis gamintų šokoladinių saldainių, figūrėlių. Viskas gaminama vietoje. Čia galima puikiai praleisti laiką su artimaisiais, draugais ar antrąja puse. Pasikvieskite Jums brangų žmogų paskanauti tikro karšto šokolado su zefyriukais, riešutais ar kitokiais gėriais arba užsisakykite visą šokolado fondių šventei. Tai puiki vieta tiems, kas ieško kažko skanaus, bet tuo pačiu įdomaus. Valgydami skaniausius saldainius sužinosite ir daug įdomių dalykų apie jų gamybą, istoriją, tik paklauskite... O galbūt norite išskirtinės saldžios dovanėlės, kuri būtų pagaminta pagal Jūsų pageidavimus? Tuomet ši vieta taip pat puikiai tiks. Apsilankykite ir esame tikri, jog grįšite namo kupini ne tik įspūdžių, bet dar ir skanėstų (jeigu tik pavyks jų nesuvalgyti).


Šokoladinė pasiūlymai


Startwalking

Startwalking šiaurėtiškas ėjimas (https://startwalking.lt/), tai puiki ir itin naudinga aktyvi pramoga, sportas, mankšta ir poilsis viename. Kvėpuodami ir žingsniuodami gryname ore žmonės mankština visą kūną, mokosi taisyklingos laikysenos, vaikščiojimo technikos, o tuo pačiu pailsinti savo protą, mintis ir sielą. Apskritai šiaurietiškas ėjimas padeda išmokti ir praktikuoti sveikesnį gyvenimo būdą, mažina stresą, padeda lengviau atsigauti. "Šiaurietiškojo vaikščiojimo" metu žmogus naudoja 90% skeleto raumenų ir degina 46% daugiau kalorijų nei įprastai pėsčiomis. Startwalking veikia labai patogiai – klientas susisiekia nurodytais kontaktais, tuomet viskas aptariama pirmo susitikimo metu ir parenkamas maršrutas, viskas belieka mėgautis. Ši įmonė gali suorganizuoti žygį, maršrutą Vilniuje ir aplinkui ne tik fiziniams asmenims, bet ir visam kolektyvui.


Startwalking pasiūlymai


Rūta Reiki Mercar

Rūta Reiki Mercar

Rūta Reiki (https://www.rutareiki.com/), tai rytų kultūros gydymo paslaptis Reiki seanse. Itin švelnus geros savijautos atgavimo būdas, kuris sumažina nervinę įtampą, stimuliuoja imuninę sistemą, slopina įvairius skausmus.

Norite išbandyti? O gal norite išmokti Reiki meno patys?? Tai įmanoma. Rūta Reiki mokykla ir įvairios mokymosi pakopos kiekvienam.

Svetainėje galite rasti labai daug įdomios ir naudingos informacijos, užsakyti dovanų kuponą, paskaityti įdomų Blog‘ą ir galbūt pradėti naują gyvenimo kelią.

Reiki yra sudėtingas, įvairus ir itin žmogui naudingas menas, tačiau jį įvaldyti gali praktiškai visi. Svarbiausia – didelis noras, užsidegimas ir tikėjimas. Karuna Reiki mokymai, Energetinis čakrinis labirintas, Reiki Meicar praktikai ir meistrai – sužinokite, kas tai ir su kuo „valgoma“.


Rūta Reiki Mercar pasiūlymai


Kaunas – itin gražus ir didelis miestas, kuriame galima rasti labai daug skirtingų įdomių vietų, muziejų, traukos centrų. Čia daugybė vyksta daugybė renginių, festivalių, parodų, koncertų, todėl visi atras kažką įdomaus sau. Galima drąsiai teigti, jog šis miestas yra žalias, mat dauguma gyvenamųjų rajonų puikiai dera su žaluma, miškais, parkais, kurių išties nemažai.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Sužinok kada tavo vardadienis
Naujausias įrašas
Kovo 8-oji, tai tarptautinė moters diena, apie kurią žino daugelis. Jau daug metų tą dieną vyrai sveikina moteris, dovanoja gėles, linki pačių...
Velykos – gražiausia pavasario šventė, kuri leidžia mėgautis atgimstančia gamta, gražiomis spalvomis, artimų žmonių buvimu šalia. Tai džiaugsmas,...
Klaipėda – gražus ir didelis miestas, kuris yra Vakarų Lietuvoje. Įdomi miesto istorija, kelių, geležinkelio ir jūros transporto mazgas ir daug...
Velykos – graži, svarbi ir itin laukiama pavasario šventė. Tai Kristaus prisikėlimas, didelis džiaugsmas, daugybė spalvų, atgimstanti gamta ir...
Vilnius – Lietuvos sostinė, nuostabus miestas, į kurį kiekvienais metais suplūsta daugybė turistų. Čia tikrai yra ką veikti, ką pamatyti, ką...
Valentino diena vadinama meilės, įsimylėjėlių diena, kuri švenčiame skirtingose pasaulio šalyse vasario 14 dieną. Artėjant šiai šventei prekybos...