Ką padovanoti vyrui gimtadienio proga?

Ką padovanoti vyrui gimtadienio proga

Gimtadienis būna tik kartą metuose, kaip gi jo nešvęsti? Dovanoti dovanas kartais dar smagiau nei jas gauti. Dovanojame tėvams, draugams, antrai pusei, giminaičiams, kolegoms ir t.t. Tačiau, kartais dovanų paieškos būna išties nelengvos. Mintyse sukasi vienas ir tas pats klausimas: ką padovanoti? Šiandien norime pasidalinti idėjomis, ką galima padovanoti vyrui gimtadienio proga. Galbūt jos bus naudingos Jums šiandien arba ateityje.

Įvardinti vyro dovanų norai

Neretai dovanų paieškos būna varginančios net tada, kai žmogų puikiai pažįsti. Norisi kažko ypatingos, tačiau tuo pačiu reikalingo. Kažko kokybiško, bet kaip „pataikyti“? Kažko, kas nustebintų, bet vėliau nenuviltų...

Ar galima klausti ką dovanoti?

Kaip išrinkti dovaną vyrui, kuris, atrodo, turi viską? Būtent todėl asmuo, kuris užduoda klausimą: „ką tau padovanoti?“, dažniausiai labai nuoširdžiai tikisi atsakymo. Šis atsakymas jokiu būdu negali būti „nieko“.

Kai kito norai atrodo sunkiai įgyvendinami. Pavyzdžiui, žmogus labai mėgsta kvepalus arba literatūra. Tačiau, jeigu kvapą ar knygą išrinkti atrodo per sudėtinga, visada galima padovanoti norimos parduotuvės čekį. Žmogus pats sau išsirinks dovaną, kuri bus naudojama, o ne dulkės lentynose.

Šiandien neretai žmonės ne tik pasako, ko norėtų, bet net ir atsiunčia norimos prekės nuorodą ar nuotrauką. Nors tai gali pasirodyti kiek nuobodu, vis gi patikėkite – naudojama dovana kur kas geriau nei be reikalo nupirktas daiktas.

Ar dovanojimo taisyklės egzistuoja?

Ką padovanoti vyrui gimtadienio proga

Šiandien gyvename pasaulyje, kuriame vienas iš didžiausių privalumų yra žodžio bei pasirinkimo laisvė. Mes galime rinktis, ką pirkti, ką naudoti, ką dovanoti. Tiesa, yra keletas taisyklių, kurių patartina laikytis.

Mano bosas yra vyras

Savo darbdaviui (vyrui) nereikėtų dovanoti per daug asmeninių daiktų (kojinių, drabužių ir pan.). Puikiai tiktų neįpareigojančios, dalykinės dovanos, tarkim: gera knyga, dovanų kuponas, suvenyras ir pan.. Taip pat darbdavį sveikinti su dovana patartina tik tam tikromis progomis: gimtadienis, Boso Diena. Kalėdos, Velykos, Nauji Metai ir kitos šventės yra išties gražios, tačiau sveikinti priimta labiau artimus žmones.

Kada įteikti dovaną?

Dovaną įteikti patartina šventės pradžioje arba tiesiog vos užėjus į svečius. Be abejo, reikėtų nepagailėti ir nuoširdžių žodžių bei palinkėjimų.

Nepatartina dovanoti prabangių dovanų

Nepatartina dovanoti itin prabangios dovanos (kai suma yra didelė). Norint įteikti itin brangią dovaną (pvz. automobilį, naują išmanų telefoną ir t.t.), reikėtų prieš tai sutarti su žmogumi, kuriam planuojate ją įteikti. Tokiu būdu išvengsite nemalonių situacijų, kuomet žmogus negali/nenori priimti dovanos.

Originalios dovanos vyrams

Originalios dovanos vyrams

Kodėl gi jo nenustebinus dovana vyro kuri ilgai išliks jo prisiminsimose, ir dalinsis įspūdžiais net tik su jumis, bet ir su savo draugais. Išrink tinkančia dovaną jam, kuri jį tikrai sužavės.

DOVANOS VYRAMS

Ar tikėti dovanojimo prietarais?

Taip pat reikėtų žinoti, jog yra tam tikri prietarai. Nesvarbu, ar jais tikite, ar ne, visgi kito žmogaus nuomonės galite ir nežinoti, tad verčiau nerizikuoti. Vienas žinomiausių prietarų, jog dovanojant piniginę, reikėtų įdėti keletą monetų. Tuščia piniginė simbolizuoja pinigų praradimą. Aštrūs daiktai prišaukia nelaimes, laikrodis – skyrybas. Tai tik prietarai, tačiau, kaip jau minėjome, negalima atmesti tikimybės, jog žmogus jais tiki. Na, o jeigu ir netiki, galbūt verčiau nelaužyti šių taisyklių? Spręsti Jums.

Jokiu būdu nedovanokite gyvūnų

Dar vienas patarimas – venkite gyvūnų dovanojimų. Šuniukai, kačiukai, triušiukai – visa tai labai miela ir gražu, tačiau dovanai netinkama. Tai per daug įsipareigojimo, meilės, rūpesčio reikalaujanti dovana. Tik pats būsimas šeimininkas gali nuspręsti, ar nori turėti augintinį. Jeigu atsakymas teigimas, gerai būtų, jog būtent jis pats pasirinktų savo naują draugą. Vis dėl to augintinis tampa šeimos nariu, todėl tai itin atsakingas žingsnis.

Tai gi, ką padovanoti vyrui gimtadienio proga?

Jau ne už kalnų vyro gimtadienis, o Jūs dar neturite dovanos? O ką galima padovanoti vyrui, kuris viską turi? Kokios apskritai būna dovanos ir kaip išsirinkti?

Visu pirma, svarbiausia yra ne-pa-ni-kuo-ti. Nors patarimas gali skambėti nuobodžiai, bet labai svarbu nepirkti pirmos pasitaikiusios prekės tik todėl, jog liko mažai laiko. Skirkite bent šiek tiek laiko pamąstymui apie tai, ko Jūsų vyras gali iš tiesų norėti. Pamirškite visus rūpesčius, buitinius nesutarimus, aktualius klausimus ir darbus, tiesiog prisiminkite savo vyro pomėgius. Prisiminkite dieną, kai susipažinote, koks jis buvo ir koks yra dabar, kokie jo pomėgiai vis dar išliko, o gal atsirado naujų? Pagalvokite, kas jį galėtų pradžiuginti. Moterys neretai įsitikinusios, jog geri kvepalai visada tinkama dovana, tačiau ar tikrai? Ar tikrai vyrui taip svarbu turėti dar vienus, kad ir labai gerus kvepalus? Primename, jog dovana turi patikti ne Jums, o žmogui, kuriam dovanojate. Net jeigu Jums visiškai neįdomi žvejyba, sportas, rungtynės ar dar kažkas, bet vyras tuo žavisi, nudžiuginkite jį. Jeigu visiškai neišmanote jo mėgstamos srities (nors taip būna retai, pagrindus žmona vis tiek dažniausiai žino), paprašykite draugų pagalbos.

Pagrindinės vyrų dovanų kategorijos

Pramogos. Pagalvokite, galbūt būtų puiku padovanoti kokią nors pramogą? Tam labai tiktų dovanų kuponai, kuriuose yra įvardinta ir aprašyta pramoga. Tai gali būti ir Jūsų dviejų dalyvavimas. Pabėgimo kambarys, vyno/sūrių degustacija, kinas, koncertas, varžybos, ekstremalus vairavimas keturračiais, skrydis oro balionu, sraigtasparniu ir daug kitų. Galima būtų vardinti ir vardinti, tačiau tik Jūs geriausiai žinote, kokią pramogą galbūt svajoja išbandyti ar mėgsta praktikuoti Jūsų vyras.

Daiktai. Jeigu norisi apčiuopiamos dovanos, puikiai tiks įvairūs daiktai. Tai gali būti aksesuaras, drabužis, dar vienas mėgstamas daiktas į kolekciją, automobilio kvapas, rankšluostis, chalatas, piniginė – galima vardinti ir vardinti. Labai populiarios dovanos vyrams yra: piniginė, kvepalai, diržas, Gero maisto mėgėjams puikiai tiks ir įdomus, prabangus kumpis, gero vyno butelis, sūrių rinkinys arba išskirtinė vakarienė tiesiai į namus.

Poilsis. Galbūt SPA centras, geras masažas ar kelionė į užsienį būtų gera dovana Jūsų vyrui? Poilsis reikalingas visiems, todėl vargu, ar dovana gali netikti. Belieka pasirinkti jos pobūdį. Tai gali būti tiek vienas ramybės ir malonumu vakaras, tiek visos savaitės kelionė į pasirinktą šalį.

Ką daryti kai vyras dovanos nenori?

Būna ir taip, jog vyras tiesiog nemėgsta gauti dovanų. Jie ne tik sako, jog viską turi, nieko nenori, bet ir iš tikrųjų nemėgsta gauti arba nemoka priimti gautų dovanų. Priežasčių gali būti įvairiausių, tačiau mūsų užduotis šiandien ne išsiaiškinti priežastis, o pildyti norus. Tad ką daryti, jeigu vyras nenori dovanų?

Tokiu atveju patariame nepirkti brangių dovanų, tačiau visgi bent simboliškai pasveikinti. Tai gali būti linksma dovana (tokiu būna specialiose linksmų dovanų parduotuvėlėse), Jūsų gaminta dovana (tortas, plakatas, šalikas, mini piknikas – bet kas).

Nepriklausomai nuo to, kokie yra vyro pomėgiai, norai, gimtadienis būna kartą metuose. Todėl vienaip ar kitaip jį paminėti privalu. Jeigu nesinori šventės, svečių, švęskite dviese. Na, o dovanų pasirinkimas šiais laikais toks gausus, kad galima pasimesti. Prieš ieškodami dovanos, atsakykite sau į klausimą, kokio tipo dovanos vyras galėtų norėti. Pramoga, daiktai, o gal simbolinė dovanėlė? Koks preliminarus biudžetas? Primename, jog perkant dovaną, verta pamiršti savo, bet prisiminti vyro pomėgius, norus, svajones. Dovana turi patikti ne Jums, bet Vyrui, kuris ją gaus.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Kiekviena moteris yra unikali, graži ir nepakartojama, todėl ir sveikinimai ne visoms tinka vienodi. Puiku, kai gimtadienio sveikinimai moterims...
Sužinok kada tavo vardadienis
Naujausias įrašas
Kiekviena moteris yra unikali, graži ir nepakartojama, todėl ir sveikinimai ne visoms tinka vienodi. Puiku, kai gimtadienio sveikinimai moterims...
Kokybiškas, profesionalo rankomis atliekamas masažas – tikra atgaiva kūnui ir protui. Tačiau masažu galite palepinti ne tik kūną, pėdas, galvą, bet...
Šiame straipsnyje pakalbėsime apie siaubo filmus, kuriuos privalai pamatyti bent kartą savo gyvenime jeigu esi tikras siaubo filmų fanas. Siaubo...
Šiais laikais, kai visi lekiame, skubame ir norime visko čia ir dabar – kitaip sunkiai sugebame. Greitai vyksite į gimtadienį ir neturite laiko...
Šiandien galime džiaugtis itin plačiu laisvalaikio dovanų kuponų pasirinkimu. Sau patinkančius išsirinks tie, kurie mėgsta aktyvias, ekstremalias...
Lietuvoje yra keletas oficialių nedarbo dienų, kai dauguma įmonių ir įstaigų yra uždarytos, o darbuotojai gauna atostogas arba...