Ką padovanoti vyrui gimtadienio proga? Idėjos Jam

Ką padovanoti vyrui gimtadienio proga

Gimtadienis – linksma ir svarbi proga švęsti, džiaugtis. Padėkoti už praėjusius metus, pasidžiaugti savo pasiekimais, pasakyti „ačiū“ artimiesiems ir, žinoma, pačiam sulaukti labai daug gražių žodžių ir sveikinimų. Nors kiekvienas žmogus renkasi, kaip švęs gimtadienį, be dovanos dažniausiai neapsieinama. Juk taip norisi pradžiuginti svarbų žmogų ir padovanoti jam kuo labiau tinkančią ir patinkančią dovaną.

Nepriklausomai nuo to, kam dovanosite dovaną – sutuoktiniui, draugui, sūnui, tėčiui, bosui, broliui, mes pateiksime vyriškai giminei skirtų dovanų pasiūlymus. Žinoma, jų yra labai daug, tačiau išvardinsime bent dalį jų. Galbūt kažkuria idėja pasinaudosite ir Jūs, kuomet rinksite dovaną svarbiam žmogui.

Šiandien pakalbėkime apie dovanų idėjas, kurios nedulkės stalčiuje. Pasakysime dar daugiau – pakalbėkime apie galimybę dovanoti ne daiktus, kurių ir taip šiais laikais turime žymiai per daug nei reikėtų, tačiau apie jausmus, emocijas, patirtis. Tokios dovanos, kurios lieka atmintyje, prisiminimuose yra puikiai vertinamos, nes teikia ilgalaikį džiaugsmą.

10 originalių dovanų idėjų vyrui gimtadienio proga

Vandens džiaugsmai

Vandens pramogos toli gražu neapsiriboja baseinu. Padovanoti galima ir pasiplaukiojimą valtimi, katamaranu, laivu. Na, o jeigu norisi šiek tiek daugiau adrenalino, tuomet tiks vandens motociklai, batutai, baidarės, vandens slidės. O gal sudomintų nardymas, kuris leis pažinti povandeninį pasaulį ir panerti taip gyliai, kaip niekad iki šiol? Dovanodami vandens pramogą, dovanosite galimybę puikiai praleisti laiką vienam ar su artimu žmogumi, priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo ir dovanos gavėjo norų.

Masažo malonumai

Šiais laikais yra tikrai nemažas pasirinkimas įvairių masažų, skirtų būtent vyrams. Tai gali būti klasikinis, galvos, sportinis, pečių juostos, atpalaiduojantis, aromaterapinis ar kitoks masažas. Profesionalo rankomis atliekamas masažas yra ne tik malonus, tačiau ir labai naudingas. Priklausomai nuo pasirinktos masažo technikos, jis gali atpalaiduoti, suteikti energijos, sumažinti įtampos sukeltus skausmus, išspręsti kitus negalavimus. Puiki dovana kiekvienam vyrui. Jeigu sudėtingai sekasi išsirinkti masažo rūšį, padovanokite kuponą į masažo saloną arba rinkitės labiau klasikinį variantą. Taip pat puikiai tinka apsilankymas baseine su SPA zona, kur vyras galės pasimėgauti ne tik masažu, bet ir gera pirtimi.

Švara ir gaiva automobilyje

Taip, taip, padovanoti švarą – taip pat įmanoma. Nupirkite vyrui automobilių plovyklos abonementą. Tai bus praktiška dovana, o švara automobilyje visada primins Jūsų rūpestį ir pastangas. Pripažinkime, švara automobilyje, kaip ir namuose, džiugina visus, tačiau kartais taip nelengva prisiruošti ir rasti laiko automobilio valymui ar nuvažiavimui į plovyklą. Su abonementu tai bus paprasta, greita ir nemokamai. Motyvacijos tikrai atsiras.

Siaubas, kaip baisu

Gyvendami įprastą gyvenimo ritmą ir vis sukdamiesi „darbas-namai“ rate, mums kartais kažko pritrūksta. Ir tai dažnai būna adrenalinas, nauja patirtis, emocijos. O kas, jeigu pasiūlytumėme Jums nueiti į siaubo kambarį? Dar daugiau adrenalino, jeigu šis siaubo kambarys yra kartu ir pabėgimo kambarys, iš kurio reikia ištrūkti. Tai puiki dovana vyrui, kuris nori „restarto“, naujų vėjų, energijos. Nuostabus būdas pabėgti nuo visko, kas supa aplinkui. Patikėkite, siaubo kambaryje žmonės pamiršta viską, kartais net vardą.

Originalios dovanos vyrams gimtadienio proga

Dovanų idėjos vyrams

Kodėl gi jo nenustebinus dovana vyro kuri ilgai išliks jo prisiminsimose, ir dalinsis įspūdžiais net tik su jumis, bet ir su savo draugais. Išrink tinkančia dovaną jam, kuri jį tikrai sužavės.

GIMTADIENIO DOVANOS

Žygiai / ėjimas

Jeigu norite padovanoti vyrui įdomią, tačiau tuo pačiu ir labai sveikatai naudingą dovaną, šiaurietiškas ėjimas tam puikiai tiks. Tai nuostabus užsiėmimas, puikus sveikatinimosi būdas. Kitaip vadinamas – vaikščiojimas su lazdomis, kuriuo metu dirba net 90 procentų raumenų. Galima padovanoti šiaurietiško ėjimo pamoką, o galbūt ir žygį, kuriame dalyvaus ir kiti žmonės. Didelė tikimybė, jog gavęs tokią dovaną, vyras norės tai kartoti dar ir dar.

Jodinėjimas žirgu

Kartais dėl neaiškių priežasčių pamirštamas užsiėmimas – jodinėjimas žirgu – yra puiki dovana skirtingo amžiaus vyrui. Žirgai turi unikalią galią nuraminti, paguosti, suprasti žmogų. Šiuolaikiniame pasaulyje kartais taip ir norisi, kad geru draugu bent trumpam taptų ne žmogus, o gyvūnas, kuris mylėtų besąlygiškai. Galima padovanoti jodinėjimo pamoką arba abonementą.

Geros degustacijos – tikras malonumas

Puiki dovana vyrui – kokybiško maisto ar gėrimo degustacija. Tai gali būti alaus, vyno, viskio, arbatos, kavos degustacijos. O galbūt įvairių užkandžių, jūros gėrybių ar kitokio maisto ragavimai? Tai puiki galimybė padovanoti pojūčius, skonį. Be to, degustacijų metu dažniausiai yra galimybė sužinoti naujų faktų apie degustuojamo produkto gamybą, pateikimą, atsiradimo istoriją ir pan.

Galbūt prenumeruojame?

Dar viena idėja dovanai vyrui – knygų ar laikraščių prenumerata. Pripažinkime, šiais technologijų tobulėjimo laikais vis rečiau imame knygą į rankas. O viduje to taip norisi... tiesiog atrasti laiko ir paskaityti tikrą, popierinę knygą ar laikraštį, pajausti jo struktūrą, kvapą. Tačiau knygų paieška užima laiko, kartais tiesiog nežinome, kokią pasirinkti arba nerandame tinkamos. Todėl laikraščių arba knygų prenumerata padės išspręsti šią problemą ir galėsite džiaugtis į namus pristatytomis knygomis.

Kontaktai, pažintys

Jeigu vyras yra viengungis, galbūt puiki dovana būtų greitasis pasimatymas? Tai puiki galimybė užmegzti naujų draugysčių, kas kasdienybėje nėra labai lengva. O gal iš šios draugystės gims ir meilė? Jeigu vyras yra verslininkas, dirba pagal individualią veiklą, svajoja sukurti savo verslą, įmonę ar pan., puikiai tiktų kontaktų renginys. Pagrindinis jo tikslas - ieškoti naudingų ryšių versle, buityje, laisvalaikyje, pristatant save, savo paslaugas, prekes ar mezgant naudingus kontaktus. Šio renginio metu tarpusavyje turėsite progą pabendrauti su visais dalyviais, taip užtikrinant maksimalią naudą. Jūs užmegsite draugiškus ryšius su įvairių profesijų, hobių, netikėčiausių idėjų asmenimis. Kas žino, galbūt vienas iš kontaktų bus lemtingas, o sėkmingai pradėję dirbti, pasieksite aukščiausių rezultatų.

Galbūt palaipiojame?

Laipiojimas sienomis, uolomis – tai itin įdomus ir naudingas užsiėmimas. Tikra atgaiva ir kūnui, ir protui. Tai aktyvus poilsis, jo metu pasikrausite energijos, adrenalinio ir puikių emocijų. Tai užsiėmimas, kurio metu norėsite siekti užsibrėžtų tikslų, džiaugsitės savo pergalėmis ir tikrai nepasiduosite po pirmos nesėkmės. Puiki dovana skirtingo amžiaus vyrui.

Idėjos Jam gimtadieniui

Sudėtingas pasirinkimas?

Jeigu perskaitę daug pasiūlymų, Jums pasidarė dar labiau painu ir neaišku, tuomet Jums padės keli klausimai, į kuriuos patariame atsakyti. Visų pirma, pagalvokite apie tai, kokie yra žmogaus, kuriam dovanosite dovaną, pomėgiai, koks laisvalaikio būdas jam tinka ir patinka. Galbūt neseniai buvo užsiminęs apie kažką, ką norėtų išbandyti pirmą ar jau dešimtą kartą? Taip pat pagalvokite, kokį biudžetą dovanai norėtumėte skirti. Patariama atsižvelgti ir į amžių, nedovanoti ekstremalių dovanų vyresnio amžiaus žmonėms, ypač, jei šie nepraktikuoja tokio laisvalaikio. Na, o visa kita – Jūsų pasirinkimas ir fantazija. Šiais laikais laisvalaikio dovanų pasiūla labai plati, todėl tikime, jog Jums svarbus vyras be geros dovanos tikrai neliks.

Linkime, jog gimtadienio dovaną vyrui išrinktumėte lengvai ir su meile. Blogų pasirinkimų nebūna, ypač, jeigu perkant dovaną galvojate apie svarbų žmogų, jo norus, pomėgius. Tikimės, jog aukščiau pateikti laisvalaikio dovanų pasiūlymai Jums pravers. Sveikinkite, švęskite, džiaukitės ir pramogaukite, kiek širdis geidžia.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Naujausias įrašas
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Šeimai skirti kalėdiniai filmai sukuria šiltą ir jaukų atmosferą, kupiną šventinės magijos ir meilės. Jie dažniausiai pasakoja istorijas apie draugystę, artimųjų ryšį, ir, žinoma, kalėdines dovanas, kurios atneša stebuklus ir šypsenas. Tokių filmų žiūrėjimas – puiki proga šeimai susiburti ir kartu patirti Kalėdų džiaugsmą.
Mūsų akys - tai daugiau nei tik regėjimo organai. Jos yra unikalus, asmeninis mūsų biologijos kūrinys, kuriame slypi paslaptis ir grožis. Šiose...
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.
Kalėdiniai sveikinimai alsuoja magija, atverdami duris į stebuklų pasaulį. Šie žodžiai – kaip žiemos pirmos snaigės, nešančios švelnų džiaugsmą ir bendrystės jausmą. Skleisdami šiltus palinkėjimus, mes piname nematomus siūlus tarp širdžių, kurie išlieka ilgiau nei pasakiškos žiemos naktys. Kalėdos suartina, o nuoširdūs Šv. Kalėdų sveikinimai – tai meilės ir gerumo dovanos.
Naujametiniai atvirukai yra neatsiejama šventės dalis, nešanti šilumą ir džiaugsmą gavėjui, taip kaip kiekvienais metais mes ieškome įspūdingų...