Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Slydlenčių sportas (angl. Skimboarding) – ekstremalus vandens sportas, banglenčių sporto atmaina. Skirtingai nuo banglenčių, slydlentės yra mažesnės ir neturi pelekų. Slydlentininkai siekia pagauti lūžtančią bangą ir nuslysti kuo tolesnį atstumą išlaikydami pusiausvyrą. 

Tai puikus vandens sportas mėgstantiems vandens pramogas, ir norintiems išbandyti savo čiuožimo įgūdžius. Skirtingai nuo tradicinių vandens sporto šakų, "Skimboarding" išsiskiria tuo, kad siūlo unikalią patirtį čiuožti slydlente jūros pakrante. Šį sportą lengva išmokti, bet sunku įvaldyti, todėl jis puikiai tinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems. 

Dėl didelio greičio, vikrumo ir pusiausvyros ši pramoga tinka visiems vandens pramogų pajūryje nuotykių ieškotojams.

Nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus, atvykusieji galės mokytis ir tobulinti savo įgūdžius su „Sea Paradise“ instruktoriais.

Atvykusiesiems bus suteiktas hidrokostiumas, slydlentė, instruktoriaus paslaugos. Užsiėmimai vyksta šiltuoju sezonu nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos. Paslauga teikiama asmenims nuo 18 m. amžiaus. Jaunesnius privalo lydėti suaugusysis.

Leiskitės į nuotykį jūros pakrante, kuriam neprilygsta joks kitas!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Palanga
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Reikalinga maudymosi apranga, rankšluostis.
Kita informacija Kita informacija:
Užsiėmimai vyksta nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos. Paslauga teikiama asmenims nuo 18 m. amžiaus. Jaunesnius privalo lydėti suaugusysis.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
EKSTREMALI

Išbandyk Skimboarding – čiuožimą slydlente

Šio metu šios paslaugos prekyba laikinai sustabdyta.
Palanga, 1 asm.
30 dienų
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Sea Paradise Surf Sports Center

Sea Paradise irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei vandens sporto mokyklų asociacijai VDWS. Mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje priklausanti VDWS asociacijai.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą