Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Norite pabandyti pajusti, ką reiškia būti žmogumi-voru? Jums nereikės specialaus kostiumo, o savo jėgas išbandyti galėsite alpinizmo centre Vilniuje BONOBO. Apsirenkite patogiai ir pajuskite adrenalino antplūdį. Nugalėkite savo baimes ir įrodykite, kad galite lipti kelių metrų aukščio siena ne blogiau, nei populiarus filmų herojus.

Laipiojimo centras „Bonobo"

Tai ypatinga pramoga, kuri vyksta Vilniaus laipiojimo ir alpinizmo centre „Bonobo". Šio iššūkio tikslas – susipažinti su populiariu visame pasaulyje užsiėmimu net ir tokioje šalyje be kalnų, kaip Lietuva. Instruktorius visą valandą pasakos ir rodys, kaip įveikti stačias laipiojimo sienas ar kalnų trasas, patars, ką daryti užlipus į viršūnę, kokių klaidų vengti ir kaip išnaudoti žmogaus raumenų jėgą. Su instruktoriumi būsite visiškai saugūs, nes saugumas – svarbiausias alpinizmo centro prioritetas.

Pamokos metu galėsite išbandyti keletą kalnų laipiojimo trasų įskaitant ir specialią ledo sieną, kuri yra pritaikyta laipiojimui su specialiais kirtikliais. Aukštuminė siena turi net 14 trasų, skirtų įvairaus pajėgumo ir patirties turintiems laipiotojams. „Boulderingo“ trasos – unikalus iššūkis kiekvienam alpinizmo mėgėjui. Čia rasite neigiamo kampo sienas, kurias įveikti reikia ne tik ištvermės ir jėgos, bet ir šalto proto.

Alpinizmo trasos reikalauja fizinės jėgos, ištvermės, todėl apšilti galima treniruoklių salėje.

Apie viską papasakos patyręs instruktorius. Į apsilankymo kainą įtraukta:

  • Instruktoriaus konsultacijos – 1 val.
  • Specialūs laipiojimo bateliai;
  • Apsilankymas treniruoklių salėje ir alpinizmo trasose (laikas neribojamas).

Išmėginkite įvadinę laipiojimo sienomis pamoką su instruktoriumi Vilniuje jau dabar!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Vilnius
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Patogi sportinė apranga

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
EKSTREMALI

Įvadinė laipiojimo sienomis pamoka su privačiu instruktoriumi

35.00
Vilnius, 1 asm.
30 dienų
Kaina lojalumo perlais: 350 perlai
Gaunami lojalumo perlai: 18 perlai
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Ar galima ateiti su draugais?

Labai prašom. Laipiojimo centre vietos ir iššūkių pakaks visiems.

Kokio amžiaus vaikus galima atsivesti?

Alpinizmo centras yra pramoga ir laisvalaikis visai šeimai. Suaugusieji gali įveikti aukštesnes trasas, o vaikams turime paruošę specialias nelabai sudėtingas trasas. Optimaliausias amžius – nuo 7 metų. Yra galimybė suorganizuoti ir vaikų gimtadienio šventes.

Ar galima atsinešti savo batus?

Taip, žinoma. Jei esate nebe naujokas, greičiausiai jau turite jums idealiai tinkančius laipiojimo batelius. Jei atsinešite ne tuos, visada juos galima išsinuomoti. Batelių nuoma įtraukta į kainą.

Bonobo

Bonobo laipiojimo centras yra įsikūręs Vilniuje, Savanorių pr. 180. Laipiojimo centras veikia nuo 2018 metų. Per keletą metų jį pamėgo ne tik alpinistai, bet ir kitokių aktyvių pramogų pasiilgę vilniečiai ir miesto svečiai. Patyręs ir kvalifikuotas BONOBO personalas yra savo srities profesionalai, kurių tikslas – sudominti kuo daugiau žmonių šiuo laisvalaikio praleidimo būdu.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Bonobo paslaugos