Ką padovanoti mamai gimtadienio proga? 10 originalių idėjų

Ką padovanoti mamai gimtadienio proga

Ar yra žemėje artimesnis žmogus už mamą? 9 mėnesiai laukimo ir džiaugsmo ašaros pirmą kartą išvydus savo naujagimį – motinystė yra stebuklas ir ne kitaip. Turbūt tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl dovaną mamai išrinkti ne visada lengva. Juk norisi padovanoti pačią geriausią, pačią pačiausią dovaną, kuri dar ir idealiai tiktų bei patiktų. Šiandien pakalbėkime apie tai, nuo ko reikėtų pradėti dovanų paieškas mamai.

Patarimai prieš perkant dovaną mamai

Pasiruošimas dovanos pirkimui

Pasiruoškite mamos gimtadieniui iš anksto! Neatidėliokite visko paskutinei savaitei, o dar blogiau – paskutinei dienai. Skirkite laiko prisiminimams, pamąstymams ir dovanų paieškoms. Prisiminkite savo mamą prieš 10 metų, o jei įmanoma, sugrįžkite mintimis į vaikystę. Tuose prisiminimuose nerasite atsakymo į tai, kokią dovaną pirkti, tačiau tai Jums padės. Nugrimzdę į praeitį, prisiminsite, kaip mama keitėsi, bėgant metams. Ar pasikeitė jos pomėgiai, požiūris, skonis? Ar prisimenate, kuo kvepėjo mama tada, kai patys dar mokėtės mokykloje? Kokie buvo Jūsų santykiai, kokie jie yra dabar? Galbūt metas dovanai, kuri labiau suartins? Dovanai, kuri leis smagiai praleisti laiką dviese ir prisiminti tai, kas buvo ir yra brangiausia?

Apsvarstykite dovanos biudžetą

Yra nerašyta taisyklė, jog mamoms nereikia itin prabangių dovanų. Mama, kokia ji be būtų, daug labiau vertina kartu praleistą laiką, jos vaiko įdėtas pastangas ir indėlį bei norą įtikti nei prekinį ženklą ar kainą. Nuspręskite, koks biudžetas dovanai Jums būtų priimtiniausias. Tai padės lengviau pasirinkti.

Originali dovana mamai

Originalios dovanos mamoms

Jei ieškote kažko, ką ji visada prisimins, nustebinkite ir palepinkite ją originaliu dovanų kuponu iš mūsų nuostabių dovanų idėjų, kurie pritaikyti visoms mamų asmenybėms!

DOVANOS MAMOMS

Nebijokite klausti mamos

Mama – artimiausias žmogus. Nebijokite tiesiog pasiteirauti, kokia dovana šiuo metu jai tiktų ir patiktų. Galbūt pasilepinimas grožio salone, poilsio centre, masažas, o gal skani degustacinė vakarienė itin gerame restorane? Galbūt bižuterija, aukso gaminiai, gerų kvepalų aromatas ar kažkas neįprasto? Paklauskite, pasiūlykite turimas idėjas.

10 dovanų idėjų mamai gimtadienio progą

Pateiksime Jums 10 dovanų idėjų, ką galima padovanoti mamai. Galbūt kažkuria iš jų pasinaudosite arba pasisemsite įkvėpimo naujoms idėjoms.

1. Sveika ir laiminga mama bei naudinga dovana

Mamų sveikatingumo centras

Ką palinkėti žmogui, kuris viską turi? Sveikatos – jos reikia visada, kiekvieną dieną. Pinigai, geros pareigos ir kiti džiaugsmai svarbūs, bet be sveikatos jų nebus. Dovanodami sveikatinimo dovaną, parodysite rūpestį ir meilę. Tai gali būti čekis klinikos paslaugoms. Mama galės atlikti pagal amžių rekomenduojamus ar gydytojo paskirtus papildomus, išsamius sveikatos patikrinimo tyrimus. Sanatorija, gydomieji masažai, kokybiški maisto papildai – pasirinkimas platus, tačiau tikslas vienas.

2. Nustebink ją gal dar nepatirtais potyriais

Puiki dovana mamai  - skrydis oro balionu

Galbūt pats laikas padovanoti pramogą? Šiais laikais pasirinkimas labai platus: kinas, teatras, renginiai, šaudymo, vairavimo, vandens, gurmanų pramogos. Galima būtų vardinti ir vardinti, bet klausimas – o kas patiktų Jūsų mamai? Galbūt ji norėtų išbandyti kažką, ko dar nėra bandžiusi? Skrydis oro balionu, ekstremalūs šuoliai ar kitos ekstremalios pramogos, pabėgimo kambarys?

3. Smalsiai mamai pamokos ar kursai visad bus įdomi dovana

Makiažo kursai mamoms

Ne veltui sakoma, jog mokytis niekada nevėlu. Visai nesvarbu, ar Jūsų mamai 40, ar 60 metų, pamokos ir kursai – puiki dovana. Jų būna įvairiausių: užsienio kalbų, šokio, jodinėjimo, juvelyrikos, tapybos, golfo ir kitokie mokymai. Ši dovana puiki ir tuo, jog nėra įpareigojanti. Na, tarkime, norite padovanoti makiažo sau pamoką? Įsigykite kuponą arba sutarkite su norima įstaiga, o mama ateis tada, kai sutars jai patogiu laiku. Dažnu atveju tai būna vienos dienos ar kelių valandų kursas, todėl nereikia keisti savo įprasto darbo grafiko, režimo ir t.t. Tokia dovana, tai galimybė išmokti kažką naujo, susipažinti su neatrastais dalykais, pakeisti aplinką, užsiimti kiek kitokiais darbais nei visada ir tiesiog pasimėgauti.

4. Padovanok grožio ar poilsio paslaugos kuponą

Moteris spa centre

Kas atsisakytų malonaus pasilepinimo SPA centre, baseine arba grožio salone? Mama, tai pats artimiausias žmogus, todėl dažniausiai nėra sunku išrinkti norimą paslaugą. Ar mama mėgsta plaukioti ir mėgautis pirties malonumais? O gal jai patinka veido, kūno procedūros ar įvairios grožio paslaugos? Savaitgalis kitame mieste, o gal net egzotinė kelionė į kitą šalį? Viskas priklauso nuo Jūsų ir mamos norų, biudžeto bei pomėgių.

5. Žinai mamos mėgstamiausius kvepalus?

Kvepalai mamai dovanų

Nors sakoma, jog kvapą išrinkti nėra lengva, visgi mamos mėgstamas kvapų natas vaikas dažniausiai atpažįsta. Galbūt žinote, kokiais kvepalais mama kvepinasi ir galėtumėte išrinkti kažką panašaus, tačiau naujo? Tiesa, puikus pasirinkimas – gerų kvepalų mėginukų rinkinys. Neretai kvepalų parduotuvėse būna parduodami rinkiniai, kuriuose gausu įvairių mėginukų. Tai padės mamai ne tik susipažinti su naujais kvapais ir galbūt atrasti savo naują mylimą aromatą, tačiau tuo pačiu džiaugtis staigmena kiekvieną dieną. Vis naujai įmanomas mėginukas, tai tarsi aklas pasimatymas – nežinote, kas Jūsų laukia ir bandote naują kvapą, o dienos metu su juo susipažįstate artimiau ir nusprendžiate, ar jis Jums tinkamas. Tokia yra kvepalų mėginukų užduotis.

6. Prabangos dovanos - juvelyrinis dirbinys

Juvelyriniai dirbiniai moterims

Aukso, sidabro ar kitokie papuošalai. Auksinė grandinėlė, gražūs auskarai, sidabrinis pakabukas visada tiks. Jeigu išsirinkti itin sunku, rinkitės minimalistinį stilių arba tiesiog įsigykite juvelyrinės parduotuvės dovanų čekį. Taip pat galite sukurti vienetinį papuošalą, kuriame bus išgraviruoti Jūsų pageidaujami žodžiai, data ar kiti simboliai. Graviravimo paslaugos teikiamos ir kitokiems daiktams, pvz. laikrodžiams.

7. Atsiminimai, prisiminimai, akimirkos

Fotoalbumas dovana mamai

Jūsų sukurtas fotoalbumas arba foto knyga. Šiais laikais foto knygos būna įvairiausių dydžių, tipų ir dizainų, todėl galite sukurti tikrą šedevrą. Sukelkite į ją nuotraukas, kuriose esate kartu su mama nuo pat vaikystės, jeigu tai įmanoma. Jeigu ne, galite pradėti chronologine seka dėlioti nuotraukas nuo vėlesnio amžiaus. Tai ypač jautri, miela ir tuo pačiu vertinga dovana. Mama vartydama foto albumą ar knygą, visada prisimins akimirkas praleistas su Jumis. Juo labiau, šiais laikais viskas yra skaitmeninėje formoje – įneškite į kasdienybę galimybę mėgautis tikromis nuotraukomis.

8. Mamai patinka skaityti

Dovanų žurnalas moterims

Žurnalo ar laikraščio prenumerata. Vėlgi – viskas internete. O ar kompiuteris pakeis tikrą knygą, žurnalą ar laikraštį? Užsakykite mamai metinę prenumeratą ir kiekvieną mėnesį ji gaus dovaną, kuri primins apie Jūsų meilę ir rūpestį. Jeigu nežinote, kurį žurnalą pirkti, užklauskite mamos, apie ką šiuo metu labiausiai mėgsta skaityti. Jeigu įvardins knygas – tai ženklas, jog galite padovanoti knygą arba knygyno dovanų čekį.

9. Kosmetikos moteriai niekada nebus per daug

Kosmetika mamai gimtadienio proga

Kosmetika. Sakoma, jog veido, kūno kosmetikos priemonės labai individualus dalykas, todėl jas parinkti nėra lengva. Tačiau vis dėl to yra dalykų, kuriuos tikrai galite nupirkti ir nudžiuginti. Pavyzdžiui, matote, jog mama itin mėgsta akių šešėlius? Paklauskite pardavėjos – konsultantės, kuris prekinis ženklas pasižymi kokybe, nupirkite šešėlių rinkinį. Mama galės išsirinkti, kuri spalva šiandien tiks ir patiks labiausiai. Jeigu mėgsta lūpdažius – galioja ta pati taisyklė. Prieš pirkdami dovaną, galite pasidomėti, galbūt mama turi mėgstamus prekinius ženklus. Geras lūpdažis, tušas, profesionalus makiažo šepetėlių rinkinys puikiai tinka dovanai. Venkite pirkti makiažo pagrindą, pudrą, kremus ir panašias priemones, kurias parinkti yra sudėtinga.

10. Gėlės, saldainiai visad praktiška dovana

Gėlės mamai dovanų gimtadienio proga

Gėlės, saldumynai ir kiti gardėsiai. Jeigu mama visiškai nemėgsta gauti brangesnių dovanų, tačiau nustebinti juk norisi, sukurkite puokštę. Jeigu gėlės ir saldumynai bus pagrindinė dovana, nepagailėkite tam pinigų. Jeigu perkate dovaną, tai prie jos puikiai tiks ir vieną ar trys rožės ar kitos gėlės. Tuo tarpu jeigu tai pagrindinė dovana, puokštė ar saldainių rinkinys turėtų būti didesnis.


Originali dovana mamai

Originalios dovanos mamoms

Jei ieškote kažko, ką ji visada prisimins, nustebinkite ir palepinkite ją originaliu dovanų kuponu iš mūsų nuostabių dovanų idėjų, kurie pritaikyti visoms mamų asmenybėms!

DOVANOS MAMOMS

Pirkdami dovaną mamai, prisiminkite, jog ką be nupirktumėte, jai svarbiausia Jūsų rūpestis, meilė ir noras nustebinti. Visa kita tai tik detalės.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Sužinok kada tavo vardadienis
Naujausias įrašas
Velykos – gražiausia pavasario šventė, kuri leidžia mėgautis atgimstančia gamta, gražiomis spalvomis, artimų žmonių buvimu šalia. Tai džiaugsmas,...
Klaipėda – gražus ir didelis miestas, kuris yra Vakarų Lietuvoje. Įdomi miesto istorija, kelių, geležinkelio ir jūros transporto mazgas ir daug...
Kaunas – didžiausias Lietuvos miestas (po sostinės), tai svarbus transporto, kultūros, mokslo ir kultūros centras. Beveik pačiame Lietuvos centre...
Velykos – graži, svarbi ir itin laukiama pavasario šventė. Tai Kristaus prisikėlimas, didelis džiaugsmas, daugybė spalvų, atgimstanti gamta ir...
Vilnius – Lietuvos sostinė, nuostabus miestas, į kurį kiekvienais metais suplūsta daugybė turistų. Čia tikrai yra ką veikti, ką pamatyti, ką...
Valentino diena vadinama meilės, įsimylėjėlių diena, kuri švenčiame skirtingose pasaulio šalyse vasario 14 dieną. Artėjant šiai šventei prekybos...
Vasario 14-oji - įsimylėjėlių diena, kai poros gali ypatingai pasidžiaugti vienas su kitu ir parodyti vienas kitam savo dėkingumą bei begalinę...
Valentino diena, tai meilės, drugelių pilve, aistros metas. Diena, kai mylimą žmogų norisi sveikinti dar garsiau ir meilę išreikšti visais...
Team building – išvertus šį terminą pažodžiui gautumėme „komandos formavimo“ terminą, tačiau šis nėra dažnai vartojamas. Tai įmonės bendra veikla,...
Šv. Velykos - tai laikas, kai reikia švęsti su šeima, draugais ir artimaisiais. Velykinių atviruko įteikimas - puikus būdas pranešti...